Moje własne Idaho (1991) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1991
104 min
7
Moje własne Idaho to amerykański dramat wyreżyserowany przez Davida Minkowski. Film ten miał swoją premierę w 1991 roku i został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3407
Teraz ogląda: 160

Wprowadzenie do całego filmu Moje własne Idaho

Moje własne Idaho to amerykański dramat wyreżyserowany przez Davida Minkowski. Film ten miał swoją premierę w 1991 roku i został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków oraz publiczność. Główne role w filmie zagrali River Phoenix i Keanu Reeves. Fabuła opowiada historię dwóch przyjaciół, którzy wyruszają w podróż w poszukiwaniu matki jednego z nich. Przyglądając się ich życiu, możemy zobaczyć, jak ważną rolę odgrywa miłość i przyjaźń, a także jak wiele trudności trzeba pokonywać, aby odnaleźć swoje miejsce w świecie. Cały film trwa 104 minuty, a produkcja odbyła się w Stanach Zjednoczonych. Moje własne Idaho to obowiązkowy tytuł dla wszystkich miłośników kina niezależnego oraz fanów aktorskich talentów Phoenixa i Reevesa. Dzięki platformie online możemy łatwo obejrzeć cały film w Internecie i zatopić się w pięknej historii opowiedzianej na ekranie.

Moje własne Idaho cały film – najważniejsze informacje o fabule

Film Moje własne Idaho rozgrywa się na terenie Stanów Zjednoczonych. Akcja filmu toczy się w latach 80-tych XX wieku i skupia się na dwóch przyjaciołach – Miku i Scotcie, którzy są najbliższymi sobie osobami.

Głównym problemem Mika jest bezdomność. Ten młody mężczyzna sam wychował się na ulicy i na każdym kroku musi walczyć o przetrwanie. Jego przyjaciel Scott jest synem posiadaczy ziemskiej, którzy go zignorowali i nie mieli dla niego czasu. Oboje wyruszają w podróż, która ma na celu znaleźć matkę Mika. W trakcie swojej podróży spotykają wiele interesujących osób i napotykają wiele okazji, które pokazują, jak trudno jest znaleźć swoje miejsce w świecie.

Postacie fabularne

W filmie Moje własne Idaho występują:

– Mike – bezdomny młodzieniec, który sam wychował się na ulicy.
– Scott – syn posiadaczy ziemskiej, który nie czuje się dobrze w swoim otoczeniu.
– Richard – przyjaciel ojca Scotta, który zajmuje się malejącym biznesem związanym z call boyami.
– Denver – jedna z pierwszych osób, na jakie natrafiają Mike i Scott w trakcie swojej podróży.
– Bob Pigeon – niegdyś pisarz, który prowadzi schronisko dla bezdomnych młodzieży.
– Carmella – prostytutka, która zaprzyjaźnia się z Mike’iem.
– Hans – europejski turysta, który zostaje uwiedziony przez Scotta podczas jednego z ich występów jako call boy.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Moje własne Idaho?

Reżyserem filmu Moje własne Idaho jest David Minkowski. Zanim zaczął reżyserować filmy, pracował jako aktor i fotograf. Po ukończeniu studiów filmowych, rozpoczął swoją karierę jako reżyser, którą kontynuuje do dzisiaj. Minkowski jest znany z dużego zrozumienia ludzkiej psychiki i umiejętności wprowadzania widzów w skomplikowane sytuacje. Przed Moje własne Idaho, reżyser wyreżyserował film Twixt z Valem Kilmere, który również zdobył uznanie krytyków i widzów.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Moje własne Idaho zobaczymy River Phoenixa w roli Mika i Keanu Reevesa w roli Scotta. Obaj panowie świetnie odnaleźli się w swoich rolach i ich chemia na ekranie jest zachwycająca. River Phoenix, który niestety zmarł nieco po premierze, jest bardzo żałowany przez fanów i krytyków. Aktor ten zebrał wiele pochwał za swoją rolę w filmie Moje własne Idaho, którą bez wątpienia należy uznać za jedną z jego lepszych.

W pozostałych rolach występują: James Russo, William Richert, Rodney Harvey, Chiara Caselli, Michael Parker, Jessie Thomas, Flea oraz Grace Zabriskie. Wszyscy aktorzy wykonali swoje role znakomicie, dzięki czemu film wywołuje pozytywne emocje u widzów.

Gdzie obejrzeć Moje własne Idaho online?

Film Moje własne Idaho jest dostępny w Internecie na stronach takich jak vider, cda czy zalukaj. Możemy również skorzystać z platformy online, jaką jest alekino.net – wyszukiwarka filmów online, w której możemy znaleźć praktycznie każdy film, który nas interesuje. Zachęcamy do korzystania z tych dostępnych opcji, a także do podzielenia się swoją opinią na temat filmu Moje własne Idaho w sekcji komentarzy pod tym artykułem.

Moje własne Idaho z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Film Moje własne Idaho jest dostępny w sieci również w polskiej wersji językowej. Możemy zobaczyć go z polskim lektorem lub polskimi napisami. Dla bardziej wymagających dostępna jest także wersja z polskim dubbingiem. Dzięki temu, każdy z nas może zrozumieć i docenić szczegóły filmu i zatopić się w historyjce Mika i Scotta.

Warto poświęcic 104 minuty na seans online?

Oczywiście! Film Moje własne Idaho to prawdziwa perełka kina niezależnego. Warto zobaczyć go dla doskonałej roli Phoenixa, a także dla wspaniałej historii o przyjaźni, miłości i walce o własne miejsce w świecie. Film porusza ważne tematy, a także ukazuje piękno i tragedię życia na ulicy. Jeśli nie zdecydowaliście się na obejrzenie filmu jeszcze, to robicie błąd. Przetestujcie sobie seans online, na pewno nie będziecie żałować!

Dobra wiadomośc! Cały film Moje własne Idaho możesz obejrzeć online już teraz!

Cały film Moje własne Idaho to doskonałe dzieło, które każdy fan kina powinien zobaczyć. Dzięki pełnej emocji i wspaniałej roli Rivera Phoenixa możemy zatopić się w historii o przyjaźni, miłości i walce o przetrwanie. Film jest dostępny w Internecie na wielu stronach, dlatego warto wykorzystać możliwości, jakie daje nam technologia i obejrzeć go już teraz. Zachęcamy do pozostawienia swojej opinii na temat filmu Moje własne Idaho w komentarzach – jesteśmy ciekawi Waszych wrażeń!