Na Fali (1991) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1991
120 min
7.2
Film "Na Fali" to jedna z najbardziej kultowych produkcji z gatunku akcji, kryminału i thrillera. Został wyreżyserowany przez Kathryn Bigelow i w rolach głównych występują...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 9408
Teraz ogląda: 90

Wprowadzenie do całego filmu Na Fali

Film „Na Fali” to jedna z najbardziej kultowych produkcji z gatunku akcji, kryminału i thrillera. Został wyreżyserowany przez Kathryn Bigelow i w rolach głównych występują Patrick Swayze oraz Keanu Reeves. Premiera filmu odbyła się w 1991 roku, a produkcja pochodzi z USA. Film trwa 120 minut i cieszy się dużą popularnością do dnia dzisiejszego. Łączy w sobie nie tylko akcję i ciekawą fabułę, ale również klimat surfowania – sportu, który nieodłącznie towarzyszy głównym bohaterom. „Na Fali” można obejrzeć online na platformach takich jak Vider, Cda czy Zalukaj. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki filmów na stronie alekino.net.

Na Fali cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu rozgrywa się w Los Angeles. Grupa gangsterów, ukrywających swoje tożsamości pod maskami czterech prezydentów USA, napada na banki. Policja podejrzewa, że za przestępstwami stoi banda surferów. Świeżo upieczony absolwent szkoły policyjnej, Johnny Utah (Keanu Reeves), otrzymuje zadanie, by poznać tajniki surfowania i w tym celu nawiązuje kontakt z Lori (Tyler Ann Endicott), eks-przyjaciółką szefa bandy, Bodhi’ego (Patrick Swayze). Im głębiej wchodzi w środowisko surferów, tym bardziej utożsamia się z ich filozofią życia i zaczyna zastanawiać się nad sensem swojej pracy.

Postacie fabularne

W filmie Na Fali występują następujące postaci:
– Johnny Utah (Keanu Reeves) – świeżo upieczony absolwent szkoły policyjnej, który ma za zadanie odnaleźć gangsterów ukrywających się pod maskami czterech prezydentów USA. Jest zafascynowany surfowaniem i dzięki temu poznaje Lori.
– Lori (Tyler Ann Endicott) – eks-przyjaciółka Bodhi’ego, szefa bandy surferów i jedna z kluczowych postaci w filmie. Pomaga Utahowi poznać tajniki surfowania.
– Bodhi (Patrick Swayze) – szef bandy surferów i jednocześnie jeden z głównych przeciwników Utaha w walce z gangsterami.
– Pappas (Gary Busey) – doświadczony agent FBI, który pomaga Utahowi w zatrzymaniu przestępców.
– Harp (John C. McGinley) – przełożony Utaha, który czeka na wyniki śledztwa.
– Roach (James Le Gros) – członek bandy Bodhi’ego, który przyczynia się do kłopotów Johnny’ego.
– Nathaniel (John Philbin) – najlepszy przyjaciel Bodhi’ego.
– Grommet (BoJesse Christopher) – członek bandy surferów.
– Johnny Bigfoot (Julian Reyes) – członek gangsterów.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Na Fali?

Reżyserem filmu „Na Fali” jest Kathryn Bigelow. Amerykańska reżyserka, scenarzystka i producentka, urodziła się w 1951 roku w San Carlos w stanie Kalifornia. Zasłynęła przede wszystkim jako pierwsza kobieta, która zgarnęła Oscara za najlepszy reżyserię za film „Démineurs” w 2010 roku. Sam film „Na Fali” przysporzył jej międzynarodowej sławy już w momencie swojej premiery. Wcześniej wyreżyserowała m.in. filmy „Mordercza gorączka” oraz „Blue Steel”.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie „Na Fali” nie brakuje znanych twarzy. W rolach głównych występują:
– Patrick Swayze (Bodhi) – aktor, który zagrał w takich filmach jak „Spacer po linie”, „Poczta na skraju miasta” czy kultowym „Dirty Dancing”.
– Keanu Reeves (Johnny Utah) – popularny aktor, znany z takich produkcji jak cykl filmowy „Matrix”, czy „John Wick”.
– Gary Busey (Pappas) – aktor, który wystąpił m.in. w filmie „Szklana pułapka” oraz serialu „Świry”.
– Lori Petty (Lori) – aktorka znana przede wszystkim z ról w filmach takich jak „Tank Girl” oraz „Point Break”.

Gdzie obejrzeć Na Fali online?

Film „Na Fali” jest odpowiednią propozycją dla miłośników kina akcji, kryminału i thrillera. Można go obejrzeć online na platformach takich jak Vider, Cda czy Zalukaj. Gorąco zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki filmów na stronie alekino.net, gdzie znajduje się cała kolekcja kultowych filmów z lat 90-tych.

Na Fali z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeśli wolisz oglądać filmy z polskim lektorem lub napisami, mamy dobrą wiadomość dla Ciebie. Cały film „Na Fali” jest dostępny z polskim lektorem oraz z napisami. Dzięki temu możesz cieszyć się pełną wartością rozrywki i zrozumieć każdy dialog. Oglądając ten film online, możesz wybrać wersję, która najbardziej Ci odpowiada.

Warto poświęcić 120 minut na seans online?

Decydując się na seans filmu „Na Fali” otrzymujemy gwarancję, że nie będziemy się nudzić. Akcja toczy się nie tylko w świecie przestępczym, ale również w światku surferów. Porywająca fabuła, doskonale zaprojektowane sceny pościgów, potyczek i walk, a także ciekawe postacie zaskakujące kolejnymi wydarzeniami – to wszystko czyni ten film doskonałym wyborem dla miłośników kina akcji. Dodatkowo, w przypadku „Na Fali” możemy również podziwiać malownicze krajobrazy Los Angeles i specyficzny klimat miasta. Film jest godny polecenia i z pewnością dostarczy wiele emocji i niezapomnianych wrażeń.

Dobra wiadomość! Cały film Na Fali możesz obejrzeć online już teraz!

„Na Fali” to już klasyk kina akcji, którego nie można przegapić. Zachęcamy do obejrzenia tego filmu online na platformach takich jak Vider, Cda czy Zalukaj. Zachęcamy również do skorzystania z wyszukiwarki filmów na stronie alekino.net. Po seansie, koniecznie podziel się własnymi wrażeniami w sekcji komentarzy pod tym artykułem. Zachęcamy do obejrzenia „Na Fali” już teraz i przekonania się na własnej skórze, że to prawdziwie kinowy hit!