Kochany Urwis (1990) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1990
81 min
5.4
Kochany Urwis, czyli Problem Child to amerykańska komedia, która pojawiła się na ekranach kin w 1990 roku. Film opowiada o Benie i Flo, którzy zdecydowali...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 4845
Teraz ogląda: 61

Wprowadzenie do całego filmu Kochany Urwis

Kochany Urwis, czyli Problem Child to amerykańska komedia, która pojawiła się na ekranach kin w 1990 roku. Film opowiada o Benie i Flo, którzy zdecydowali się zaadoptować małego chłopca o imieniu Junior. Ten siedmioletni diabełek posiada niezwykły talent obracania każdego zdarzenia w pasmo uciesznych gagów, komicznych sytuacji będących niewinną igraszką dla niego, a dla dorosłych zaś niekończącym się koszmarem. Czy młody Ben i Flo dadzą sobie radę z ich małym urwisem? Film Zachęcający do śmiechu, ale i poruszający problemy życia rodzinny.

Film został wyreżyserowany przez Dennisa Dugana, a w obsadzie znaleźli się m.in. John Ritter, Michael Oliver, Gilbert Gottfried i Amy Yasbeck. Kochany Urwis był hitem kasowym i ściągnął na siebie uwagę widzów na całym świecie.

Dziś możemy obejrzeć ten film online, co zapewne ucieszy niejednego miłośnika komedii oraz tych, którzy chcieliby zobaczyć ten kultowy film po raz kolejny.

Kochany Urwis cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu toczy się w Stanach Zjednoczonych, gdzie małżeństwo Ben i Flo decyduje się adoptować małego chłopca o imieniu Junior, który okazuje się być prawdziwym diabełkiem w ludzkiej skórze. Młody chłopiec ciągle wplątuje się w kłopotliwe sytuacje, a każde zdarzenie kończy się dla niego komediowym gagiem.

Ben i Flo bardzo kochają swojego adoptowanego syna, ale jego nieprzewidywalne zachowanie powoduje, że tracą swoich przyjaciół oraz rodzinę, ponieważ Junior zawsze znajdzie sposób, by zepsuć wszystko. Rodzice zostają zmuszeni do zmierzenia się ze swoim kołtuńskim potomkiem i ujarzmienia jego nieokiełznanej siły. Czy dadzą radę?

Postacie fabularne

W filmie Kochany Urwis wystepuje kilka ważnych postaci:

– Ben – grany przez Johna Rittera, to młody mężczyzna, który zdecydował się zaadoptować małego Juniora.
– Flo – żona Bena, grana przez Amy Yasbeck, to kobieta, która kocha swojego męża i adoptowanego syna mimo jego zachowania.
– Junior – siedmioletni chłopiec granu przez Michaela Olivera, to diabeł w ludzkiej postaci, ciągle wplątuje sie w kłopoty i nie daje spokoju ani rodzicom, ani otoczeniu.
– Mr. Peabody – sąsiad Bena i Flo, który jest ciągle nękany przez Juniora. W tej roli występuje aktor Jack Warden.
– Gilbert Gottfried i Michael Richards również występują w filmie, wcielając się w swoje role.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Kochany Urwis?

Reżyserem filmu Kochany Urwis jest Dennis Dugan. To doświadczony reżyser filmowy, którego kariera rozpoczęła się już w latach 80. XX wieku. Pracował na planie znanych produkcji m.in. „Indiana Jones i Świątynia Zagłady” czy „Superman III”. Dennis Dugan jest znany z reżyserii filmów komediowych, takich jak „Chuck i Larry: Połączenie” czy „Lepsza połowa”. W filmie Kochany Urwis udowodnił swoje umiejętności w tworzeniu klasycznej komedii, która rozbawiła miliony widzów na całym świecie.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Kochany Urwis występuje wiele znanych nazwisk. John Ritter, znany z serialu „Trzej muszkieterowie” i „Pazurki z Beverly Hills”, wcielił się w postać Bena. Michael Oliver, który wciela się w postać Juniora, zadebiutował dzięki temu filmowi, a następnie zagrał m.in. w „Kochanej mamie” czy „In Between”. W obsadzie filmu znajdują się również tacy aktorzy jak Gilbert Gottfried (Aladyn, Kroniki Spiderwick), Michael Richards (Seinfeld, Uciekinierzy), Jack Warden (Budziszyn 13, Merytorycznie o niczym) czy Amy Yasbeck (Robin Hood: Faceci w rajtuzach, Kroniki Spiderwick).

Gdzie obejrzeć Kochany Urwis online?

Chociaż film Kochany Urwis został wydany już w 1990 roku, to wciąż cieszy się ogromną popularnością. Wszyscy, którzy chcieliby obejrzeć ten kultowy film, a nie mogą znaleźć go na DVD, mogą skorzystać z wyszukiwarek filmów online takich jak vider, cda i zalukaj. Można tutaj obejrzeć cały film za darmo, w doskonałej jakości i z polskim lektorem lub napisami.

Kochany Urwis z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Kochany Urwis dostępny jest z polskim lektorem, dzięki czemu widzowie z Polski mogą w pełni cieszyć się filmem. W przypadku, gdy ktoś nie lubi lektora, istnieje również opcja obejrzenia filmu z polskimi napisami lub dubbingiem. Bez względu na to, jakie opcje wybierzemy, możemy być pewni, że film będzie idealnie zrozumiały.

Warto poświęcić 81 minut na seans online?

Odpowiedź brzmi: tak! Kochany Urwis to jedna z najlepszych komedii, jakie zostały kiedykolwiek nakręcone. To film, który rozbawi widzów do łez, ale też porusza ważne problemy związane z życiem rodzinny. Obejrzenie tego filmu to doskonała okazja, żeby powspominać stare czasy, wspólnie się rozerwać i przeżyć niezapomnianą komediową przygodę. Kochany Urwis to film, który z pewnością sprawi, że zobaczysz świat oczami małego chłopca, którym jest Junior.

Dobra wiadomość! Cały film Kochany Urwis możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli nie widziałeś jeszcze filmu Kochany Urwis, zdecydowanie warto nadrobić zaległości. Możesz obejrzeć go online na wielu portalach filmowych, takich jak vider, cda czy zalukaj. Dzięki temu możesz zobaczyć ten kultowy film w dowolnym czasie i miejscu, w którym się znajdujesz. Zachęcamy do obejrzenia tego filmu już dziś i podzielenia się własnymi wrażeniami w komentarzach. Kochany Urwis to komedia, która rozbawiła miliony ludzi na całym świecie, a Ty możesz być kolejną osobą, która doceni jej wyjątkowość.