Małe stłuczki (2014) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2014
78 min
5.6
Jeśli interesują cię filmowe perełki, koniecznie musisz obejrzeć Małe stłuczki – polski dramat z 2014 roku, w reżyserii Aleksandry Gowin. Film opowiada o dwóch przyjaciółkach,...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1093
Teraz ogląda: 148

Wprowadzenie do całego filmu Małe stłuczki

Jeśli interesują cię filmowe perełki, koniecznie musisz obejrzeć Małe stłuczki – polski dramat z 2014 roku, w reżyserii Aleksandry Gowin. Film opowiada o dwóch przyjaciółkach, które próbują zarobić na życie poprzez sprzedawanie rzeczy po zmarłych ludziach na pchlim targu. Ich spokojny i rutynowy świat zostaje zachwiany, gdy poznają Piotra, pracownika fabryki pudełek. Od pierwszego spotkania między nimi zaczyna się dziwna gra, która stopniowo nabiera na sile.

Małe stłuczki to historia o utraconych szansach, miłości, przyjaźni i walce o swoje miejsce w życiu. Tę produkcję z pewnością pokochają miłośnicy ciekawych i wartkich emocji filmów. Zapraszam do zapoznania się z kolejnymi częściami artykułu i przekonania się, dlaczego Małe stłuczki to film, który trzeba obejrzeć!

Film jest dostępny online, co pozwoli na obejrzenie go w dowolnym miejscu i czasie, bez konieczności opuszczania domu czy kupowania biletów na seans w kinie.

Małe stłuczki cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu rozgrywa się we współczesnej Polsce, gdzie dwie przyjaciółki, likwidują mieszkania po zmarłych niedawno osobach. Cześć sprzętów i bibelotów, które znajdują, sprzedają na pchlim targu. Główne bohaterki, Ola i Maria, nie mają łatwego życia i próbują przetrwać w trudnych warunkach. Pewnego dnia poznają Piotra, który pracuje w fabryce pudełek. Ola i Maria wprowadzają się do mieszkania zmarłej kobiety, by przeprowadzić sprzątanie. Tam spotykają Piotra.

Początkowo relacja między Ola i Piotrem jest bardzo napięta, ale nie można oprzeć się wrażeniu, że między nimi iskrzy. Rozpoczyna się między nimi dziwna gra, która zaskoczy wszystkich, a co w przyszłości może się skończyć dla każdego z nich tragicznie.

Postacie fabularne

Głównymi bohaterami w filmie Małe stłuczki są:
– Helena Sujecka jako Ola
– Agnieszka Pawełkiewicz jako Maria
– Szymon Czacki jako Piotr
– Katarzyna Bargiełowska jako żona Piotra
– Arkadiusz Jakubik jako sąsiad
– Maria Maj jako sąsiadka
– Piotr Nowak jako brat Oli
– Justyna Wasilewska jako dziewczyna zatrudniająca Oli i Marię
– Joanna Kozera jako sklepowa

Ola oraz Maria, to dwie kobiety, które działają razem, zbierając rzeczy z mieszkań po zmarłych ludziach i sprzedając je na pchlim targu. Piotr, to pracownik fabryki pudełek. Jego postać jest zagadkowa i tajemnicza, gdyż nie wiadomo wiele na temat jego życia prywatnego.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Małe stłuczki?

Reżyserką filmu Małe stłuczki jest Aleksandra Gowin. To utalentowana polska reżyserka, scenarzystka i aktorka. Studiowała w Szkole Filmowej w Łodzi i na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Jej filmy są wyróżnione na wielu międzynarodowych festiwalach filmowych.

Aleksandra Gowin jest znana z filmów takich jak „Akcja Serducho”, „Mój rower” oraz „Serce króla”. Jest znaną i cenioną polską reżyserką oraz twórcą oryginalnych i kreatywnych filmów, które wzbudzają ciekawość widzów.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Małe stłuczki występują doświadczeni i utalentowani aktorzy, którzy wspaniale odwzorowali postaci z filmu.

Główną rolę Oli zagrała Helena Sujecka, znana z filmów „Jutro idziemy do kina”, „Lejdis” oraz „Mój biegun”. W rolę Marii wcieliła się Agnieszka Pawełkiewicz, aktorka znana głównie z ról teatralnych. Szymon Czacki, odtwórca roli Piotra, to młody aktor, którego znać można z serialu „Kruk. Szepty słychać po zmroku”.

Warto wspomnieć również o pozostałych aktorach, którzy zagrali w Małych stłuczkach, takich jak Katarzyna Bargiełowska, Arkadiusz Jakubik, Maria Maj, Piotr Nowak, Justyna Wasilewska i Joanna Kozera.

Gdzie obejrzeć Małe stłuczki online?

Jeśli chcesz obejrzeć film Małe stłuczki online, to masz kilka opcji. Możesz skorzystać z serwisów takich jak Vider, Cda lub Zalukaj. Jeśli szukasz alternatywnych źródeł filmów, polecamy korzystanie z wyszukiwarki filmowej takiej jak np. Alekino.net.

Warto jednak pamietac, że legalność korzystania z tych serwisów jest kwestią dyskusyjną, ponieważ wiele z nich udostępnia filmy bez zgody właścicieli praw autorskich. Jeśli jednak chcesz obejrzeć Małe stłuczki legalnie, to najlepiej kupić go na oficjalnej platformie streamingowej.

Małe stłuczki z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Opcja z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem, to doskonała możliwość dla polskich widzów. Dzięki temu film zostanie zrozumiany przez wszystkich, a emocje i uczucia bohaterów będą jeszcze bardziej poruszające. Lektor zapewnia również wygodę podczas oglądania, ponieważ nie trzeba skupiać się na napisach, lecz można w pełni skupić się na fabule filmu.

Dostępność filmu Małe stłuczki z lektorem czy napisami zależeć będzie od wyboru platformy, którą wybierzesz do jego obejrzenia.

Warto poświęcić 78 minut na seans online?

Jeśli cenisz zaskakujące i nietuzinkowe filmy, to Małe stłuczki z pewnością przypadną Ci do gustu. Fabuła filmu to nie tylko historia trzech bohaterów, ale także opowieść o przemijaniu i walki o swoje miejsce w życiu.

Film ma niepowtarzalny klimat, który zaskoczy nawet najbardziej wymagających widzów. Nastrojowa muzyka, świetna gra aktorska i wartka akcja to elementy, które składają się na całość i powodują, że Małe stłuczki to film wart obejrzenia.

Dobra wiadomość! Cały film Małe stłuczki możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli zastanawiasz się, czy warto obejrzeć Małe stłuczki, to koniecznie spróbuj. Ten film to prawdziwa perełka polskiej kinematografii, która zachwyci zarówno wymagających, jak i mniej doświadczonych widzów.

Film jest dostępny online w różnych wersjach językowych, co pozwoli na łatwe i wygodne obejrzenie go w dowolnym miejscu i czasie. Gorąco polecamy Małe stłuczki wszystkim, którzy kochają ambitne i wymagające filmy.

Zachęcamy również do podzielenia się swoją opinią o Małych stłuczkach w sekcji komentarzy pod tym artykułem.