Łatwy szmal (1990) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1990
89 min
6.8
Szukasz rozrywki, która rozśmieszy Cię do łez? A może kryminał, który pobudzi Twoje zmysły? Jeśli tak, to film "Łatwy szmal" jest dla Ciebie! Ten film...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 6493
Teraz ogląda: 353

Wprowadzenie do całego filmu Łatwy szmal

Szukasz rozrywki, która rozśmieszy Cię do łez? A może kryminał, który pobudzi Twoje zmysły? Jeśli tak, to film „Łatwy szmal” jest dla Ciebie! Ten film łączy czar komedii z klimatem kryminału, tworząc wspaniałą, pełną humoru historię. „Łatwy szmal” opowiada o zuchwałym napadzie bankowym, który przeradza się w nieudaną próbę ucieczki. Ten film porwie Cię ze śmiechu, ale także pomoże Ci poczuć na własnej skórze jak panują chaos i przerażenie podczas popełniania karygodnego czynu.

Film został wyprodukowany w USA w 1990 roku i trwa 89 minut. Reżyserem filmu jest Bill Murray, który również gra jedną z głównych ról. Obsada filmu to wielka gwiazda kina, w tym Bill Murray, Geena Davis, Randy Quaid i Jason Robards. „Łatwy szmal” jest jednym z najlepszych filmów o kryminalnych zagrywkach, a jednocześnie także jednym z najzabawniejszych filmów wszech czasów. Teraz możesz obejrzeć cały film online i doświadczyć emocji jakie niesie ze sobą ta produkcja.

Łatwy szmal cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja „Łatwego szmalu” rozgrywa się w Nowym Jorku. Grimm, jego dziewczyna Phyllis i kolega Loomis dokonują zuchwałego napadu na bank. Jednak problemy zaczynają się już po popełnieniu tego przestępstwa. Kiedy trzej złodzieje próbują dostać się na lotnisko, by uciec z miasta, zaczyna ich prześladować pech. Remonty i złe oznakowanie ulic powodują, że przyjaciele nie mogą znaleźć właściwej drogi na lotnisko. Kiedy proszą przechodnia o drogę, zdarza się jeszcze gorzej – mężczyzna kradnie im jedną torbę z pieniędzmi. Zaparkowany przez nich na ulicy samochód zostaje zniszczony przez jadącą do pożaru straż. Na domiar złego kierowca taksówki jest Arabem i nie zna angielskiego.

Jak potoczą się losy trójki bohaterów? Czy uda im się zrealizować swój zamiar, czy zostaną schwytani przez policję? O tym przekonasz się oglądając cały film „Łatwy szmal”.

Postacie fabularne

W filmie „Łatwy szmal” pojawiają się trzy główne postaci:
– Grimm – Bill Murray wciela się w rolę tego głównego bohatera, który planuje i przeprowadza napad na bank. Grimm to przebiegły oszust i wielki manipulator, któremu udało się przekonać swoją dziewczynę, Phyllis i przyjaciela, Loomisa, do udziału w planowanym przestępstwie.
– Phyllis – w tej roli występuje Geena Davis. To dziewczyna Grima, która bierze udział w napadzie, mimo że jest sprzeczna z samym sposobem jego przeprowadzenia. Phyllis to kobieta zdecydowana, ale jednocześnie romantyczna.
– Loomis – Randy Quaid gra przyjaciela Grima, który pomaga mu przygotować plan napadu na bank. Loomis trochę się boi i jest niepewny swojego udziału w przestępstwie, ale w końcu godzi się do uczestnictwa w nim.

Postacie drugoplanowe grają również ważną rolę w filmie, przede wszystkim w wywołaniu sytuacji pecha, które przeszkadzają trzem bohaterom w realizacji ich przestępstwa.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Łatwy szmal?

Reżyserem filmu „Łatwy szmal” jest sam Bill Murray. To aktor i komik, który kocha eksperymentować z formami i gatunkami filmowymi. Murray jest bardzo utalentowanym reżyserem i aktorem, który uwielbia tworzyć piękne produkcje z niebanalnymi pomysłami. W swojej karierze reżyserował wiele filmów, takich jak „Lost in Translation” i „Broken Flowers”, które przyniosły mu uznanie krytyków i wielu fanów.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W „Łatwym szmalu” zobaczymy wielkie gwiazdy kina. W rolach głównych występują Bill Murray jako Grimm, Geena Davis jako Phyllis oraz Randy Quaid jako Loomis. W pozostałych rolach występują znani aktorzy, tacy jak: Jason Robards jako Walter Green, Phil Hartman jako Hal Edison, Kathryn Grody jako Nancy Franklin, Tony Shalhoub jako Mazilli, Philip Bosco jako Chciwy Taksówkarz i Steve Park jako Cho.

Każdy z tych aktorów ma swoje miejsce w świecie kina i aktorstwa. Niektórzy z nich są znani z wielu filmów, z których niektóre stały się kultowe. Warto obejrzeć „Łatwy szmal” także ze względu na fakt, że w filmie występuje prawdziwa plejada gwiazd kina.

Gdzie obejrzeć Łatwy szmal online?

Jeśli chcesz obejrzeć cały film „Łatwy szmal” online, masz wiele opcji do wyboru. Możesz obejrzeć go na wielu stronach internetowych, takich jak Vider, Cda lub Zalukaj. Warto jednak zwrócić szczególną uwagę na polski serwis alkino.net, gdzie znajdziesz wiele filmów do oglądania online.

Łatwy szmal z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cały film „Łatwy szmal” jest dostępny w polskiej wersji językowej. Możesz obejrzeć go z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. To doskonała wiadomość dla widzów z Polski, którzy cenią sobie oryginalną wersję językową. Każda z tych opcji zapewni widzom najlepsze wrażenia, bez względu na to, którą wybiorą.

Warto poświęcic 89 minut na seans online?

Jeśli szukasz filmu, który rozśmieszy Cię do łez i jednocześnie wciągnie w swój klimat, to „Łatwy szmal” jest dla Ciebie. Ten film to wspaniała komedia kryminalna, która porwie Cię ze śmiechu i jednocześnie dostarczy emocji, które zapamiętasz na długo. Film gości w wielu rankingach najzabawniejszych filmów wszech czasów i z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Dobra wiadomość! Cały film Łatwy szmal możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli zastanawiasz się, czy warto poświęcić nieco czasu na seans filmu „Łatwy szmal”, nasza odpowiedź brzmi TAK. To doskonała propozycja dla miłośników kina, którzy szukają czegoś zabawnego i jednocześnie klimatycznego. Obejrzyj go na viderze, cda, zalukaj lub na polskiej stronie alekino.net i przekonaj się, jakie emocje niesie ze sobą ten film. Zachęcamy również do podzielenie się swoją opinią o filmie w sekcji komentarzy pod tym artykułem.