Listopad (2017) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2017
115 min
7.2
Jeśli szukasz jedynego w swoim rodzaju filmu, który łączy w sobie dramat, romans i elementy kina fantasy, to właśnie trafiłeś na niego. Mowa o „Listopadzie”...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3623
Teraz ogląda: 251

Wprowadzenie do całego filmu Listopad

Jeśli szukasz jedynego w swoim rodzaju filmu, który łączy w sobie dramat, romans i elementy kina fantasy, to właśnie trafiłeś na niego. Mowa o „Listopadzie” – filmie wyprodukowanym przez Estonię, który trafił na ekran kinowy w 2017 roku. Reżyserem tego niezwykłego dzieła jest Rainer Sarnet, a w rolach głównych możemy zobaczyć Rea Lest-Liik, Jörgen Liik, Arvo Kukumägi oraz Heino Kalm. Czas trwania filmu to 115 minut. „Listopad” opowiada historię młodej dziewczyny, która zakochana w Hansie nie poddaje się jej miłości. Film posiada wiele intrygujących elementów, w tym horror, dzięki czemu każdy miłośnik kina znajdzie w nim coś dla siebie.

Jeśli chcesz obejrzeć ten film, nie musisz wychodzić z domu! „Listopad” jest dostępny online, na przykład na Vider, CDA oraz Zalukaj. Wyszukaj go w Google i rozpocznij oglądanie już teraz.

Listopad cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu „Listopad” rozgrywa się w XIX wieku, na wsi w Estonii. Liina (Rea Lest) to młoda dziewczyna zakochana w Hansie (Jörgen Liik). Niestety, mężczyzna nie odczuwa do niej podobnych uczuć. Odwiedzająca wieś niemiecka baronowa jest jego obsesją. Liina jest zrozpaczona i rozpacz ta doprowadza ją do tragedii. Zmienia się w wilkołaka.

Fabuła filmu „Listopad” łączy w sobie elementy dramatu, romansu i horroru. Scenariusz oparty jest na estońskiej powieści „Rehepappehk November” autorstwa Andrusa Kivirähka. W filmie pojawiają się niezwykłe postacie, a akcja jest przedstawiona w klimacie, który nie odnosi się do widoku realnej przyrody Estonii.

Postacie fabularne

Głównym bohaterem filmu „Listopad” jest Liina (Rea Lest-Liik), którą ciąży bezodwzajemniona miłość do Hansa (Jörgen Liik). Heino Kalm wciela się w postać Jaani, przewodnika i człowieka z jego dorobku. Arvo Kukumägi odgrywa rolę wojewody, którego postrzega się jako głównego przedstawiciela władzy w regionie. Pojawiają się również inne postacie, takie jak niani Yöngie (Katariina Unt), szaman (Jaan Tooming) oraz diabeł (Dieter Laser).

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Listopad?

Reżyserem filmu „Listopad” jest Rainer Sarnet, urodzony w 1969 r. w Tallinie. Po zakończeniu szkoły filmowej, zaczął pracować jako reżyser, pisarz i operator. Wyreżyserował kilka filmów, w tym „Kaljo kiis”, który otrzymał nagrodę publiczności na festiwalu filmowym w Berlinie w 2008 roku. Sarnet jest również autorem wielu książek, w tym „Testament metali”. Obecnie nie trzeba już chodzić do kina, aby docenić jego talenty reżysera – cały film „Listopad” jest dostępny online na Vider, CDA oraz Zalukaj.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie „Listopad” występuje wiele ciekawych postaci, granych przez znanych aktorów. Rea Lest-Liik wciela się w główną rolę, czyli Liinę – młodą dziewczynę, która zakochała się w Hansie. Jörgen Liik gra Hansa, na którego uwagę zwraca niemiecka baronowa. Arvo Kukumägi występuje w roli wojewody a Heino Kalm jako Jaan. Meelis Rämmeld gra rosyjskiego handlarza, a Katariina Unt niani Yöngie. w filmie pojawiają się również inne postacie, takie jak szaman, diabeł czy wilkołak.

Gdzie obejrzeć Listopad online?

„Listopad” to film, który swoją premierę miał w 2017 roku w Estonii i z miejsca stał się hitem. Jeśli chcesz obejrzeć cały film „Listopad” online, możesz to zrobić na różnych stronach internetowych, na przykład na Vider, CDA i Zalukaj. Skorzystaj z wyszukiwarki filmów – alekino.net, by znaleźć kolejne strony, na których można obejrzeć ten film. Nie czekaj – zaproszenia do oglądania czekają na Ciebie!

Listopad z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Dla wszystkich, którzy lubią oglądać filmy z polskim lektorem, „Listopad” ma wiele do zaoferowania. Film jest dostępny z polskim lektorem, dubbingiem i napisami. Dzięki temu, każdy będzie mógł wybrać najlepszą wersję dla siebie. Nie musisz czekać ani minute dłużej. Otwórz przeglądarkę i rozpocznij oglądanie – a „Listopad” wystąpi na ekranie w swojej pełnej wersji.

Warto poświęcić 115 minut na seans online?

Czy warto poświęcić 115 minut na obejrzenie filmu „Listopad”? Zdecydowanie tak! Już samo połączenie elementów dramatu, romansu i horroru pozwala na to, by zaangażowanie i emocjonalne zainteresowanie widza było gwarantowane. W „Listopadzie” pojawiają się również wiele ciekawych postaci i wspaniałych aktorów, a historia jest wciągająca od samego początku.

Dobra wiadomość! Cały film Listopad możesz obejrzeć online teraz!

Jeśli lubisz klimatyczne filmy łączące różne gatunki i zainteresowała Cię historia Liiny, to „Listopad” jest idealnym wyborem. Film jest dostępny online, na stronach takich jak Vider, CDA i Zalukaj. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki filmów – alekino.net, by znaleźć kolejne miejsca, w których można obejrzeć ten film. Oglądaj, emocjonuj się i delektuj pięknem Estonii! Zachęcamy również do podzielenia się swoją opinią o filmie „Listopad” w sekcji komentarzy pod tym artykułem.