Kocham cię na zabój (1990) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1990
94 min
6.4
Jeśli jesteś fanem dobrych komedii kryminalnych, to koniecznie musisz zobaczyć film Kocham cię na zabój. Ten kultowy już dzisiaj obraz stanowi połączenie wyśmienitej zabawy z...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1865
Teraz ogląda: 83

Wprowadzenie do całego filmu Kocham cię na zabój

Jeśli jesteś fanem dobrych komedii kryminalnych, to koniecznie musisz zobaczyć film Kocham cię na zabój. Ten kultowy już dzisiaj obraz stanowi połączenie wyśmienitej zabawy z zaskakującą fabułą. Cała historia opowiada o żonie, która po przypadkowym odkryciu zdrady swojego męża wynajmuje płatnych zabójców, by rozwiązać swój problem. Jednakże, nic tak nie idzie zgodnie z planem jak byśmy tego chcieli. Produkcja została wyreżyserowana przez Lawrence’a Kasdana i trwa 94 minuty. W rolach głównych występują: Kevin Kline, Tracey Ullman, Joan Plowright, River Phoenix, William Hurt i Keanu Reeves. Film ten powstał w Stanach Zjednoczonych w 1990 roku i zebrał wiele pozytywnych opinii widzów na całym świecie. Obecnie Kocham cię na zabój można obejrzeć w pełnej wersji online na różnych portalach dla miłośników filmu.

Kocham cię na zabój – opis fabuły

Akcja filmu Kocham cię na zabój rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych. Bohaterem jest Joey Boca, właściciel dobrze prosperującej pizzerii. Mimo wspaniałego życia rodzinnego, Joey nie potrafi oprzeć się urokowi innych pań. Jego żona, Rosalie toleruje jego zdrady do czasu, gdy wpada mu w ręce. Kobieta postanawia się zemścić na mężu, jednak rozwód dla niej nie wchodzi w grę, jako że jest praktykującą katoliczką. W końcu jej temperamentowa matka wymyśla sposób na rozwiązanie problemu: wynajmuje dwóch płatnych zabójców, by pozbyć się niewiernego męża. Harlan i Marlon, to płatni zabójcy – stanowią niedoskonałe narzędzia w rękach zdesperowanej rodziny. Ich zadanie zdaje się być proste – zlikwidować męża Rosalie. Składają nieudane wykonania, co czyni film Kocham cię na zabój niezwykle humorystycznym.

Postacie fabularne

W filmie Kocham cię na zabój występują następujący bohaterowie: Joey Boca, Rosalie, Serbka Nadja, Dev, Harlan James, Marlon James, Lacey, Gina, Angelo Gorski.

Joey Boca (w tej roli Kevin Kline) to właściciel pizzerii, który zakochał się w innej kobiecie, co sprowadza na niego spore kłopoty. Rosalie, jego żona, to postać odważna i kochająca, która próbuje rozwiązać swoje problemy, wciąż kochając swojego męża. Matka Rosalie, Serbka Nadja (Joan Plowright), jest emocjonalną osobą, wciąż gotową do działania. Dev (River Phoenix) to przyjaciel Rosalie, który pomaga w planowaniu zemsty na Joeyu.

Harlan (William Hurt) i Marlon (Keanu Reeves) to płatni zabójcy, którzy zostali zatrudnieni do zabicia Joey’a Boca. Postacie Lacey, Gina i Angelo Gorski, to drobne role, które wplatają się w całą historię.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Kocham cię na zabój?

Reżyserem filmu Kocham cię na zabój jest Lawrence Kasdan. Ten amerykański twórca filmowy odpowiedzialny jest za wiele znanych i popularnych produkcji. Kasdan znany jest ze swojego wyjątkowego talentu i skłonności do tworzenia niebanalnych filmów z realnymi postaciami. W 1983 roku reżyser zrealizował „Gorączkę”, a także była nim siódma część sagi Gwiezdne wojny („Słowo Jedi” i „Przebudzenie Mocy”). Po Kocham cię na zabój, Kasdan zajął się pracą nad kinowym filmem „Granica ciemności”.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Kocham cię na zabój występują doświadczeni i utalentowani aktorzy, którzy tworzą wspaniałą obsadę. W rolach głównych możemy podziwiać Kevinga Kline’a i Tracey Ullman. Młodego i zdolnego Rivera Phoenixa pożegnamy na ekranie jego ostatnim filmie. William Hurt wciela się w postać płatnego zabójcy wraz z Keanu Reevesem, który gra superego Harlana Jamesa. Możemy zobaczyć również Jamesa Gammona, Jacka Kehlera, Victorię Jackson i Miriam Margolyes. Każda postać wypełnia swoją rolę, nadając filmowi niezapomniany klimat.

Gdzie obejrzeć Kocham cię na zabój online?

Do obejrzenia cały film online zachęcamy skorzystać z wyszukiwarek filmów, takie jak np. alekino.net, vider, cda, zalukaj. Teraz, w dobie cyfryzacji i wysokiej jakości transmisji filmowych, każdy z nas ma szansę zobaczyć te arcydzieła sztuki filmowej bez wychodzenia z domu. Możemy wybierać spośród różnych opcji, takich jak polski dubbing, polskie napisy lub lektor. Możliwości są ogromne i warto skorzystać z tego, co mamy w zasięgu ręki.

Kocham cię na zabój z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Dobrą wiadomością dla polskich widzów jest to, że cały film Kocham cię na zabój jest dostępny również z polskim dubbingiem lub polskimi napisami. Dzięki temu możemy jeszcze lepiej zrozumieć humor filmu, który w polskiej wersji jest jeszcze lepszy. Warto wybrać taką opcję, która bardziej nam odpowiada i w pełni skupić się na obejmowaniu całości bez przeszkód i zakłóceń.

Warto poświęcić 94 minut na seans online?

Nie ma wątpliwości, że warto zobaczyć cały film online. Kocham cię na zabój to arcydzieło filmowe, które pozwala nam na chwilę oderwania się od rzeczywistości i zagłębienie w niezwykłe historie. Film ma w sobie zarówno dużo humoru, jak i trzymającego w napięciu kryminału. Reżyser Lawrence Kasdan zrobił wspaniałą robotę, stworzył film z niebanalną fabułą, doskonałą obsadą i zapierającymi dech w piersiach scenami. To połączenie sprawia, że Kocham cię na zabój jest jednym z kultowych obrazów z lat 90. Nie warto przegapić tej okazji, by obejrzeć ten wspaniały film online i przekonać się, dlaczego jest tak ceniony przez widzów z całego świata.

Dobra wiadomośc! Cały film Kocham cię na zabój możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli chcesz się przekonać o niezwykłych możliwościach, jakie daje ci świat internetu, to koniecznie obejrzyj cały film Kocham cię na zabój online. Nawet jeśli nie jesteś wielkim fanem kina i kina kryminalnego, to ten film będzie dla ciebie niezapomnianym przeżyciem. Obejrzyj go, by poczuć atmosferę lat 90., lub po to, by spojrzeć na swoje własne życie w szerszym kontekście. Obejrzenie tego filmu to inwestycja w czas i emocje, ale na pewno nie będzie to czas zmarnowany. Po seansie zapraszamy do sekcji komentarzy, gdzie możesz podzielić się swoją opinią na temat Kocham cię na zabój i stworzyć dyskusję na ciekawe tematy.