Miłość jest wszystkim (2018) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2018
130 min
4.6
"Miłość jest wszystkim" to film polskiej produkcji, który pojawił się na ekranach kin w 2018 roku. Opowiada on o losach kilku par, które zataczają się...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3351
Teraz ogląda: 242

Wprowadzenie do całego filmu Miłość jest wszystkim.

„Miłość jest wszystkim” to film polskiej produkcji, który pojawił się na ekranach kin w 2018 roku. Opowiada on o losach kilku par, które zataczają się między małżeństwem a zdradą, między pasją a miłością. Można powiedzieć, że film ten to mieszanka komedii romantycznej i dramatu. Reżyserem jest Michał Kwieciński, a w obsadzie zobaczymy takie nazwiska jak Olaf Lubaszenko, Aleksandra Adamska, Mateusz Damięcki czy Joanna Kulig. Film trwa 130 minut i z pewnością jest warty poświęcenia swojego czasu.

„Miłość jest wszystkim” spotkała się z dobrymi opiniami krytyków, a sama premiera była sporym wydarzeniem w polskim kinie. Dzięki temu, możemy go obecnie obejrzeć online. Zarówno na Vider, CDA, jak i Zalukaj można zobaczyć ten film w dobrej jakości i z polskim lektorem. Co więcej, każdy może skorzystać z wyszukiwarki filmów Alekino.net i tam obejrzeć „Miłość jest wszystkim” w najlepszym wydaniu.

Miłość jest wszystkim cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja całego filmu toczy się w grudniowym czasie, tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Do miasta przybywa Święty Mikołaj, co uruchamia falę wyjątkowych zdarzeń. Wśród nich znajdziemy romans kobiety, która z pewnością nie jest fanką futbolu, z popularnym piłkarzem. Co więcej, zdrady i tajemnice zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie miał zaskakujący finał.

Postacie fabularne

Wśród bohaterów filmu znajdują się:

– Olaf Lubaszenko jako kwiatkarski biznesmen Przemek, mąż Katarzyny
– Aleksandra Adamska jako Katarzyna, żona Przemka, niezadowolona z małżeństwa i szukająca ucieczki w ramionach innego mężczyzny
– Mateusz Damięcki jako popularny piłkarz Waldemar, z którym związana jest Monika
– Agnieszka Grochowska jako Jola, kochanka Przemka
– Joanna Kulig jako Monika, prostytutka, która zakochała się w Waldemarze
– Julia Wyszyńska jako Alicja, mieszkanka miasta, która zakochała się w Waldemarze
– Leszek Lichota jako Rafał, mąż Katarzyny i Przemka
– Eryk Lubos jako tajemniczy mężczyzna
– Maciej Musiał jako Tomasz, syn Katarzyny i Przemka, który stara się zrozumieć ich problemy
– Jan Englert jako ksiądz, który wyprowadzi z opresji jedną z bohaterek.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Miłość jest wszystkim?

Reżyserem filmu „Miłość jest wszystkim” jest Michał Kwieciński. Wcześniej reżyserował między innymi takie filmy jak „Pan T.”, „Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową”, czy „Ranczo Wilkowyje”. Zdobył wiele nagród na międzynarodowych festiwalach filmowych. Kwieciński słynie z tego, że w swoich filmach potrafi połączyć różne gatunki, a wśród widzów wywołać skrajne emocje. Tak było również w przypadku „Miłości jest wszystkim”.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie „Miłość jest wszystkim” zobaczymy wiele znanych polskich twarzy. Olaf Lubaszenko, który wciela się w rolę kwiatkarskiego biznesmena Przemka, to aktor, scenarzysta, i reżyser z wieloletnim doświadczeniem. Aleksandra Adamska, grająca Katarzynę, to aktorka debiutująca na ekranie. Zagrała w serialach „Na sygnale”, czy „Pitbull”. Mateusz Damięcki, wcielający się w postać piłkarza Waldemara, z pewnością jest znany z takich filmów jak „Ziarno prawdy”, czy „Body/Ciało”. Aktorka Joanna Kulig – która zagrała, między innymi, w „Idzie” czy „Zimnej wojnie” – w roli Moniki, prostytutki, wyróżniła się swoją muzyczną interpretacją utworu „Moja droga Jaśminie”.

Gdzie obejrzeć Miłość jest wszystkim online?

Obejrzenie filmu „Miłość jest wszystkim” online jest bardzo proste. Wystarczy wejść na jedną z wielu stron, takich jak Vider, CDA czy Zalukaj, wybrać film, a następnie odtworzyć go w przeglądarce. Co ciekawe, na każdej z tych stron film jest darmowy i w bardzo dobrej jakości. Jeśli jednak chcesz skorzystać z największej bazy filmów i seriali, polecamy skorzystać z wyszukiwarki filmów Alekino.net, gdzie znajdziesz „Miłość jest wszystkim” oraz wiele innych tytułów.

Miłość jest wszystkim z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Dla wszystkich, którzy nie chcą oglądać z angielskimi napisami lub dubbingiem, „Miłość jest wszystkim” dostępna jest również w polskiej wersji językowej. Można wybrać między polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Każda z tych opcji zapewni nie tylko lepszy odbiór filmu, ale również sprawi, że znacznie łatwiej będzie Ci zrozumieć całą fabułę.

Warto poświęcić 130 minut na seans online?

Warto! Film „Miłość jest wszystkim” to doskonałe połączenie komedii romantycznej i dramatu, które z pewnością wzbudzi wiele emocji w widzach. Warto zobaczyć, jak zawiłe są życiowe historie bohaterów i czym skończy się ich droga. Ten film to nie tylko świetna zabawa, ale również dobra lekcja życia.

Dobra wiadomość! Cały film Miłość jest wszystkim możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jeszcze nie widziałeś filmu „Miłość jest wszystkim”, to warto zobaczyć to dzieło w polskiej produkcji. Połączenie dramatu i komedii romantycznej sprawia, że ten film jest doskonałym wyborem na wieczór z przyjaciółmi lub partnerem. Zachęcam do obejrzenia „Miłości jest wszystkim” online i podzielenia się swoją opinią w komentarzu poniżej!