Królik po berlinsku (2009) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2009
51 min
7.5
Królik po berlinsku to dokumentalny film z 2009 roku, wyreżyserowany przez Bartosza Konopkę. Film opowiada o życiu dzikich królików w Berlinie, przedstawiając ich codzienne zmagania...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 4950
Teraz ogląda: 262

Wprowadzenie do całego filmu Królik po berlinsku

Królik po berlinsku to dokumentalny film z 2009 roku, wyreżyserowany przez Bartosza Konopkę. Film opowiada o życiu dzikich królików w Berlinie, przedstawiając ich codzienne zmagania i walkę o przetrwanie w mieście. Produkcja spotkała się z pozytywnymi recenzjami i zyskała popularność wśród miłośników natury i dzikiej fauny. Film trwa 51 minut i jest dostępny online dla wszystkich chętnych do obejrzenia.

Królik po berlinsku cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu rozgrywa się w Berlinie, gdzie dzikie króliki stają przed różnymi wyzwaniami i próbują przetrwać w niełatwych warunkach. Film pokazuje, jak króliki poruszają się po mieście, szukając pożywienia i chroniąc swoje terytoria. Widzowie mają okazję zobaczyć walki o dominację w stadzie, a także obserwować relacje między samcami i samicami.

Postacie fabularne

W filmie występują dzikie króliki, które są głównymi bohaterami opowieści. Każdy z królików odgrywa swoją rolę w stadzie i walczy o przetrwanie. Widzowie będą mieli okazję poznać kilka osobowości królików, jak na przykład dominującego samca, który rywalizuje z innymi samcami, czy też samicę, która walczy o przetrwanie swojego młodego potomstwa.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Królik po berlinsku?

Reżyserem filmu Królik po berlinsku jest Bartosz Konopka. Konopka jest polskim reżyserem, scenarzystą i producentem filmowym. W 2010 roku otrzymał Oscara za najlepszy krótkometrażowy film dokumentalny za reżyserię filmu The Rabbit, który poruszał tematykę związaną z chorobą Alzheimera.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie nie ma tradycyjnej obsady aktorskiej, ponieważ głównymi bohaterami są dzikie króliki. Niemniej jednak, reżyser zdołał przedstawić króliki w taki sposób, że każde z nich miało swoją unikalną osobowość, charakter i wygląd.

Gdzie obejrzeć Królik po berlinsku online?

Cały film Królik po berlinsku jest dostępny online na wielu platformach, takich jak Vider, CDA, czy Zalukaj. Jedną z najlepszych stron, gdzie można znaleźć wiele popularnych filmów, w tym Królika po berlinsku, jest alekino.net. Wystarczy wpisać nazwę filmu w wyszukiwarkę, aby znaleźć interesujący nas tytuł.

Królik po berlinsku z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Film Królik po berlinsku jest dostępny z polskim lektorem, a także z napisami lub dubbingiem. Każdy widz może wybrać preferowaną opcję, dzięki czemu film będzie dla niego bardziej przystępny i zrozumiały. Lektorem ujęte są filmy dla polskiej widowni, co ułatwia zrozumienie dialogów.

Warto poświęcić 51 minut na seans online?

Królik po berlinsku to film, który z pewnością zainteresuje wszystkich miłośników natury i dzikich zwierząt. Film ukazuje dzikie króliki w innym świetle, niż zwykle się je widzi. Warto poświęcić te 51 minut na seans online, aby poznać ich fascynujące życie nie tylko w lesie, ale także w mieście.

Dobra wiadomość! Cały film Królik po berlinsku możesz obejrzeć online już teraz!

Królik po berlinsku to film, który na pewno warto obejrzeć. Dostępny online na wielu platformach, zachęca do zanurzenia się w historii dzikich królików w Berlinie. Poznaj ich codzienne problemy i próbę przetrwania w mieście. Ciesz się pięknymi widokami i wspaniałą muzyką. A jeśli już obejrzałeś ten film, podziel się swoją opinią w sekcji komentarzy poniżej!