Modelka (2016) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2016
105 min
5.8
Jeśli szukasz filmu, który pochłonie Cię swoją fabułą i wciągnie w świat mody, to właśnie znalazłeś go. "Modelka" to produkcja, która wstrząśnie Twoimi emocjami i...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2123
Teraz ogląda: 151

Wprowadzenie do całego filmu Modelka

Jeśli szukasz filmu, który pochłonie Cię swoją fabułą i wciągnie w świat mody, to właśnie znalazłeś go. „Modelka” to produkcja, która wstrząśnie Twoimi emocjami i przybliży Ci realia branży modelingu. Film został wyreżyserowany przez Madsa Matthiesena, a w rolach głównych zobaczymy Marię Palm, Eda Skreina oraz Charlotte Tomaszewską. Premiera odbyła się w 2016 roku i trwa on 105 minut. Produkcja powstała w Polsce i z pewnością zainteresuje wiele osób z kraju. „Modelka” to dramat, który na długo pozostanie w pamięci widzów, a dzięki dostępności online możesz obejrzeć go już teraz.

Modelka cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu rozgrywa się w Paryżu, stolicy światowej mody. Główną bohaterką jest Emma, która marzy o zostaniu modelką międzynarodowego formatu i pracy dla ekskluzywnej marki Chanel. W końcu dostaje szansę, którą od razu wykorzystuje, wyjeżdżając do Paryża. Tam poznaje Zofię, Polkę, która pomaga jej wprowadzić się do mieszkania oraz orientować się w nowym świecie pełnym atrakcyjnych ludzi, drogich marek i luksusowych imprez. Emma bardzo szybko odnosi sukcesy, ale wkrótce poznaje prawdziwe kulisy branży modelingu. Na jednej z sesji zdjęciowych poznaje przystojnego i charyzmatycznego fotografa – Shane’a. Dziewczyna zakochuje się w mężczyźnie od pierwszego wejrzenia, ale ich relacja zaczyna przybierać niebezpieczny charakter obsesji.

Postacie fabularne

W filmie widzimy wiele wyjątkowych postaci, ale na szczególną uwagę zasługują bohaterowie główni.

Emma (Maria Palm) – to młoda dziewczyna z Polski, która marzy o karierze w modelingu. Wyjeżdża do Paryża, aby spełnić swoje marzenie i szybko zaczyna odnosić sukcesy. To ona jest główną bohaterką i wprowadza nas w świat modelingu.

Shane (Ed Skrein) – to przystojny fotograf, który poznaje Emmę podczas jednej z sesji zdjęciowych. Od pierwszego wejrzenia zakochuje się w dziewczynie. Jednak ich relacja szybko zaczyna przybierać niebezpieczny charakter.

Zofia (Charlotte Tomaszewska) – to Polka, która pomaga Emmie wprowadzić się do mieszkania w Paryżu. Jest doświadczoną modelką i wprowadza nowicjuszkę w świat mody.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Modelka?

Film Modelka został wyreżyserowany przez Madsa Matthiesena, znanego duńskiego reżysera, który zdobył wiele nagród za swoje filmy. Matthiesen jest znany z takich produkcji jak „Teddy Bear” czy „The Salvation”. Jego poważne podejście do reżyserii sprawiło, że „Modelka” jest jednym z najlepszych dramatów ostatnich lat.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W obsadzie filmu „Modelka” zobaczymy wybitnych aktorów:

Maria Palm – zagrała rolę Emmie, głównej bohaterki. Wcześniej występowała w produkcjach „The Model” oraz „Anja og Viktor – Brændende kærlighed”.

Ed Skrein – zagrał Shane’a, fotografa, który wprowadza się w obsesję na punkcie Emmy. Skrein jest znany z takich produkcji jak „Deadpool”, „Message from the King” czy „Game of Thrones”.

Charlotte Tomaszewska – zagrała rolę Zofii, Polki, która pomaga Emmie wprowadzić się do mieszkania w Paryżu. Tomaszewska jest znana z seriali takich jak „Singielka”, „Dziewczyny ze Lwowa” czy „M jak miłość”.

Marco Ilsø, Thierry Hancisse, Virgile Bramly, Claire Tran, Dominic Allburn oraz Camille Moitrier-Cadart także wystąpili w filmie. Każda z tych postaci ma swoją historię, którą poznajemy w trakcie seansu.

Gdzie obejrzeć Modelka online?

Film „Modelka” jest dostępny online. Można obejrzeć go na wielu stronach, takich jak vider, cda czy zalukaj. Jednak najlepszym miejscem, aby obejrzeć cały film jest wyszukiwarka filmów – alekino.net. Dzięki niej możesz wygodnie i legalnie obejrzeć ten świetny dramat w jak najlepszej jakości.

Modelka z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeśli wolisz oglądać filmy w polskiej wersji językowej, dobrym wyborem może być „Modelka” z lektorem. Film jest dostępny także z polskimi napisami oraz dubbingiem. Zachęcamy do wyboru swojej ulubionej wersji językowej i poddania się wrażeniom, jakie oferuje ta produkcja.

Warto poświęcić 105 minut na seans online?

Oczywiście, że warto! Film „Modelka” to produkcja, która wciągnie Cię w świat mody i pozwoli na chwilę oderwać się od rzeczywistości. To historia pełna emocji, zdrad i miłości. Widzowie zachwyceni są przedstawieniem realiów branży modelingu oraz świetnymi grami aktorskimi. „Modelka” to film dla każdego, kto szuka wrażeń i dobrego kina.

Dobra wiadomość! Cały film Modelka możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jeszcze się nie zdecydowałeś, to zachęcamy do obejrzenia „Modelki” już teraz online. Ten film to produkcja, która wciągnie Cię w swoją fabułę i zaskoczy swoimi zwrotami akcji. Warto zobaczyć ten dramat, który na długo pozostanie w Twojej pamięci. Aby obejrzeć „Modelkę” online, wystarczy wejść na alekino.net i cieszyć się seansami bez wychodzenia z domu. Obejrzenie „Modelki” to doskonała okazja, aby zobaczyć jak wygląda praca w branży modelingowej oraz poznać historię młodej dziewczyny, która marzy o karierze w międzynarodowym świecie mody. Zachęcamy do podzielenia się z nami swoją opinią o filmie w sekcji komentarzy pod tym artykułem.