Moja dziewczyna (1991) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1991
103 min
6.9
Film Moja dziewczyna to produkcja z 1991 roku, której reżyserem jest Howard Zieff. Jest to niezwykle wzruszający i poruszający obraz, który opowiada historię Vady, jednaj...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2865
Teraz ogląda: 303

Wprowadzenie do całego filmu Moja dziewczyna

Film Moja dziewczyna to produkcja z 1991 roku, której reżyserem jest Howard Zieff. Jest to niezwykle wzruszający i poruszający obraz, który opowiada historię Vady, jednaj z głównych bohaterek filmu, których rolę zagrała Anna Chlumsky. Produkcja ta cieszyła się ogromnym zainteresowaniem nie tylko w momencie swojej premiery, ale również dziś, prawie 30 lat później.

Moja dziewczyna cały film – najważniejsze informacje o fabule

Fabuła filmu rozgrywa się w czasie letnich wakacji 11-letniej Vady. Mieszka ona w Pensylwanii z ojcem, który jest właścicielem zakładu pogrzebowego oraz z niedołężną babcią. W miasteczku pojawia się Shelly, która przyjmuje posadę kosmetyczki w zakładzie pogrzebowym. Między nią a pracodawcą nawiązuje się romans, co powoduje, że Vada staje się bardzo zazdrosna o ojca. Obok Vady pojawia się także Thomas, który staje się jej najlepszym przyjacielem. Film ukazuje wiele emocji, jakie towarzyszą dorastaniu, a także tematykę między innymi związaną z umieraniem i rozstaniem.

Postacie fabularne

W filmie Moja dziewczyna występują następujące postacie: Vada (Anna Chlumsky) – główna bohaterka filmu, którą poznajemy jako 11-letnią dziewczynkę i obserwujemy jej rozwój i przemiany, Harry (Dan Aykroyd) – ojciec Vady, właściciel zakładu pogrzebowego i bohater romantycznej relacji z Shelly, Shelly (Jamie Lee Curtis) – kosmetyczka i kochanka Harry’ego, Thomas (Macaulay Culkin) – przyjaciel Vady, który zawsze służy jej pomocą.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Moja dziewczyna?

Reżyserem filmu jest Howard Zieff, który pracował w przemyśle filmowym przez ponad 30 lat. Przyczynił się do powstania takich produkcji jak “My Girl”, a także “Private Benjamin”, “The Dream Team” czy “The Main Event”. W swojej karierze zdobył wiele nagród, w tym m.in. nominację do Emmy za reżyserię telewizyjnego programu The Edge czy nominację do American Comedy Award za wyreżyserowanie filmu “Private Benjamin”. Zieff zmarł w 2009 roku w wieku 81 lat.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Moja dziewczyna występują liczne znane gwiazdy, takie jak Anna Chlumsky (Vada), Dan Aykroyd (Harry), Jamie Lee Curtis (Shelly) oraz Macaulay Culkin (Thomas). Anna Chlumsky zyskała popularność dzięki roli Vady, a także kolejnym filmom i serialom, w których wystąpiła. Dan Aykroyd jest znany z filmów “Ghostbusters” czy “The Blues Brothers”, a Jamie Lee Curtis z takich produkcji jak “Halloween” czy “True Lies”. Macaulay Culkin zdobył wielką popularność jako aktor dziecięcy dzięki roli Kevina w “Kevin sam w domu”.

Gdzie obejrzeć Moja dziewczyna online?

Film Moja dziewczyna dostępny jest online na wielu platformach, takich jak Vider, CDA czy Zalukaj. Każdy, kto pragnie obejrzeć tę produkcję, może skorzystać z popularnych wyszukiwarek filmów, takich jak na przykład Alekino.net.

Moja dziewczyna z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cieszy nas fakt, że cały film Moja dziewczyna jest dostępny z polskimi napisami, lektorem i dubbingiem, co z pewnością zwiększa jego atrakcyjność dla polskiego widza. Dlatego też każdy z nas może wybrać swoją ulubioną opcję i cieszyć się wzruszającą historią Vady i Thomasa.

Warto poświęcic 103 minut na seans online?

Oczywiście, że warto! Film ten zachwyci każdego, kto poszukuje dobrego obrazu, który porusza ważne tematy i poraża emocjonalnie. Moja dziewczyna to produkcja, która w piękny sposób ukazuje piękno dzieciństwa, a zarazem jak ważna i trudna potrafi być codzienność. Świetni aktorzy oraz profesjonalna reżyseria sprawiają, że obejrzenie tego filmu z pewnością będzie udanym i cennym czasem, który zostawi w nas piękny ślad.

Dobra wiadomośc! Cały film Moja dziewczyna możesz obejrzeć online już teraz!

Nie czekaj dłużej, sięgnij po emocjonującą produkcję, która pozytywnie nastraja, sprawia, że uśmiechając się patrzymy w przyszłość. Obejrzyj cały film Moja dziewczyna online już teraz. Zachęcamy również do podzielania się swoją opinią o tym wzruszającym filmie, a wszystko to w sekcji komentarzy pod tym artykułem. Duch Vady i Thomasa może towarzyszyć niejednemu z nas nie tylko na ekranie, ale również i w realnym życiu.