Mała wielka miłość (2008) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2008
110 min
5.4
"Mała wielka miłość" to polski dramat, komedia i romans z 2008 roku, wyreżyserowany przez Łukasza Karwowskiego. Film opowiada historię studentki antropologii, która spodziewa się dziecka...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2821
Teraz ogląda: 322

Wprowadzenie do całego filmu Mała wielka miłość.

„Mała wielka miłość” to polski dramat, komedia i romans z 2008 roku, wyreżyserowany przez Łukasza Karwowskiego. Film opowiada historię studentki antropologii, która spodziewa się dziecka po powrocie z wojaży po Stanach Zjednoczonych. Jednak przyszły tatuś, wzięty prawnik mieszkający w Los Angeles, jest niepewny, czy chce wziąć odpowiedzialność za to dziecko. W filmie występują między innymi: Joshua Leonard, Agnieszka Grochowska, Agnieszka Pilaszewska oraz Michael Dunn. „Mała wielka miłość” to film, który z pewnością zachwyci widzów swoją lekkością, ale i głębokim przesłaniem. Obecnie film jest dostępny do obejrzenia online na platformach Vider, CDA oraz Zalukaj. Warto poświęcić 110 minut i zobaczyć, co tak urzekło polską publiczność.

Mała wielka miłość cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu rozgrywa się w Polsce i Stanach Zjednoczonych, kiedy to studentka antropologii wraca z wojaży z nowiną o ciąży. Przyszły ojciec, pracujący jako prawnik w Los Angeles, nie jest pewny, czy chce być odpowiedzialny za swoje dziecko. Do Polski przybywa razem ze swoim bratem, aby rozwiązać sprawę związane z ciążą i przyszłą opieką nad dzieckiem. Jednakże, na miejscu sytuacja staje się znacznie bardziej skomplikowana, a przyszli rodzice muszą zmierzyć się z trudnymi emocjami i wyborami.

Postacie fabularne

W filmie Mała wielka miłość występują m.in.:
– Joshua Leonard jako Adam, przyszły ojciec dziecka
– Agnieszka Grochowska jako Marta, przyszła matka dziecka
– Agnieszka Pilaszewska jako Kasia, szwagierka Martyny
– Michael Dunn jako Seamus, brat Adama
– Robert Forster jako Leo, ojciec Adama
– Liz Torres jako Rosa, matka Adama
– Łukasz Simlat jako kumpel Adama
– Anna Guzik jako Kasia, przyjaciółka Martyny
– Cathy Jenéen Doe jako lekarka Martyny
– Maciej Kowalewski jako goryl w zoo

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Mała wielka miłość?

Film Mała wielka miłość został wyreżyserowany przez Łukasza Karwowskiego, który w przeszłości pracował na planie filmów takich jak „Cicha noc” czy „Mniejsze zło”. W 2002 roku wyreżyserował swoje pierwsze niezależne filmy krótkometrażowe. W 2004 roku jego debiutancki film „Sami swoi” zdobył nagrodę na festiwalu w Gdyni za najlepszy debiut reżyserski. W 2008 roku Karwowski zrealizował właśnie „Małą wielką miłość”, który cieszy się dziś bardzo dobrą opinią wśród widzów.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W rolach głównych w filmie Mała wielka miłość zobaczymy:
– Joshua Leonard – aktor amerykański, znany m.in. z filmów „Krzycz”, „Blair Witch Project”, czy „Madhouse”. W filmie wcielił się w postać przyszłego ojca dziecka, Adama.
– Agnieszka Grochowska – polska aktorka, laureatka m.in. Złotych Lwów i Srebrnych Lwów, znana z takich filmów jak „Katyń”, „W ciemności” czy „Miasto 44”. W filmie wcieliła się w postać przyszłej mamy, Marty.
– Agnieszka Pilaszewska – aktorka teatralna i filmowa, znana m.in. z takich produkcji jak „Egzamin z życia” czy „Głęboka woda”. W filmie wcieliła się w postać szwagierki Marty, Kasi.
– Michael Dunn – amerykański aktor, znany m.in. z „No Country for Old Men”, „Killers Anonymous” czy „Johnny English Strikes Again”. W filmie wcielił się w postać brata Adama, Seamusa.

< h2>Gdzie obejrzeć Mała wielka miłość online?

„Małą wielką miłość” można obejrzeć online na różnych platformach takich jak Vider, CDA czy Zalukaj. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę nazwę filmu, a pojawią się różne wersje do wyboru. Warto również skorzystać z wyszukiwarki filmów – alekino.net, która zapewni nam wiele opcji do wyboru.

Mała wielka miłość z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Film „Mała wielka miłość” jest dostępny z polskim lektorem, napisami oraz dubbingiem. Dzięki temu każdy widz będzie mógł wybrać dla siebie najlepszą opcję. Lektor jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą skupić się na obrazie i dialogach. Napisy pomogą w pełni zrozumieć dialogi i nie przegapić żadnego szczegółu, a polski dubbing sprawi, że zrozumienie filmu będzie jeszcze łatwiejsze.

Warto poświęcic 110 minut na seans online?

„Mała wielka miłość” to film, którzy zachwyci zarówno fanów dramatu, jak i komedii. Mieszanka tych dwóch gatunków sprawia, że film jest nie tylko zabawny, ale i poruszający. To opowieść o miłości, emocjach i wyborach, które nie zawsze są łatwe. „Mała wielka miłość” to film, który może skłonić nas do refleksji, ale przede wszystkim do wzruszenia i uśmiechu. Warto zobaczyć go już teraz online na jednej z platform.

Dobra wiadomośc! Cały film Mała Wielka Miłość możesz obejrzeć online już teraz!

„Mała wielka miłość” to film, który z pewnością warto zobaczyć. To historia o miłości, emocjach i wyborach, a zarazem zabawna i poruszająca opowieść o przyszłych rodzicach, którzy muszą zmierzyć się z trudnymi decyzjami. Dzięki różnym opcjom oglądania, takim jak lektor, napisy czy polski dubbing, każdy może znaleźć dla siebie najlepszą formę. Film jest dostępny na platformach takich jak Vider, CDA czy Zalukaj. Zachęcamy do obejrzenia filmu i podzielenia się swoją opinią w sekcji komentarzy. To film, który warto znać i polecić dalej!