Lambada (1990) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1990
104 min
3.4
Film Lambada to amerykański dramat, muzyczny i romantyczny z 1990 roku o czasie trwania 104 minut. Akcja filmu rozgrywa się w Beverly Hills i skupia...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 4146
Teraz ogląda: 73

Wprowadzenie do całego filmu Lambada

Film Lambada to amerykański dramat, muzyczny i romantyczny z 1990 roku o czasie trwania 104 minut. Akcja filmu rozgrywa się w Beverly Hills i skupia się na nauczycielu matematyki, który w nocy staje się ognistym instruktorem tańca. Produkcja przyciąga uwagę widzów dzięki temu, że ukazuje konflikt pomiędzy życiem prywatnym, miłością i ambicjami zawodowymi. W filmie występują takie gwiazdy jak John Edward Peck, Melora Hardin, Adolfo Quinones i Leticia Vasquez, a wyreżyserował go Joel Silberg. Film ten jest dostępny do obejrzenia online na vider, cda, zalukaj i innych platformach.

Lambada cały film – najważniejsze informacje o fabule

Film Lambada rozgrywa się w Beverly Hills, a jego główny bohater Kevin to nauczyciel matematyki, który zdradza swoją pracę w szkole poprzez prowadzenie nocnych zajęć z lambady. Jednak jego marzenia o karierze w tańcu kolidują ze stanowiskiem nauczyciela w liceum, przez co jego podwójne życie może doprowadzić do konsekwencji. Sytuacja ulega zmianie, gdy jedna z uczennic szkoły Sandy, przypadkiem dowiaduje się o jego drugim „ja”. Młoda nauczennica ma duży wpływ na losy Kevina i finalnie przyczynia się do rozpoczęcia jego kariery tanecznej.

Postacie fabularne

W filmie występują liczne postaci, ale głównymi bohaterami są:
– Kevin Rollins (grany przez John Edward Peck) – nauczyciel matematyki, który w nocy staje się ognistym instruktorem tańca.
– Sandy (grana przez Melorę Hardin) – uczennica szkoły, która przypadkiem odkrywa tajemnicę Kevina i wplątuje się w jego konflikt z pracą.
– Ramone (grany przez Adolfo Quinones) – przyjaciel Kevina, który pomaga mu w tańcu i wspiera go w trudnych chwilach.
– Mercedes (grana przez Leticia Vasquez) – tancerka, która jest jednym z przywódców tańca pośród uczniów i uczennic szkoły.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Lambada?

Reżyserem filmu Lambada jest Joel Silberg, który swoją karierę rozpoczął już w latach 70. W swoim dorobku ma wiele niskobudżetowych filmów takich jak „Breakin’” czy „Beat Street”, które przyczyniły się do popularyzacji kultury hip hopowej w USA. Mimo że Joel Silberg nie jest zbyt znany na świecie, to jego filmy cieszą się sporym uznaniem wśród miłośników tańca i kultury ulicznej.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Główne role w filmie Lambada zagrały takie gwiazdy jak John Edward Peck, Melora Hardin, Adolfo Quinones i Leticia Vasquez. John Edward Peck to amerykański aktor, który swoją karierę rozpoczął w latach 80. W swoim dorobku ma takie filmy jak „Platypus Man” czy „Seinfeld”. Melora Hardin to aktorka i piosenkarka, która jest znana z roli Jan Levinson w serialu „The Office”. Adolfo Quinones to tancerz i aktor, który swoją karierę rozpoczął od występów w Broadwayu. Jest również znany z takich filmów jak „Escape from New York” czy „The Adversaries”. Leticia Vasquez to tancerka i aktorka, która zagrała w kilku filmach w latach 90.

Gdzie obejrzeć Lambada online?

Film Lambada jest dostępny online na wielu platformach, takich jak vider, cda, zalukaj i wiele innych. Można również skorzystać z wyszukiwarki filmów – alekino.net, która pozwoli na znalezienie filmu w polskiej wersji językowej.

Lambada z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cały film Lambada jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Dzięki temu, każdy widz może wybrać wersję, która mu odpowiada. Dla osób, które nie znają języka angielskiego lub wolą oglądać filmy z dubbingiem, to idealne rozwiązanie. Natomiast te osoby, które lubią oryginalne dźwięki i nie przeszkadzają im napisy, wybiorą wersję z oryginalnym językiem.

Warto poświęcic 104 minut na seans online?

Tak, warto obejrzeć cały film Lambada z kilku powodów. Po pierwsze, film ten pokazuje, jak trudno jest pogodzić miłość, pasję i pracę. Po drugie, jest to świetna produkcja dla miłośników tańca, którzy zobaczą wiele wspaniałych układów i kroków. Po trzecie, aktorzy wcielają się w swoje role znakomicie, a sama fabuła jest interesująca i wciągająca.

Dobra wiadomośc! Cały film Lambada możesz obejrzeć online już teraz!

Cały film Lambada to wspaniała okazja dla wszystkich miłośników tańca i romantycznych historii. Zachęcamy Was, abyście obejrzeli ten film online i uciekli na chwilę od rzeczywistości. Film Lambada jest dostępny online na vider, cda, zalukaj i innych platformach. Zachęcamy również do podzielenia się własną opinią o filmie w sekcji komentarzy.