Kochanie, Zwiększyłem Dzieciaka (1992) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1992
89 min
4.9
Kochanie, Zwiększyłem Dzieciaka to wspaniała komedia przygodowa, która z pewnością dostarczy wam mnóstwo pozytywnych wrażeń i uśmiechu na twarzy. Film opowiada historię Wayne'a Szalinskiego, zwariowanego...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 4866
Teraz ogląda: 174

Wprowadzenie do całego filmu Kochanie, Zwiększyłem Dzieciaka

Kochanie, Zwiększyłem Dzieciaka to wspaniała komedia przygodowa, która z pewnością dostarczy wam mnóstwo pozytywnych wrażeń i uśmiechu na twarzy. Film opowiada historię Wayne’a Szalinskiego, zwariowanego wynalazcy, który skonstruował maszynę do powiększania przedmiotów. Podczas jednego z eksperymentów Wayne’a jego młodszy syn – Adaś zostaje przypadkowo naświetlony i zaczyna rosnąć w zastraszającym tempie. W końcu mały Adaś pakuje do kieszonki swojego brata oraz opiekunkę i wyrusza wraz z nimi do Las Vegas. Zagubiony i pozbawiony kontroli nad sobą, Adaś stwarza nie lada kłopoty. Czy Wayne zdoła powstrzymać swojego potwornie ogromnego syna przed popełnieniem dalszych szaleństw? Odpowiedź znajdziecie w filmie Kochanie, Zwiększyłem Dzieciaka.

Kochanie, Zwiększyłem Dzieciaka cały film – Najważniejsze informacje o fabule

Fabuła filmu rozgrywa się w USA, tam właśnie zadziały się wszystkie wydarzenia. Akcja dzieje się trzy lata po wydarzeniach z pierwszej części filmu. Tym razem Adaś, młodszy z braci Szalinskich, zostaje niechcący poddany działaniu mało testowanego wynalazku konstruktora Wayna – maszyny do powiększania przedmiotów. W wyniku tego zajścia rośnie w zastraszającym tempie, stając się potwornie ogromnym dzieckiem. Adaś ucieka z domu rodziny i wyrusza wraz z opiekunką i swoim bratem w niebezpieczną drogę do Las Vegas, gdzie stwarza wiele niebezpiecznych sytuacji. Ich ojciec – Wayne, podejmuje się trudnej misji ratunkowej.

Postacie fabularne

W filmie Kochanie, Zwiększyłem Dzieciaka występuje wiele interesujących postaci, które wprowadzą was w świat filmowej opowieści. Wśród nich znajdziemy między innymi:
– Wayne Szalinski (Rick Moranis) – wynalazca i ojciec rodziny Szalinski, który to skonstruował maszynę do powiększania przedmiotów.
– Diane Szalinski (Marcia Strassman) – żona Wayna i matka jego dzieci.
– Josh Szalinski (Robert Oliveri) – starszy syn Wayne’a, który pomaga swojemu ojcu uratować Adasia.
– Adam Szalinski (Daniel Shalikar) – młodszy syn Wayne’a, który zostaje przypadkowo naświetlony maszyną i zaczyna gwałtownie rosnąć.
– Nick Szalinski (Joshua Shalikar)- brat Adama i starszy syn Wayne’a.
– Teranova (Lloyd Bridges) – pracodawca Wayne’a, który finansuje jego eksperymenty.
– Clifford Sterling (John Shea) – naukowiec, który kradnie pomysł Wayna i wykorzystuje go do swojego interesu.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Kochanie, Zwiększyłem Dzieciaka?

Wyreżyserowanie filmu Kochanie, Zwiększyłem Dzieciaka to dzieło Leslie Dilleya. W swoim dorobku Dilley ma wiele innych ciekawych produkcji filmowych, a jego kariera obejmuje między innymi prace nad filmami takimi jak: „Indiana Jones i Świątynia Zagłady”, „Gwiezdne Wojny” oraz „Iniemamocni”.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W obsadzie filmu Kochanie, Zwiększyłem Dzieciaka występują takie gwiazdy jak Rick Moranis (Wayne), Marcia Strassman (Diane), Robert Oliveri (Josh), Daniel Shalikar (Adam), Joshua Shalikar (Nick) i wiele innych. Każdy z aktorów wciąż pojawia się na ekranie i wciela w życie różne, ciekawe postaci filmowe. Np. Rick Moranis wystąpił jeszcze w takich filmach jak „Flintstonowie”, „Airheads” czy „Brūno”.

Gdzie obejrzeć Kochanie, Zwiększyłem Dzieciaka online?

Jeśli chcecie obejrzeć cały film online, na pewno warto skorzystać z popularnych serwisów Vider, Cda i Zalukaj, na których możecie znaleźć Kochanie, Zwiększyłem Dzieciaka. Innym sposobem na obejrzenie filmu w wygodny sposób jest użycie wyszukiwarki filmów jak na przykład alekino.net.

Kochanie, Zwiększyłem Dzieciaka z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Fanów filmów z lektorem z pewnością ucieszy fakt, że Kochanie, Zwiększyłem Dzieciaka jest dostępne również z polskim lektorem, polskimi napisami i polskim dubbingiem. Każdy może wybrać odpowiednią opcję dla siebie, w zależności od swoich upodobań. Zachęcamy do korzystania z naszej wyszukiwarki filmów na alekinio.net i do oglądania ciekawych produkcji z polskim lektorem!

Warto poświęcic 89 minut na seans online?

Oczywiście, że warto! Film Kochanie, Zwiększyłem Dzieciaka to wspaniała propozycja dla całej rodziny i dla każdego fana kina familijnego, komedii i przygodowych. To świetna okazja na spędzenie czasu w gronie przyjaciół czy rodziny, a jednocześnie wypełnienie tego czasu ciekawą, zabawną, pełną niespodzianek fabułą. Film z pewnością dostarczy Wam mnóstwo uśmiechu na twarzy i wrażeń, a Świetna gra aktorska sprawi, że przeżyjecie zabawne przygody wraz z bohaterami.

Dobra wiadomośc! Cały film Kochanie, Zwiększyłem Dzieciaka możesz obejrzeć online już teraz!

Cieszymy się, że mogliśmy Was przekonać, aby obejrzeć film Kochanie, Zwiększyłem Dzieciaka. Warto wiedzieć, że cały film jest już dostępny online, a wyszukiwanie go będzie dla Was łatwe i przyjemne dzięki naszej platformie alekino.net. To doskonała okazja, aby zasmakować w dobrym kinie i uciec w świat ciekawych filmów. Nie zapomnijcie podzielić się swoimi wrażeniami w sekcji komentarzy pod tym artykułem!