Kramarz (1990) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1990
91 min
6.3
Jeśli szukasz filmu, który porusza serce i zachęca do zastanowienia się nad wartością prostoty, to produkcja "Kramarz" jest właśnie dla ciebie. Film opowiada historię życia...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3260
Teraz ogląda: 138

Wprowadzenie do całego filmu Kramarz

Jeśli szukasz filmu, który porusza serce i zachęca do zastanowienia się nad wartością prostoty, to produkcja „Kramarz” jest właśnie dla ciebie. Film opowiada historię życia Edwarda Chruścika, zagrana w doskonałym stylu przez Romana Kłosowskiego. Chruścik to prosty człowiek, którego los nie oszczędzał. Po utracie rodziców musiał zmagać się z trudnościami w życiu i walczyć o swoją egzystencję. W końcu, po wielu przeciwnościach losu, zaczyna handlować dewocjonaliami. Całość opowiedziana jest z finezją i wnikliwością, a reżyser Andrzej Barański stworzył arcydzieło, które zapiera dech w piersiach.

Film „Kramarz” miał swoją światową premierę w 1990 roku. Mimo upływu lat, produkcja wciąż zdobywa nowych widzów i cieszy się uznaniem krytyków. Jeśli do tej pory nie miałeś okazji obejrzeć tego arcydzieła, teraz jest idealny moment, ponieważ cały film jest dostępny online.

Kramarz cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu „Kramarz” rozgrywa się w Polsce Ludowej. Opowiada historię Edwarda Chruścika, który był zmuszony zmagać się z przeciwnościami losu od podstaw. Po wielu nieudanych próbach znalezienia pracy, Chruścik ostatecznie decyduje się na handel dewocjonaliami. To niełatwe zadanie w systemie socjalistycznym, ale Chruścikowi udało się przetrwać dzięki swojej niezłomnej woli. Jednak, nieszczęśliwie, pada ofiarą nieuczciwej konkurencji i przez to musi stawić czoła sądowi.

Film „Kramarz” to opowieść o prostocie i szlachetności, którymi kierował się Chruścik w swoim życiu. Produkcja pokazuje, że nawet w najcięższych sytuacjach, warto wspomóc się wartościami, które leżą w naszej naturze. „Kramarz” to film, który z pewnością pobudzi wiele emocji, a wrażenia z seansu zostaną z nami na zawsze.

Postacie fabularne

Głównymi bohaterami całego filmu są:
– Edward Chruścik (Roman Kłosowski)
– Teresa (Bożena Adamek)
– Zawadzki (Artur Barciś)
– Jarek (Bogusz Bilewski)

Edward Chruścik to główny bohater filmu, który stoi przed trudnym zadaniem znalezienia pracy w systemie socjalistycznym, gdy jego poglądy na biznes nie pasują do oficjalnej narracji rządu. Teresa to żona Chruścika, która towarzyszy mu w jego drodze w poszukiwaniu lepszego życia. Zawadzki jest jego wspólnikiem w interesach, jednak ich drogi zbiegają się tylko na krótko. Jarek to jedna z ofiar złodziejskiej konkurencji, która staje po stronie Chruścika, a po pewnym czasie staje się jego bliskim przyjacielem.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Kramarz?

Reżyserem filmu „Kramarz” jest Andrzej Barański – jeden z najbardziej znanych twórców w polskim kinie. Barański jest znany z tworzenia filmów, które poruszają istotne tematy. W swoim dorobku ma wiele znakomitych produkcji, m.in. „Wojciech Kilar”, „Paryż-Londyn-Wigry”, czy „Zmiennicy”. Reżyser słynie ze swojego wyjątkowego wyczucia i wnikliwości, którymi operuje w swoich filmach.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Główną rolę w filmie „Kramarz” zagrał Roman Kłosowski. Aktor ten ma na swoim koncie wiele znakomitych ról, ale to właśnie postać Edwarda Chruścika przyniosła mu największą popularność. W filmie zobaczymy również Bożenę Adamek, Artura Barcisia, Bogusza Bilewskiego oraz Zbigniewa Buczkowskiego i Stanisławę Celińską w rolach drugoplanowych. Obsada aktorska w „Kramarzu” to bez wątpienia jedna z najlepszych w polskim kinie.

Gdzie obejrzeć Kramarz online?

Cały film „Kramarz” jest dostępny do obejrzenia w internecie. Można go znaleźć na portalach takich jak Vider, Cda, Zalukaj czy Alekino.net. Wybór których portalu użyć, zależy tylko od twoich upodobań. Na alekino.net można znaleźć wiele propozycji filmowych z polskimi napisami, lektorem i dubbingiem, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Kramarz z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Wszystkie opcje są dostępne dla widzów z Polski. Można obejrzeć film z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Ta bogata oferta pozwoli każdemu na dostosowanie seansu do swoich upodobań.

Warto poświęcic 91 minut na seans online?

Zdecydowanie tak! Film „Kramarz” to nie tylko dobra rozrywka, ale również wiele wskazówek dla naszego życia. Produkcja pokazuje, że warto wierzyć w siebie i walczyć o swoje cele, nawet w trudnych sytuacjach. Roman Kłosowski w roli Edwarda Chruścika porusza i wzrusza swoim przedstawieniem postaci niezwykłej siły charakteru.

Dobra wiadomośc! Cały film Kramarz możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli szukasz filmu, który zmusi cię do myślenia i uruchomi emocje, „Kramarz” to produkcja dla ciebie. Cały film dostępny jest online, dzięki czemu możesz obejrzeć go z domu w swoim tempie i dogodnym czasie. Zachęcamy do podzielenia się swoimi wrażeniami w sekcji komentarzy i życzmy miłego seansu!