Milion dolarów (2011) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2011
107 min
4.1
Film Milion dolarów to polska komedia z 2011 roku, wyreżyserowana przez Janusza Kondratiuka. Opowiada ona historię Bożeny, urzędniczki z wielkiego banku, która wierzy, że naprawdę...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 7034
Teraz ogląda: 162

Wprowadzenie do całego filmu Milion dolarów

Film Milion dolarów to polska komedia z 2011 roku, wyreżyserowana przez Janusza Kondratiuka. Opowiada ona historię Bożeny, urzędniczki z wielkiego banku, która wierzy, że naprawdę żyje tylko ten, kto kupuje. Niestety, pieniądze ciągle jej brakuje. W dodatku, jej mąż, Stasinek, powinien był być „szatańskim kochankiem najpiękniejszej kobiety świata”, a w rzeczywistości jest zwykłym leniem i niedojdą. Pewnego dnia, pani Marysia, samotnie żyjąca staruszka i sąsiadka Bożeny, dziedziczy milion dolarów i umiera. Bożena i Stasinek już czują się milionerami…

Film Milion dolarów jest doskonałą propozycją dla fanów polskiej komedii, którzy chcą się rozerwać i sięgnąć po lekki, ale zabawny film. Produkcja ta z pewnością przypadnie do gustu widzom, którzy lubią rozbawiać się i wyśmiewać codzienne problemy.

Film jest dostępny online, co sprawia, że jest on dostępny dla wszystkich i można go obejrzeć w dowolnym momencie. Wystarczy włączyć stronę z filmem, usiąść wygodnie i cieszyć się seansami z własnego domu.

Milion dolarów cały film – najważniejsze informacje o fabule

Film Milion dolarów rozgrywa się w Polsce, w małym miasteczku. Akcja zaczyna się w momencie, gdy pani Marysia, sąsiadka Bożeny, dziedziczy milion dolarów, a następnie umiera. Bożena i jej mąż Stasinek, już czują się milionerami, ale na drodze do bogactwa pojawią się wiele przeszkód, które będą musieli pokonać.

Postacie fabularne

W filmie Milion dolarów występują:
– Bożena, grana przez Kingę Preis- jest to urzędniczka z banku, która wierzy, że naprawdę żyje tylko ten, kto kupuje.
– Stasinek, grany przez Tomasza Karolaka- mąż Bożeny, a w rzeczywistości zwykły leniem i niedojdą.
– pani Marysia, grana przez Hannę Konarowską- sąsiadka Bożeny, samotnie żyjąca staruszka, która dziedziczy milion dolarów i umiera.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Milion dolarów?

Film Milion dolarów został wyreżyserowany przez polskiego reżysera, Janusza Kondratiuka. Kondratiuk jest jednym z najbardziej znanych reżyserów w Polsce. Zajmuje się on przede wszystkim reżyserią filmów i seriali telewizyjnych.

Reżyser urodził się w 1946 roku w Warszawie. Studiował reżyserię na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego. Zasłynął przede wszystkim dzięki swojemu filmowi „Dziewczyny do wzięcia”, który odnosił ogromny sukces i był bardzo dobrze przyjęty przez widzów.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Milion dolarów wystąpili:
– Kinga Preis- polska aktorka, znana z takich filmów jak „Boisko Bezdomnych” czy „Ś.mierć na żywo”
– Tomasz Karolak- polski aktor, znany przede wszystkim z roli w serialu „Ojciec Mateusz”
– Joanna Kulig- polska aktorka, gwiazda filmowa, znana z takich produkcji jak „Ida” czy „Cold War”
– Jakub Gierszał- polski aktor, który zdobył uznanie publiczności dzięki swoim rolom w filmach „Komasa” i „Naj­piękniejsze fajerwerki ever”
– Hanna Konarowska- polska aktorka, która zasłynęła dzięki swoim rolom w takich filmach jak „Ogniem i mieczem” czy „Łowca jeleni”.
– Rafał Mohr- polski aktor, znany między innymi z serialu „Życie na seście”

Gdzie obejrzeć Milion dolarów online?

Film Milion dolarów jest dostępny online na różnych platformach, takich jak Vider, CDA czy Zalukaj. Każdy z widzów może wybrać platformę, która mu najbardziej odpowiada i włączyć film z dowolnego urządzenia z dostępem do internetu.

Jeśli szukasz dobrej jakości filmów w sieci, warto posłużyć się wyszukiwarką filmów – alekino.net. To strona, na której znajdziesz wiele ciekawych propozycji filmów różnych gatunków.

Milion dolarów z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Film Milion dolarów posiada polskie tłumaczenie w postaci lektora, napisów czy dubbingu. Dzięki temu każdy widz może obejrzeć film w języku, który mu najbardziej odpowiada. Na platformach takich jak Vider czy CDA, widzowie mają możliwość wybrania w jakiej wersji chcą oglądać film. Bez względu na to, którą opcję wybiorą, oglądanie Milion dolarów zawsze będzie przyjemnym i zabawnym seans!

Warto poświęcić 107 minut na seans online?

Tak, warto! Film Milion dolarów to doskonała propozycja dla każdego kto lubi polskie komedie i chce się rozerwać w towarzystwie dobrej zabawy. Produkcja ta jest idealna na wieczór z przyjaciółmi albo romantyczną kolację z drugą połówką. Milion dolarów gwarantuje miłe i niezapomniane chwile.

Dobra wiadomośc! Cały film Milion dolarów możesz obejrzeć online już teraz!

Film Milion dolarów to doskonały wybór dla każdego, kto chce się rozerwać i przeżyć miłe chwile. Dostępność filmu online sprawia, że zawsze możesz go obejrzeć wtedy, kiedy Ci pasuje. Już teraz możesz zamówić dostęp do filmu na stronach takich jak Vider, CDA czy Zalukaj. Zachęcamy do skorzystania z tej doskonałej propozycji i życzymy miłego seansu!

A jeśli obejrzeliście już Milion dolarów online, podzielcie się swoją opinią na jego temat w sekcji komentarzy poniżej artykułu!