Maniakalny Glina 2 (1990) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1990
90 min
5.9
Jeśli lubisz kino akcji, horrory i thrillery, to film "Maniakalny Glina 2" na pewno przypadnie Ci do gustu. Produkcja została wydana w 1990 roku, a...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1491
Teraz ogląda: 329

Wprowadzenie do całego filmu Maniakalny Glina 2

Jeśli lubisz kino akcji, horrory i thrillery, to film „Maniakalny Glina 2” na pewno przypadnie Ci do gustu. Produkcja została wydana w 1990 roku, a jej reżyserem był William Lustig. W roli głównej możemy zobaczyć Roberta Z’Dara jako Cordell, policjanta, który mimo pochówku w pierwszej części filmu, powraca, by dokonać zemsty na policji, która doprowadziła do niesłusznego skazania go na dożywocie. W obsadzie pojawiają się również tacy aktorzy jak Robert Davi, Claudia Christian, Michael Lerner czy Bruce Campbell.

„Maniakalny Glina 2” to film pełen akcji, ogromnej ilości krwi i ciekawych wątków fabularnych. Premiera odbyła się w 1990 roku w Stanach Zjednoczonych, dzięki czemu produkcja zdobyła popularność i od tego czasu uważana jest za kultowy horror. Dzięki możliwościom technologii filmowej dostępnych dzisiaj, film „Maniakalny Glina 2” jest dostępny online i z łatwością można go obejrzeć.

Maniakalny Glina 2 cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu rozgrywa się w Nowym Jorku, gdzie Cordell – policjant, zostaje oszpecony i staje się potworem, gotowym zabić każdego, kto stanie mu na drodze. Chce zemścić się na policji, która skazała go na dożywocie za coś, czego nie popełnił. Jego pierwszą ofiarą jest posterunkowy Jack Forrest, którego sam Cordell oskarżał za zabójstwo. Jednak policjant Forest nie był winny i teraz, Cordell chce to naprawić. Rozkręca się właśnie seria zabójstw, a na celowniku są kolejni policjanci.

Postacie fabularne

W filmie można zobaczyć takie postacie jak Cordell – policjant, który chce dokonać zemsty na swoich byłych kolegach. W rolę Cordella wciela się Robert Z’Dara. W filmie występują również tacy aktorzy jak Robert Davi, Claudia Christian, Michael Lerner czy Bruce Campbell. Wszyscy grają role policjantów, którzy stają na drodze Cordellowi.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Maniakalny Glina 2?

William Lustig, amerykański reżyser i producent filmowy, odpowiadał za wyreżyserowanie „Maniakalnego Gliny 2”. Lustig urodził się w 1949 roku w Nowym Jorku. Karierę filmową rozpoczął na początku lat 70. Od tego czasu wyreżyserował kilkadziesiąt filmów, w tym „Maniakalny Glina 2”. Reżyser jest znany z tworzenia filmów akcji oraz horrorów z elementami seksualnymi.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W „Maniakalnym Glinie 2” możemy zobaczyć takich aktorów jak Robert Davi, Claudia Christian, Michael Lerner czy Bruce Campbell. Robert Davi to amerykański aktor filmowy i telewizyjny, a także producent filmowy. Wystąpił w takich filmach jak „Die Hard”, „Licencja na zabijanie” czy „Maniakalny Glina 2”. Claudia Christian to amerykańska aktorka i piosenkarka. Występowała m.in. w filmach „Atlantis – zaginiony świat” i „Maniakalny Glina 2”. Michael Lerner to amerykański aktor filmowy, telewizyjny i teatralny. Zagrał m.in. w filmach „Barton Fink”, „Gangs of New York” i „Maniakalny Glina 2”. Bruce Campbell to amerykański aktor, reżyser i producent filmowy. Występował w takich filmach jak „Rycerze z Szanghaju”, „Evil Dead” czy „Maniakalny Glina 2”.

Gdzie obejrzeć Maniakalny Glina 2 online?

Film „Maniakalny Glina 2” jest dostępny online na takich platformach jak vider, cda czy zalukaj. Jeśli szukasz innych filmów online, warto skorzystać z wyszukiwarki filmów – alekino.net. Dzięki temu będziesz mógł znaleźć ciekawe filmy i seriale online.

Maniakalny Glina 2 z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Film „Maniakalny Glina 2” jest dostępny online również z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Dzięki temu możesz obejrzeć cały film w swoim ojczystym języku i cieszyć się pełnym zrozumieniem fabuły. Bez względu na to, którą opcję wybierzesz, film pozostanie pełen akcji, zaskakujących zwrotów akcji i grozy.

Warto poświęcić 90 minut na seans online?

Jeśli jesteś fanem horrorów i lubisz kino akcji, to „Maniakalny Glina 2” na pewno przypadnie Ci do gustu. Pełen akcji, emocji i wciągającej fabuły, ten film na pewno nie zawiedzie Twoich oczekiwań. Zdecydowanie warto poświęcić 90 minut na seans online i przekonać się samemu.

Dobra wiadomość! Cały film Maniakalny Glina 2 możesz obejrzeć online już teraz!

„Maniakalny Glina 2” to kultowy horror, który na pewno przypadnie Ci do gustu. Produkcja pełna akcji, emocji i przerażającej atmosfery zaskoczy Cię już od pierwszych minut. Dlatego właśnie warto obejrzeć cały film online, korzystając z jednej z platform takich jak vider, cda czy zalukaj. Zachęcamy do podzielenia się swoją opinią o filmie w sekcji komentarzy pod tym artykułem. Przekonaj się sam, jakie emocje czekają na Ciebie w „Maniakalnym Glinie 2”!