Krzyk kamienia (1991) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1991
105 min
6.2
Krzyk kamienia to film, który od lat wzbudza zainteresowanie i zachwyca widownię swoją niezwykłą, dramatyczną fabułą oraz świetnymi aktorami w obsadzie. Premiera filmu miała miejsce...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 5786
Teraz ogląda: 259

Wprowadzenie do całego filmu Krzyk kamienia

Krzyk kamienia to film, który od lat wzbudza zainteresowanie i zachwyca widownię swoją niezwykłą, dramatyczną fabułą oraz świetnymi aktorami w obsadzie. Premiera filmu miała miejsce w 1991 roku, a reżyserem jest znany Werner Herzog. Produkcja pochodzi z Niemiec i trwa 105 minut. Film należy do gatunków dramatycznych i przygodowych. W rolach głównych zobaczymy takie gwiazdy jak Donald Sutherland, Brad Dourif, czy Vittorio Mezzogiorno. Film jest dostępny online i na pewno warto zobaczyć go już teraz.

Krzyk kamienia cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu Krzyk kamienia rozgrywa się na elewacji Cerro Torre, niezwykle trudnej i wymagającej górze, która wyrasta ze śniegów i lodu w górach Patagonii w Ameryce Południowej. Dwóch mężczyzn, którzy decydują się na jej zdobycie, zawiera zakład przed kamerami telewizji. Obaj są skłonni do poświęceń, ale w końcu okazuje się, że borykanie się z mroźnymi ogromami przyrody jest zbyt trudne do pokonania. Co więcej, Cerro Torre okazuje się nie być zwykłą górą – to krzyk kamienia, którego próby zdobycia zawsze będą kończyły się tragicznie.

Postacie fabularne

Donald Sutherland wciela się w rolę Roccia, doświadczonego wspinacza, który rozpoczyna rywalizację z Martinem, gracznym Caraboniere. Brad Dourif gra Boho, przyjaciela Roccia, który towarzyszy mu w podróży. Vittorio Mezzogiorno wciela się w postać żony Roccia, która próbuje powstrzymać męża przed podejmowaniem niebezpiecznych wyzwań. W filmie pojawiają się także inni bohaterowie, którzy mają wpływ na dalszy rozwój fabuły.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Krzyk kamienia?

Reżyserem filmu jest Werner Herzog, urodzony w Monachium Niemiec. Herzog jest cenionym reżyserem i scenarzystą, który zdobył wiele nagród za swoje filmy. Jego praca charakteryzuje się oryginalnością i niekonwencjonalnym podejściem do reżyserii, co można zauważyć również w Krzyku kamienia. Herzog jest znany z takich filmów jak Nosferatu: Phantom der Nacht, Aguirre, gniewny człowiek, Fitzcarraldo czy Woyzeck.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Krzyk kamienia zobaczymy poza wcześniej wymienionymi aktorami takie gwiazdy jak Mathilda May, Al Waxman, Gunilla Karlzen, Chavela Vargas, Georg Marischka, Volker Prechtel czy Hans Kammerlander. Każdy z aktorów wprowadza swoją niepowtarzalną grą do filmu, tworząc wraz z resztą obsady bardzo spójną całość. Donald Sutherland i Brad Dourif odegrali swoje role rewelacyjnie, co na pewno jest jednym z atutów filmu.

Gdzie obejrzeć Krzyk kamienia online?

Krzyk kamienia to film, który warto zobaczyć. Dostępny on jest już teraz online. Można go obejrzeć na takich stronach jak vider, cda, czy zalukaj. Zachęcamy również, aby skorzystać z wyszukiwarek do filmów takich, jak alekino.net, gdzie szybko i łatwo można znaleźć właśnie ten film.

Krzyk kamienia z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Film Krzyk kamienia dostępny jest z polskimi napisami, dubbingiem, czy lektorem, co na pewno zainteresuje polską widownię. Dzięki temu, każdy będzie mógł zrozumieć i docenić piękną, dramatyczną fabułę filmu. To idealna opcja dla tych, którzy nie mówią płynnie po angielsku lub wola preferują polskie wersje językowe.

Warto poświęcić 105 minut na seans online?

Zdecydowanie warto poświęcić 105 minut na seans filmu Krzyk kamienia. Film jest trzymający w napięciu od pierwszych minut, dzięki swemu dramatycznemu charakterowi oraz świetnej grze aktorów. Krzyk kamienia to także szansa, by poznać historię dwóch mężczyzn, którzy podjęli walkę z naturą i samym sobą. Jego przesłanie z pewnością na długo zostanie w pamięci i wyróżnia go wśród innych produkcji.

Dobra wiadomość! Cały film Krzyk kamienia możesz obejrzeć online już teraz!

Krzyk kamienia to film, który warto zobaczyć. Wzruszająca historia, świetni aktorzy i niezapomniane krajobrazy to tylko niektóre z jego wielu atutów. Cały film jest dostępny online, dzięki czemu każdy z nas ma szansę zobaczyć go w domowym zaciszu. Zachęcamy do obejrzenia Krzyka kamienia już teraz oraz do podzielenia się swoją opinią o nim w sekcji komentarzy pod tym artykułem.