Kochaj! (2016) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2016
85 min
2.4
Kochaj! to polska komedia romantyczna z 2016 roku, której reżyserką jest Marta Plucińska. Film opowiada historię Sawy, która wkrótce ma wyjść za mąż za idealnego...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 8210
Teraz ogląda: 125

Wprowadzenie do całego filmu Kochaj!.

Kochaj! to polska komedia romantyczna z 2016 roku, której reżyserką jest Marta Plucińska. Film opowiada historię Sawy, która wkrótce ma wyjść za mąż za idealnego męża i ojca – Jurka. Jednak wątpliwości o swoim wyborze zaczynają ją dręczyć, zwłaszcza że na horyzoncie pojawia się przystojny aktor – Krzysztof. Zdarzenia zaczynają nabierać tempa w umówionym miejscu zbiórki przed wieczorem panieńskim, gdzie stawiają się najlepsze przyjaciółki Sawy. Czy Sawa wybierze swojego narzeczonego, czy też zdecyduje się na romans z aktorem?

Film zyskał w Polsce popularność zarówno wśród kinomanów, jak i krytyków filmowych. Można go obejrzeć w internecie na różnych stronach z filmami, takich jak vider, cda czy zalukaj. To jeden z najpopularniejszych polskich filmów romantycznych ostatnich lat, który bez wątpienia warto obejrzeć.

Kochaj! cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu Kochaj! rozgrywa się w Polsce, w czasie współczesnym. Główną bohaterką jest Sawa, która w dniu swojego ślubu zaczyna mieć wątpliwości. Na drodze pojawia się przystojny aktor, którego poznaje na imprezie panieńskiej zorganizowanej przez jej przyjaciółki. Sawa zaczyna z nim flirtować, a jej wątpliwości o narzeczeństwie stają się coraz większe. Czy zdecyduje się na burzliwy i pełen niespodziewanych zwrotów akcji romans, czy postawi na stabilność życia prywatnego z narzeczonym?

Postacie fabularne

Film Kochaj! to przede wszystkim historia głównej bohaterki – Sawy, granej przez Olga Bołądź. To ona toczy walkę między przywiązaniem do narzeczonego, a miłością do aktora, którego gra Michał Czernecki.

W filmie pojawiają się także jej trzy najlepsze przyjaciółki – adrenalinowa Anka (Roma Gąsiorowska), miłośniczka Orientu Weronika (Magdalena Lamparska) i perfekcyjnie zorganizowana gwiazda telewizji Oliwia (Aleksandra Popławska). Nieocenioną rolę odgrywa także Mikołaj Roznerski jako Jurek, mąż wkrótce małżonki.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Kochaj!?

Za wyreżyserowanie filmu Kochaj! odpowiada Marta Plucińska, polska reżyserka, scenarzystka i producentka filmowa. Urodziła się w 1977 roku we Wrocławiu, a jej kariera zaczynała się już w czasie studiów na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Doświadczenie zdobyła także podczas realizacji seriali telewizyjnych, a swój talent reżyserski potwierdziła na wielu festiwalach filmowych. W 2016 roku swoim filmem Kochaj! pokazała się z innej, komediowej strony.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Kochaj! znajdziemy polskie gwiazdy aktorskie, takie jak Olga Bołądź, Roma Gąsiorowska, Małgorzata Kożuchowska czy Aleksandra Popławska. Każda z tych aktorek ma na swoim koncie wiele wielkich sukcesów w Polsce i za granicą. W filmie zobaczymy też Michała Czerneckiego, który zagrał tu swoją pierwszą prawdziwą główną rolę.

Gdzie obejrzeć Kochaj! online?

Kochaj! to film dostępny w internecie na wielu stronach z filmami, takich jak vider, cda czy zalukaj. Jednak najlepszym miejscem dla miłośników filmów jest wyszukiwarka filmów – alekino.net. W jednym miejscu można tam znaleźć najlepsze filmy, bez potrzeby przeszukiwania innych stron. To szybki, wygodny i bezpieczny sposób na obejrzenie polskiego kina.

Kochaj! z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Dla widzów, którzy wolą oglądać filmy z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem, cały film Kochaj! jest dostępny w polskiej wersji językowej. To świetna opcja dla tych, którzy nie lubią czytać napisów lub mają nieco trudności z językiem angielskim. Wszystkie trzy opcje są na wysokim poziomie i warto z nich skorzystać.

Warto poświęcić 85 minut na seans online?

Tak, warto poświęcić 85 minut na seans online filmu Kochaj! To zabawna i romantyczna opowieść, która z pewnością rozbawi każdego widza. To wspaniała okazja dla osób, które lubią polskie kino i chcą zobaczyć, jak dobrze można zagrać w polskiej komedii romantycznej. Poza tym Kochaj! to świetny film dla całej rodziny, który może być idealną propozycją na spędzenie wieczoru.

Dobra wiadomość! Cały film Kochaj! możesz obejrzeć online już teraz!

Kochaj! to film, który bez wątpienia warto obejrzeć. To sympatyczna i zabawna opowieść w polskim stylu, która rozśmieszy każdego widza. W internecie można go już teraz znaleźć na różnych stronach z filmami, a najlepszym miejscem jest wyszukiwarka filmów – alekino.net. Wygodnie, szybko i bezpiecznie obejrzysz cały film online w polskiej wersji językowej. Koniecznie obejrzyj Kochaj! i podziel się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem.