Kroll (1991) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1991
101 min
6.8
Film Kroll to polski dramat, który swoją premierę miał w 1991 roku. Reżyserem tego autorskiego obrazu jest Władysław Pasikowski, znany i ceniony w branży filmowej....
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2499
Teraz ogląda: 365

Wprowadzenie do całego filmu Kroll

Film Kroll to polski dramat, który swoją premierę miał w 1991 roku. Reżyserem tego autorskiego obrazu jest Władysław Pasikowski, znany i ceniony w branży filmowej. Główne role zagrały gwiazdy polskiego kina jak: Olaf Lubaszenko, Bogusław Linda czy Ewa Bukowska. Film opowiada historię Marcina Krolla, który dezercuje z wojska przed wyjazdem na poligon, a jego tropem rusza porucznik Arek. Kroll obawia się rozpoczęcia śledztwa, które miałoby ujawnić okrutne traktowanie żołnierzy w jednostce. Czy uda mu się uniknąć odpowiedzialności za dezercję? O tym dowiesz się oglądając ten wybitny, a zarazem kontrowersyjny film. Kroll jest dostępny online, a jego popularność przetrwała lata, wciąż przyciągając widzów swoją, niemal bohaterską opowieścią.

Kroll cały film – najważniejsze informacje o fabule

Film Kroll to historia o dezercji młodego żołnierza, Marcin Krolla. Akcja dzieje się w czasie PRL-u, w jednej z jednostek wojskowych. Po decyzji Krolla o tym, że odmawia wyjazdu na poligon, jego tropem rusza porucznik Arek, którego zadaniem jest sprowadzenie go z powrotem do jednostki przed rozpoczęciem śledztwa.

Kadra oficerska boi się skandalu, ponieważ śledztwo mogłoby ujawnić okrutne stosunki panujące w jednostce, które doprowadziły kilku żołnierzy do samobójstwa. Czy Kroll uda się uniknąć odpowiedzialności za swoje działania?

Postacie fabularne

W filmie Kroll występują takie postacie jak Marcin Kroll – żołnierz dezercujący, porucznik Arek – oficer ścigający go, a także inni żołnierze z jednostki, w tym Ci, którzy dokonali samobójstw.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Kroll?

Reżyserem filmu Kroll jest Władysław Pasikowski, autor takich słynnych produkcji jak „Psy” czy „Demony wojny wg Goi”. Pasikowski zyskał sławę jako autor twórczych scenariuszy, a także ze względu na swoje niebanalne podejście do tematów poruszanych w filmach.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W obsadzie aktorskiej filmu Kroll możemy zobaczyć takie nazwiska jak Olaf Lubaszenko, Bogusław Linda i Ewa Bukowska. Olaf Lubaszenko znany jest z takich produkcji jak „Kariera Nikodema Dyzmy” i „Vabank”. Bogusław Linda z kolei zagrał w takich filmach jak „Piłkarski poker” i „Psy”, a Ewa Bukowska występowała m.in. w „Deja vu”.

Gdzie obejrzeć Kroll online?

Cały film Kroll można obejrzeć online. Dostępny jest na portalach takich jak Vider, CDA oraz Zalukaj. Warto też odwiedzić stronę alekino.net – wyszukiwarkę filmów online, gdzie można znaleźć wiele ciekawych produkcji.

Kroll z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cały film Kroll jest dostępny z polskim lektorem, napisami lub wersją dubbingowaną. Dzięki temu każdy może wybrać, jak chce obejrzeć ten znakomity film.

Warto poświęcić 101 minut na seans online?

Oczywiście! Film Kroll to historia o młodym człowieku, który w obliczu niesprawiedliwości stanie przed trudnym wyborem. To film z klasą, świetna reżyseria, znakomite role aktorskie i wspaniała muzyka. Nie zwlekaj i już dziś obejrzyj ten wyśmienity film online!

Dobra wiadomość! Cały film Kroll możesz obejrzeć online już teraz!

Kroll to film, który z pewnością spodoba się każdemu widzowi. To dzieło sztuki,s którego warto skorzystać. Możliwość obejrzenia go online sprawia, że jeszcze szybciej i łatwiej możemy podziwiać tę wyjątkową produkcję. Zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat tego filmu w sekcji komentarzy poniżej. Przekonaj się, że warto zobaczyć Krolla już teraz!