Mowa ptaków (2019) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2019
138 min
5.3
Film Mowa ptaków to dramat, który opowiada historię niemowlęcej grupki ludzi, którzy zostali wykluczeni z agresywnej i hałaśliwej większości. Między postaciami istnieje język, którym posługują...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 4521
Teraz ogląda: 258

Wprowadzenie do całego filmu Mowa ptaków.

Film Mowa ptaków to dramat, który opowiada historię niemowlęcej grupki ludzi, którzy zostali wykluczeni z agresywnej i hałaśliwej większości. Między postaciami istnieje język, którym posługują się, a który nazywa się mową ptaków. Zepchnięci na margines przez system, ich jedynym sposobem na obronę jest ironia, kwiaty i cytaty z klasyków. Film został wyreżyserowany przez Xawerego Żuławskiego, a premiera odbyła się w Polsce w 2019 roku. W filmie występują wielka gwiazda kina, tacy jak Daniel Olbrychski, Sebastian Fabijański, Katarzyna Chojnacka, Andrzej Chyra, Eryk Kulm, Marta Żmuda Trzebiatowska i wiele innych. Film trwa 138 minut i jest dostępny online.

Mowa ptaków cały film – najważniejsze informacje o fabule

Film rozgrywa się w Polsce, w miasteczku, w którym mieszka grupka wywodzących się ze społeczeństwa marginesów, ludzi, którzy z trudnościami radzą sobie ze swoimi problemami. Wszyscy oni mówią językiem ptaków, czyli sposobem na porozumiewanie się z ludźmi. W filmie pokazana jest ich codzienność, a także trudności, jakie muszą pokonać, aby przeżyć w społeczeństwie.

Głównymi bohaterami są: nauczyciel historii, który zostaje dręczony przez dzieci, polonista, który został wyrzucony z pracy, trędowaty kompozytor, dziewczyna sprzątająca w domu bankiera, szpotawa kwiaciarka i zafascynowana kinem uczennica. Wszyscy oni stanowią grupkę ludzi, która nie pasuje do społeczeństwa i która z powodu tego jest wykluczona.

Postacie fabularne

– Nauczyciel historii – grany przez Sebastiana Fabijańskiego – zostaje dręczony przez dzieci i staje się wykluczony z pracy.

– Polonista – grany przez Andrzeja Chyrę – zostaje wyrzucony z pracy za to, że nie ma wsparcia ze strony władz.

– Trędowaty kompozytor – grany przez Eryka Kulma – jest osobą, która cierpi na chorobę i z tego powodu jest wykluczony z społeczeństwa.

– Dziewczyna sprzątająca w domu bankiera – grana przez Jaśminę Polak – jest osobą, która ze względu na swoje pochodzenie także jest wykluczona.

– Szpotawa kwiaciarka – grana przez Katarzynę Chojnacką – jest osobą, która wydaje się nie wiedzieć, jak sobie radzić z trudnościami.

– Uczennica – grana przez Żanetę Calicę – jest osobą, która jest zafascynowana kinem i która chce w nim zrobić karierę.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Mowa ptaków?

Film Mowa ptaków został wyreżyserowany przez Xawerego Żuławskiego, którego kariera zaczyna się w 1996 roku, a kojarzony jest z takimi filmami jak Sponsoring, którego premiera miała miejsce w 2011 roku. Xawery Żuławski zdobył uznanie krytyków filmowych w kraju i za granicą, a też został doceniony przez Polańskiego czy Skolimowskiego.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Obsada filmu Mowa ptaków to pierwszorzędni aktorzy, którzy wspaniale poradzili sobie z trudnymi rolami. Na ekranie zobaczyć będzie można wielkie gwiazdy kina, między innymi Daniel Olbrychski, Sebastian Fabijański, Katarzyna Chojnacka, Andrzej Chyra, Eryk Kulm, Marta Żmuda Trzebiatowska i wiele innych.

Gdzie obejrzeć Mowa ptaków online?

Mowa ptaków cały film jest dostępny online na takich portalach jak vider, cda czy zalukaj. Można też zrobić wyszukiwanie w sieci, aby znaleźć ten film na innych portalach. Jeżeli chodzi o filmy online to najlepsze miejsce na poszukiwania to – alekino.net!

Mowa ptaków z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Mowa ptaków cały film jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Możesz wybrać tę opcję w zależności od swojego gustu i preferencji, aby w ten sposób móc jeszcze lepiej zrozumieć fabułę i emocje, jakie towarzyszą bohaterom filmu.

Warto poświęcić 138 minut na seans online?

Tak, warto! Film Mowa ptaków to dzieło filmowe, które warto zobaczyć – ze względu na zaskakującą fabułę i wspaniałych aktorów, którzy wspaniale odgrywają swoje role. Film wywiera duże wrażenie na widzach, a także skłania do refleksji nad życiem i społeczeństwem.

Dobra wiadomość! Cały film Mowa ptaków możesz obejrzeć online już teraz!

Mowa ptaków to film, który warto zobaczyć i który należy do polskiej klasyki filmowej. Dlatego zachęcamy do obejrzenia tego filmu online już teraz. Nie ma nic lepszego niż poświęcenie czasu na seans filmowy i odkrycie nowych emocji. Podziel się też swoimi wrażeniami w komentarzach pod tym artykułem!