Made in Poland (2010) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2010
81 min
6
Made in Poland to polski dramat z 2010 roku, wyreżyserowany przez Przemysława Wojcieszka. Film opowiada historię siedemnastoletniego ministranta Bogusia Kowalskiego, który postanawia komunikować się ze...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1561
Teraz ogląda: 354

Wprowadzenie do całego filmu Made in Poland.

Made in Poland to polski dramat z 2010 roku, wyreżyserowany przez Przemysława Wojcieszka. Film opowiada historię siedemnastoletniego ministranta Bogusia Kowalskiego, który postanawia komunikować się ze światem za pomocą tatuażu na czole z napisem „fuck off”. Młody chłopak z czasem zaczyna popadać w coraz większą frustrację, czego przejawem jest między innymi demolowanie budek telefonicznych oraz samochodów na blokowisku. Na swojej drodze spotyka jednak rodzeństwo: Monikę i Emila, poruszającego się na wózku inwalidzkim, którzy fascynują się jego radykalizmem. Boguś zaczyna odczuwać coś innego niż tylko wściekłość.

Film w reżyserii Wojcieszka cieszył się dużą popularnością i został uznany za jedną z najlepszych polskich produkcji tego roku. Obecnie można obejrzeć cały film online.

Made in Poland cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu Made in Poland rozgrywa się w Polsce, w realiach blokowiskowych.

Głównym bohaterem filmu jest Boguś Kowalski, siedemnastoletni ministrant, który postanawia komunikować się ze światem za pomocą tatuażu na czole z napisem „fuck off”. Młody chłopak z czasem zaczyna popadać w coraz większą frustrację, co skłania go do demolowania budek telefonicznych oraz samochodów w okolicznych osiedlach. Na swojej drodze spotyka jednak rodzeństwo: Monikę i Emila, poruszającego się na wózku inwalidzkim, którzy fascynują się jego radykalizmem. Boguś zaczyna odczuwać coś innego niż tylko wściekłość i ostatecznie musi wybrać między toksyczną rebelią a życiem w zgodzie z samym sobą.

Postacie fabularne

W filmie Made in Poland występują następujące postacie:
– Boguś Kowalski – główny bohater filmu, siedemnastoletni ministrant, który postanawia komunikować się ze światem za pomocą tatuażu na czole z napisem „fuck off”.
– Monika i Emil – rodzeństwo, poruszające się na wózkach inwalidzkich, którzy fascynują się radykalizmem Bogusia.
– ksiądz – bohater, do którego Boguś zwraca się o pomoc w swojej frustracji.
– nauczyciel polskiego – bohater, który również zamierza pomóc Bogusiowi z jego problemem.
– matka Bogusia – wielbicielka Krzysztofa Krawczyka, która również próbuje pomóc swojemu synowi w radzeniu sobie z emocjami.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Made in Poland?

Film Made in Poland został wyreżyserowany przez Przemysława Wojcieszka – polskiego reżysera, scenarzystę i aktora. Wojcieszek jest znany głównie z charakterystycznych, niezwykle sugestywnych obrazów, w których motywem przewodnim jest samotność i wewnętrzny ból postaci.

Wojcieszek ukończył studia w warszawskiej Szkole Filmowej, a już jego debiutancki film „Dwie strony medalu” z 2007 roku został uznany za jedno z najważniejszych dzieł polskiej kinematografii ostatniej dekady. Reżyser jest także autorem takich filmów, jak „Papusza” (2013) czy „Diabeł” (2011).

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Made in Poland zobaczymy takie osoby jak Piotr Wawer Jr., Janusz Chabior, Przemysław Bluszcz czy Magdalena Kuta, które wcielają się w główne role. Piotr Wawer Jr. gra Bogusia Kowalskiego, a Magdalena Kuta – matkę chłopaka. Janusz Chabior wciela się w rolę księdza, natomiast Przemysław Bluszcz – w rolę nauczyciela.

Piotr Wawer Jr. to polski aktor filmowy, telewizyjny i teatralny. Zagrał w takich filmach, jak: „Seksmisja” (1984), „Kroll” (1991) czy „Wyjazd integracyjny” (2011). Janusz Chabior natomiast to znany polski aktor związany z teatrem. W 2000 roku otrzymał nagrodę im. Aleksandra Zelwerowicza za debiut w roli Oneila w spektaklu „Droga na wschód” w Teatrze Studio im. S.I. Witkiewicza w Warszawie.

Gdzie obejrzeć Made in Poland online?

Film Made in Poland można obejrzeć online na kilku platformach, w tym na Vider, CDA oraz Zalukaj. Zachęcamy również do skorzystania z wyszukiwarek filmów, takich jak alekino.net, gdzie można znaleźć wiele interesujących propozycji.

Made in Poland z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cały film Made in Poland jest dostępny z polskim lektorem, napisami oraz dubbingiem, co na pewno ułatwi oglądanie dla osób, które wolą słuchać w swoim rodzimym języku. Można zatem wybierać między różnymi opcjami i oglądać film w taki sposób, który jest dla nas najwygodniejszy.

Warto poświęcic 81 minut na seans online?

Obejrzenie filmu Made in Poland na pewno będzie warte poświęcenia 81 minut. To poruszający dramat, który porusza wiele ważnych kwestii, takich jak tożsamość, odmienność oraz potrzeba akceptacji i zrozumienia. Film w sposób subtelny, ale jednocześnie bardzo mocny, ukazuje, jak bardzo wpływają one na życie każdego z nas. Świetna gra aktorska oraz reżyserka Wojcieszka sprawiają, że Made in Poland to naprawdę warta uwagi propozycja dla kinomanów.

Dobra wiadomość! Cały film Made in Poland możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jesteś fanem polskiej kinematografii lub po prostu szukasz dobrego kina, koniecznie obejrzyj Made in Poland. Film online dostępny jest na różnych platformach, a naszym zdaniem jest to naprawdę warta uwagi propozycja, która skłania do refleksji i zastanowienia się nad trudnymi kwestiami. Zachęcamy do podzielenia się swoją opinią o filmie w sekcji komentarzy pod tym artykułem.