Na układy nie ma rady (2017) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2017
100 min
3.4
Jesteś gotowy na dobry śmiech i pokaźną dawkę humoru? Dobrze trafiłeś, bo właśnie mówimy o polskiej komedii Na układy nie ma rady. Film opowiada historię...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1708
Teraz ogląda: 125

Wprowadzenie do całego filmu Na układy nie ma rady

Jesteś gotowy na dobry śmiech i pokaźną dawkę humoru? Dobrze trafiłeś, bo właśnie mówimy o polskiej komedii Na układy nie ma rady. Film opowiada historię przedsiębiorcy, Marka Niewiadomskiego (Grzegorz Małecki), który otrzymuje propozycję stanowiska drugiego wiceministra w państwowym resorcie. Z udanym życiem polityka wiążą się nie tylko wpływy i pieniądze, ale także propozycje korupcyjne i matrymonialne. Czy Marek wykaże się uczciwością i stanie się wzorem obywatela? Albo pójdzie w ślady innych polityków, zatracając swoje poczucie moralne? Nie pozostaje nic innego, jak obejrzeć cały film online i przekonać się samemu.

Film Na układy nie ma rady swoją premierę miał 8 września 2017 roku, a współprodukowany był przez Polskę. W czasie swojego krótkiego, ale intensywnego życia film zgromadził olbrzymią rzeszę fanów, którzy z czystą przyjemnością chętnie powracają do tej produkcji. Teraz Ty również możesz dołączyć do tej grupy! Film jest dostępny online, dlatego nie musisz nawet wychodzić z domu, aby poczuć dobry nastrój!

Na układy nie ma rady cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu rozgrywa się w Polsce, gdzie Markowi Niewiadomskiemu, właścicielowi firmy, która znajduje się w kłopotach finansowych, propozycja zostania drugim wiceministrem państwowym zostaje wręcz podana na tacy. Marek widzi to jako okazję, żeby szybko zyskać pieniądze i zacząć prowadzić życie na wysokim poziomie, na które tak bardzo cierpiał brak gotówki. Mężczyzna decyduje się na przyjęcie oferty, co później odbija się na jego życiu prywatnym oraz jego reputacji. Wszystko to, co zgromadził w pracy, zaczyna kruszyć się i zagrażać całemu jego bytowi.

Postacie fabularne

Główną rolę w filmie Na układy nie ma rady odtwarza Grzegorz Małecki jako Marek Niewiadomski. W rolach drugoplanowych występują również znani aktorzy, m.in.:
– Katarzyna Glinka jako żona Marka
– Piotr Polk jako minister
– Jan Wieczorkowski jako szef gabinetu
– Michał Milowicz jako biznesmen
– Leszek Teleszyński jako kierownik resortu
– Monika Rygasiewicz jako sekretarka
– Andrzej Gałła jako pomocnik Marka
– Magdalena Modra jako żona biznesmena

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Na układy nie ma rady?

Za reżyserię filmu Na układy nie ma rady odpowiada Christoph Rurka. Jest to niemiecki reżyser, który w 2007 roku ukończył studia w Wytwórni Filmowej w Monachium. W swojej karierze wyreżyserował wiele filmów i seriali, m.in. „Ein starkes Team” oraz „Die Rosenheim-Cops”.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Główną rolę w filmie Na układy nie ma rady gra Grzegorz Małecki, znany z takich produkcji jak „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Ojciec Mateusz” czy „Diagnoza”. Katarzyna Glinka, którą zobaczymy jako żonę Marka, jest z kolei aktorką teatralną i filmową. W swojej karierze występowała m.in. w filmie „Kariera Nikosia Dyzmy” oraz serialu „Na Wspólnej”. W filmie Na układy nie ma rady pojawiają się również takie gwiazdy jak Piotr Polk („Dziewczyny ze Lwowa”, „Drogówka”), Jan Wieczorkowski („Lejdis”, „Gwiazd naszych wina”) czy Michał Milowicz („Kiler”, „Kogel-mogel”).

Gdzie obejrzeć Na układy nie ma rady online?

Film Na układy nie ma rady jest dostępny online na kilku różnych stronach, m.in. vider, cda, zalukaj. Jeśli jednak chcesz mieć pewność, że obejrzysz film na najwyższym poziomie, warto skorzystać z specjalnych wyszukiwarek filmowych, takich jak alekino.net. Dzięki temu będziesz miał dostęp do pełnej jakości obrazu i dźwięku, co z pewnością wpłynie na Twoje odczucia związane z oglądaniem całego filmu.

Na układy nie ma rady z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeśli chcesz obejrzeć film w polskiej wersji językowej, to jest to możliwe. Opcje to: polski lektor, napisy i dubbing. Każda z tych opcji ma swoje zalety, ale warto wybrać to, co w danej chwili jest dla Ciebie najwygodniejsze i co najlepiej odpowiada Twoim preferencjom. Na układy nie ma rady to przebój wśród polskich komedii, którego nie można przegapić. Dlatego warto obejrzeć go z polskim lektorem, żeby nic nie umknęło z tego dobrego humoru!

Warto poświęcic 100 minut na seans online?

Na pewno warto! Na układy nie ma rady to film pełen humoru i niebanalnych sytuacji. To historia, w której każdy może znaleźć coś dla siebie – przecież kto z nas nie marzył o szybkim wzbogaceniu się i zrobienia kariery? Film Na układy nie ma rady porusza wiele ważnych tematów, takich jak korupcja i wprowadzanie ludzi w błąd, ale zrobi to w sposób przystępny i zabawny. Obejrzenie całego filmu to dobry sposób na rozładowanie stresu i lolka, a na pewno nie będziesz się nudził!

Dobra wiadomośc! Cały film Na układy nie ma rady możesz obejrzeć online już teraz!

Cały film Na układy nie ma rady to naprawdę dobra produkcja, która świetnie sprawdza się jako rozrywka na wieczór w gronie przyjaciół czy rodziny. Humor, fabuła i aktorstwo – wszystko tutaj działa razem, tworząc przedstawienie, które na pewno zostanie w Twojej pamięci na dłużej. Bez względu na to, czy dzielisz opinię o filmie, warto go obejrzeć, żeby mieć swoje zdanie. Ty też możesz go zobaczyć, w dowolnym czasie, bo film jest dostępny online na różnych portalach. Zachęcamy do oglądania i daj nam znać, co sądzisz o tym dobrym polskim filmie!