Krzew jałowca (1990) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1990
79 min
6.8
Krzew jałowca to film z gatunku dramatyczno-fantastycznego, którego premiera odbyła się 10 kwietnia 1990 roku. Film został wyprodukowany w Islandii przez reżyserkę Nietzchkę Keene. W...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1582
Teraz ogląda: 232

Wprowadzenie do całego filmu Krzew jałowca

Krzew jałowca to film z gatunku dramatyczno-fantastycznego, którego premiera odbyła się 10 kwietnia 1990 roku. Film został wyprodukowany w Islandii przez reżyserkę Nietzchkę Keene. W obsadzie filmu znaleźliśmy m.in. Björk, Bryndis Petra Bragadóttir i Valdimar Örn Flygenring. Całkowity czas trwania filmu wynosi 79 minut. Krzew jałowca opowiada poruszającą historię siostrzyczek, które są prześladowane ze względu na swoją wiarę w czary.

Nie ma wątpliwości, że Krzew jałowca jest jednym z tych filmów, których nie sposób zapomnieć. Z jednej strony potrafi on rozśmieszyć, a z drugiej – rozwiązać skomplikowane problemy moralne. A co najważniejsze, teraz możesz zobaczyć ten film online!

Krzew jałowca cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja Krzewa jałowca rozgrywa się w Islandii około XI wieku. Film opowiada historię dwóch siostrzyczek – Margit i Katla – które po tragicznej śmierci matki decydują się uciec i skryć się w lesie. Tam zaczynają pracować w zamian za jedzenie i schronienie. Jednak gdy Katla odkrywa swoje niezwykłe zdolności magiczne, zaczyna być podejrzliwie traktowana przez ludzi z okolicy.

Postacie fabularne

W filmie Krzew jałowca pojawiają się dwie główne postacie:

– Margit (grana przez Bryndis Petra Bragadóttir): Młodsza z siostrzyczek, ma piękne blond włosy i kłopoty związane z nadwagą. Jest bardzo opiekuńcza wobec swojej siostry i stara się chronić ją przed niebezpieczeństwem.
– Katla (grana przez Björk): Starsza z siostrzyczek, ma czarne włosy i zielone oczy. Odkrywa swoje magiczne zdolności, ale przez to jest podejrzliwie traktowana przez ludzi z okolicy.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Krzew jałowca?

Filmy Krzew jałowca został wyreżyserowany przez Nietzchkę Keene. Jest to amerykańska reżyserka, która zasłynęła właśnie tym filmem, a swoją karierę rozpoczęła w latach 80. Krzew jałowca to jej pierwszy film pełnometrażowy. W jej dorobku znajdują się również dokumenty, takie jak „The Juniper Tree: A Portrait of Nietzchka Keene” (1998) czy „Playboy: The Story of X” (1998).

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Krzew jałowca występują m.in. Björk (Katla), Bryndis Petra Bragadóttir (Margit), Valdimar Örn Flygenring (Bjorn), Guðrún Gísladóttir (Matka) i Geirlaug Sunna Þormar (Sólveig). Björk to najbardziej znana aktorka z obsady. Wśród jej filmów znajdziemy „Tańczący w ciemnościach” (2000) i „Dancer in the Dark” (2000), a także „Drawing Restraint 9” (2005) i „The Juniper Tree” (1990).

Gdzie obejrzeć Krzew jałowca online?

Jeśli chcesz zobaczyć Krzew jałowca online, to możesz to zrobić na kilku platformach takich jak Vider, CDA, Zalukaj i też na stronie alekino.net.

Krzew jałowca z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Obejrzenie Krzewa jałowca online z polskim lektorem, dubbingiem lub napisami jest naprawdę proste. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać jedną z tych opcji i zacząć oglądać. Dobrym pomysłem może być również wybór podglądu na całym ekranie, aby lepiej doświadczyć tego świata.

Warto poświęcic 79 minut na seans online?

Krzew jałowca to film, którego niezapomniane sceny, muzyka i postaci na długo pozostaną w pamięci widza. Jest to historyczna opowieść o miłości, stratach i niezwykłych wydarzeniach. Film porusza wiele ważnych kwestii, takich jak zaufanie i walka o przetrwanie w trudnych czasach. Dlatego warto poświęcić 79 minut na obejrzenie Krzewa jałowca online.

Dobra wiadomośc! Cały film Krzew jałowca możesz obejrzeć online już teraz!

Krzew jałowca to film, który z pewnością warto zobaczyć. Jest on pełen emocji, przepełnionych historią, poetycką magią i piękną muzyką. Teraz, gdy możesz obejrzeć cały film online, nic nie stoi na przeszkodzie, aby odbyć tę niezapomnianą podróż wraz z siostrzyczkami Margit i Katla. Zachęcamy więc do oglądania i dzielenia się swoimi wrażeniami w sekcji komentarzy!