Kochany Urwis 2 (1991) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1991
90 min
4.8
Kochany Urwis 2 to amerykańska komedia z 1991 roku, która z pewnością wywołuje uśmiech na twarzach widzów. Film opowiada historię Bena Healy'ego (John Ritter) i...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1235
Teraz ogląda: 366

Wprowadzenie do całego filmu Kochany Urwis 2

Kochany Urwis 2 to amerykańska komedia z 1991 roku, która z pewnością wywołuje uśmiech na twarzach widzów. Film opowiada historię Bena Healy’ego (John Ritter) i jego przybranego syna, Juniora (Michael Oliver), którzy przeprowadzają się do miasteczka Mortville. Junior wciąż płata figle, co znajduje odzwierciedlenie w jego codziennych zabawach oraz w jego szkolnych osiągnięciach. W miasteczku Ben staje się obiektem zainteresowania wielu kobiet, w tym przede wszystkim Lawandy Dumore (Laraine Newman), która pragnie go zdobyć i wysłać Juniora do szkoły w Bagdadzie.

Dowiedz się, co zrobi Junior wraz z przyjaciółką Trixie (Ivyann Schwan), aby wyswatać swoich rodziców wbrew planom Lawandy. Czy im się to uda? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w filmie Kochany Urwis 2.

Film jest bardzo popularny i dostępny online. Znajdziesz go na platformach takich jak Vider czy Zalukaj, ale polecamy skorzystać z wyszukiwarki filmów – alekino.net. Zachęcamy Cię do obejrzenia tego filmu już teraz!

Kochany Urwis 2 cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu Kochany Urwis 2 rozgrywa się w miasteczku Mortville, do którego przeprowadza się Ben Healy wraz z przybranym synkiem Juniorem. W miasteczku Junior nawiązuje wiele przyjaźni, ale także łamie wiele szkolnych przepisów, co nie umniejsza jego słodkiej urody i wdzięku.

Ben staje się obiektem zainteresowania wielu kobiet, w tym przede wszystkim Lawandy Dumore. Lawanda pragnie zdobyć męża i planuje wysłać Juniora do szkoły w Bagdadzie. W tym czasie Junior zakochuje się w pięknej Trixie i razem planują wyswatać swoich rodziców.

Postacie fabularne

W filmie Kochany Urwis 2 występują:

– Ben Healy (John Ritter) – Samotny mężczyzna, który wraz z przybranym synkiem przeprowadza się do miasteczka Mortville.
– Junior (Michael Oliver) – Przybrany syn Bena, który rozrabia w szkole i w domu.
– Lawanda Dumore (Laraine Newman) – Zamożna kobieta, która planuje zdobyć Bena.
– Trixie (Ivyann Schwan) – Przyjaciółka Juniorka, w której zakochuje się chłopiec.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Kochany Urwis 2?

Film Kochany Urwis 2 został wyreżyserowany przez Briana Levanta. Levant zyskał popularność jako reżyser filmów familijnych, takich jak „Beethoven”, „Flintstonowie” i „Jingle All The Way”. Znany jest ze swojego stylu pisania scenariuszy, który łączy elementy humoru i akcji.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Kochany Urwis 2 występują:

– John Ritter – Ben Healy
– Michael Oliver – Junior
– Jack Warden – Big Ben Healy
– Laraine Newman – Lawanda Dumore
– Amy Yasbeck – Annie Young
– Ivyann Schwan – Trixie
– Gilbert Gottfried – Mr. Peabody
– Paul Willson – Prison Guard
– Alan Blumenfeld – Dr. Igor Peabody
– Charlene Tilton – Debbie Claukinski

John Ritter zagrał w wielu filmach i serialach telewizyjnych, takich jak „Three’s Company”, „Bad Santa” i „Bride of Chucky”. Michael Oliver zagrał tylko w dwóch filmach – w Kochanym Urwisie i jego sequelu. Jack Warden był znany jako aktor charakterystyczny, a jego najważniejsze role filmowe to „Shampoo”, „Niesamowity dr. Dolittle” i „Biała gorączka”.

Gdzie obejrzeć Kochany Urwis 2 online?

Kochany Urwis 2 jest dostępny online na wielu platformach. Znajdziesz go na Vider, Zalukaj, ale polecamy Ci skorzystanie z wyszukiwarki filmów – alekino.net.

Kochany Urwis 2 z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Film Kochany Urwis 2 jest dostępny z polskim lektorem, napisami oraz dubbingiem. Bez względu na to, którą opcję wybierzesz, gwarantujemy, że cały seans będziesz miał okazję świetnie się bawić! Film jest idealny dla dzieci i dorosłych, którzy chcą się zrelaksować i dobrze się bawić.

Warto poświęcic 90 minut na seans online?

Film Kochany Urwis 2 to produkcja, która gwarantuje świetną zabawę i wiele śmiechu. Jest to film idealny dla całej rodziny, który sprawi, że zapomnisz o codziennych problemach i zrelaksujesz się w towarzystwie sympatycznych bohaterów. Jeśli szukasz lekkiej komedii, a jednocześnie chcesz spędzić miło czas w domu, naprawdę warto poświęcić 90 minut na seans online wraz z Kochanym Urwisem 2!

Dobra wiadomośc! Cały film Kochany Urwis 2 możesz obejrzeć online już teraz!

Mamy nadzieję, że zachęciliśmy Cię do obejrzenia filmu Kochany Urwis 2. To produkcja, która z pewnością wywoła uśmiech na Twojej twarzy. Zachęcamy do obserwowania innych ciekawych filmów na naszej stronie – alekino.net. Nie zapomnij dać znać w komentarzu, co sądzisz o Kochanym Urwisie 2!