Księżyc 44 (1990) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1990
99 min
5
Film Księżyc 44 z pewnością nie jest dziełem najnowszym, jednak wciąż cieszy się popularnością wśród fanów kina sci-fi. Produkcja ta została stworzona w 1990 roku...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1448
Teraz ogląda: 263

Wprowadzenie do całego filmu Księżyc 44

Film Księżyc 44 z pewnością nie jest dziełem najnowszym, jednak wciąż cieszy się popularnością wśród fanów kina sci-fi. Produkcja ta została stworzona w 1990 roku przez reżysera Rolanda Emmericha. Akcja filmu rozgrywa się na księżycu, gdzie dochodzi do walki o zasoby naturalne. W celu ochrony wydobywanych złóż zostają wysłani więźniowie, wśród których ukrywa się tajny agent Felix Stone. Czy kopalnia zostanie obroniona? Jak potoczy się los bohaterów? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w filmie Księżyc 44.

Księżyc 44 cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu Księżyc 44 rozgrywa się w przyszłości, gdy źródła zasobów naturalnych na Ziemi są już wyczerpane. Z tego powodu toczy się walka na kosmiczną skalę o możliwość wykorzystania tych, które są jeszcze na innych planetach. Jedna z korporacji pozostała z jednym zasobnym księżycem, na którym wydobywane są cenne surowce. Aby bronić się przed konkurencją, korporacja zatrudnia więźniów jako ochronę. Wśród nich jest tajny agent Felix Stone. Bohater ma trudne zadanie – musi cały czas uważać na swoje kroki, ponieważ wśród skazanych może być ktoś, kto podejrzewa, że Stone jest szpiegiem. Jednak to tylko początek problemów, jakie napotka Stone na księżycu.

Postacie fabularne

Wśród bohaterów filmu Księżyc 44 znajdziemy tajnego agenta Felixa Stone’a, który wciela się w postać Michaela Paré. Stone został wysłany na księżyc, żeby uchronić kopalnię przed atakiem konkurencji, jednak jego misja jest zagrożona, ponieważ nie może ujawnić, kim jest naprawdę. Lisa Eichhorn gra w filmie Magalone – jako jedyna kobieta na placówce zostaje szybko dostrzeżona przez ochroniarzy, jednak ona sama także potrafi sobie radzić w niebezpiecznych sytuacjach. Dean Devlin wciela się w postać Tylera, którego zadaniem jest zjednoczenie grupy więźniów. Brian Thompson gra w filmie Roslewa – bojownika, który jest gotów poświęcić siebie dla dobra misji.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Księżyc 44?

Film Księżyc 44 został wyreżyserowany przez niemieckiego reżysera Rolanda Emmericha. Emmerich urodził się w 1955 roku w Stuttgarcie. Zanim zaczął reżyserować filmy, studiował w Monachium na wydziale projektowania wnętrz. Karierę filmową rozpoczął od produkcji krótkometrażówek, a następnie zaczął realizować filmy pełnometrażowe. W 1994 roku Emmerich wyreżyserował popularny film sci-fi „Stargate”, co przyniosło mu międzynarodowe uznanie. Z kolei w 1996 roku nakręcił niesamowity film katastroficzny „Dzień Niepodległości”, który po dziś dzień jest jednym z najbardziej znanych filmów w jego karierze. Emmerich jest znany ze swoich filmów o tematyce science-fiction, fantasy i katastroficznych, a „Księżyc 44” to jeden z jego starszych projektów.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Księżyc 44 zobaczymy kilka znanych twarzy. W rolę tajnego agenta Felixa Stone’a wciela się Michael Paré – amerykański aktor, który zagrał w wielu filmach akcji. Lisa Eichhorn, która gra Magalone, to brytyjska aktorka z długoletnim stażem na Broadwayu. Dean Devlin, który wciela się w postać Tylera, to amerykański producent, scenarzysta i reżyser. W filmie możemy także zobaczyć Briana Thompsona, który gra Roslewę, Johna Rhy-Daviesa jako majora Lee, Malcolma McDowella jako dyrektora korporacji i Leona Rippyego jako szefa całej placówki.

Gdzie obejrzeć Księżyc 44 online?

Jeśli chcesz obejrzeć cały film Księżyc 44 online, masz kilka opcji. Możesz skorzystać ze stron takich jak Vider, CDA lub Zalukaj. Dodatkowo, polecam skorzystać z wyszukiwarki filmów – alekino.net. Tam znajdziesz całą zbiórkę najpopularniejszych filmów, w tym również Księżyc 44.

Księżyc 44 z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeśli chcesz oglądać Księżyc 44 z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem, masz taką możliwość! W zależności od twojego gustu i preferencji, możesz wybrać jedną z trzech wersji językowych. Polski lektor sprawi, że oglądanie filmu będzie bardziej przyjemne i zrozumiałe dla każdego.

Warto poświęcic 99 minut na seans online?

Jeśli jesteś miłośnikiem kina science-fiction, film Księżyc 44 koniecznie musisz obejrzeć. To dzieło Rolanda Emmericha zapewni Ci 99 minut niezapomnianej rozrywki. Fabuła jest pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji, a obsada aktorska wspaniale wpisuje się w charakterystyczne dla gatunku role. Jesteśmy przekonani, że po seansie z tym filmem, poczujesz się zrelaksowany i pełen energii do dalszego działania.

Dobra wiadomośc! Cały film Księżyc 44 możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli nie widziałeś jeszcze Księżyca 44, nie czekaj dłużej i obejrzyj go już teraz online! To gwarantowana dawka doskonałej rozrywki. Wypełniony akcją i wyjątkowymi efektami specjalnymi film będzie przyciągał Twoją uwagę od pierwszej do ostatniej minuty. Zachęcamy do podzielenia się własnymi wrażeniami z filmu w sekcji komentarzy pod tym artykułem – chętnie poznamy Wasze opinie!