Masz na imię Justine (2005) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2005
97 min
6.4
Masz na imię Justine to film, który zawiera niesamowity thrill i wciągającą akcję. Wydany w 2005 roku, został wyreżyserowany przez Franco de Pena, a w...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 4053
Teraz ogląda: 203

Wprowadzenie do całego filmu Masz na imię Justine

Masz na imię Justine to film, który zawiera niesamowity thrill i wciągającą akcję. Wydany w 2005 roku, został wyreżyserowany przez Franco de Pena, a w obsadzie znaleźli się tacy znani aktorzy jak Anna Cieślak, Rafał Maćkowiak czy Arno Frisch. Produkcja ta pochodzi z Luksemburga i trwa około 97 minut. To historia Marioli, która mieszka w niewielkim miasteczku, ale marzy o lepszym życiu. Jednak jej życie zmienia się, gdy kolega Artur pojawia się w jej życiu i proponuje jej wakacje nad Adriatykiem.

Film Masz na imię Justine ma wiele pozytywnych recenzji na całym świecie, a dostępność online sprawia, że możemy go obejrzeć w każdym momencie.

Jeśli lubisz filmy z gatunku thriller, Masz na imię Justine na pewno Cię zainteresuje. Przedstawiamy kilka powodów, dla których warto obejrzeć ten film.

Masz na imię Justine cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja Masz na imię Justine rozgrywa się w Polsce i w Niemczech. Mariola mieszka w małym miasteczku, gdzie nie ma wiele perspektyw. Pewnego dnia pojawia się Artur, który proponuje jej wakacje nad Adriatykiem. Podczas podróży Mariola uczy się podstawowych zwrotów po niemiecku. Zmęczony jazdą Artur decyduje, że przenocują u jego koleżanki, ale Mariola zostaje sprzedana, a Artur trafia w kłopoty.

W filmie zobaczymy, jak Mariola stawia czoła trudnym wyzwaniom i próbuje wyjść z trudnej sytuacji, w której się znalazła.

Postacie fabularne

W filmie Masz na imię Justine występują tacy bohaterowie jak Mariola, Artur, jego koleżanka i trzej mężczyźni, którzy pojawili się w mieszkaniu. Mariola jest główną bohaterką filmu i stara się przetrwać w ciężkiej sytuacji, w której się znalazła. Artur to przyjaciel dziewczyny, kierujący nią na niebezpieczne terytoria. W filmie pojawiają się też inni bohaterowie, którzy odgrywają istotną rolę w fabule.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Masz na imię Justine?

Masz na imię Justine został wyreżyserowany przez Franco de Pena. Franco de Pena to luksemburski reżyser, który może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży filmowej. Znany jest między innymi z filmów takich jak „Naked Tango” czy „Miss Kiet’s Children”. Wykorzystując swoje umiejętności, stworzył film, który zachwyca swoją intrygą i zapiera dech w piersiach.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Masz na imię Justine zobaczymy taki znanych aktorów jak Anna Cieślak, Rafał Maćkowiak czy Arno Frisch. Anna Cieślak to polska aktorka, która zdobyła popularność dzięki swojej roli w filmie „Prawo ojca”. Rafał Maćkowiak to aktor, który zagrał m.in. w filmach „Ostatni klaps” czy „365 dni”. Arno Frisch to aktor austriacki, znany z ról w filmach takich jak „Funny Games” czy „Michael”. W obsadzie filmu znajduje się także Jale Arıkan, Dominique Pinon, Mathieu Carrière, Małgorzata Buczkowska, Katarzyna Cygler, David Scheller i Maciej Kozłowski.

Gdzie obejrzeć Masz na imię Justine online?

Jeśli chcesz obejrzeć cały film Masz na imię Justine online, możesz skorzystać z serwisów takich jak vider, cda, czy zalukaj. Warto też wykorzystać wyszukiwarkę filmów, np. alekino.net, aby znaleźć najlepszą opcję dla siebie.

Masz na imię Justine z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Masz na imię Justine dostępny jest z polskim lektorem, napisami oraz dubbingiem. Dzięki temu każdy może wybrać wersję, która najbardziej mu odpowiada. Polski lektor i napisy pozwolą na pełne zrozumienie fabuły filmu, a dubbing sprawi, że poczujesz się jak w polskim kinie.

Warto poświęcic 97 minut na seans online?

Oczywiście, że warto obejrzeć cały film Masz na imię Justine. Jest to produkcja, która dostarczy Ci niesamowitych wrażeń i emocji. Zapomnisz o codziennych problemach i wciągniesz się w historię Marioli. Jeśli lubisz thrillery, ten film z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Dobra wiadomość! Cały film Masz na imię Justine możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli zdecydujesz się obejrzeć Masz na imię Justine online, nie będziesz żałował. To film, który dostarczy Ci mnóstwo emocji i niesamowitej rozrywki. Przekonaj się sam i podziel się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem.