Naciągacze (1990) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1990
110 min
6.9
Naciągacze to film z 1990 roku, w reżyserii Stephena Frearsa, którego fabuła skupia się na trójce oszustów: Royu Dillonie, jego dziewczynie Myrze oraz matce Lili....
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1375
Teraz ogląda: 192

Wprowadzenie do całego filmu Naciągacze

Naciągacze to film z 1990 roku, w reżyserii Stephena Frearsa, którego fabuła skupia się na trójce oszustów: Royu Dillonie, jego dziewczynie Myrze oraz matce Lili. Dillon jest mistrzem drobnych przekrętów, których uczył się od swojej matki – skutecznej i wytrawnej oszustki. Jednak kiedy Roy związuje się z Myrą, Lilly usunęła się z jego życia, uważając, że dziewczyna przeszkadza synowi w robieniu kariery. Wówczas postanawia wymyślić przestępstwo na dużą skalę, które będzie dla Roya przepustką do wyższej ligi, a dla niej szansą na pozbycie się Myry. Jednak plan Lili ma słabe punkty, a jednym z nich jest niedocenianie przeciwniczki.

Film jest bardzo popularnym i cenionym obrazem, który zdobył wiele nagród i nominacji, w tym cztery nominacje do Nagród Akademii. Dostępność filmu online sprawia, że można cieszyć się nim w każdym momencie, bez konieczności wyjścia z domu.

Naciągacze cały film – najważniejsze informacje o fabule

Film rozgrywa się w kalifornijskim mieście Los Angeles. Głównymi bohaterami są Roy Dillon, jego dziewczyna Myra i matka Lili, którzy organizują różnego rodzaju oszustwa i przekręty. Akcja filmu koncentruje się na zawiązywaniu się trójkąta relacji między nimi, a także na próbie wymyślenia przez Lily planu, który miałby zakończyć związek Roya i Myry.

Postacie fabularne

W filmie Naciągacze występują następujące postaci:
– Roy Dillon, mistrz drobnych przekrętów, którego grę wyuczyła matka. Pragnie uwolnić się od wpływu Lili.
– Myra, dziewczyna Roya, która nigdy nie znała zbyt wiele o jego matce i zajęciach syna.
– Lili Dillon, własną sławę budująca na oszustwach. Uważa, że Myra jest przeszkodą w karierze syna.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Naciągacze?

Reżyserem filmu Naciągacze jest Stephen Frears, brytyjski filmowiec, znany z wielu znakomitych produkcji, takich jak Chłopcy z ferajny czy Figurantka. W swojej karierze otrzymał liczne nagrody i wyróżnienia za swoją pracę, w tym np. Złotą Palmę na festiwalu w Cannes.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W obsadzie filmu Naciągacze można zobaczyć Anjelicę Huston, Johna Cusacka czy Annette Bening. Anjelica Huston gra rolę Lili Dillon – matki Roya, a John Cusack i Annette Bening wcielają się odpowiednio w Roya i Myrę. W filmie pojawiają się również m.in. Jan Munroe, Robert Weems czy Stephen Tobolowsky.

Gdzie obejrzeć Naciągacze online?

Film Naciągacze można obejrzeć online na stronach takich jak Vider, CDA, czy Zalukaj. Można także skorzystać z wyszukiwarki filmów na portalu alekino.net.

Naciągacze z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cały film Naciągacze można także obejrzeć online z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Dostępne są różne opcje, dzięki którym każdy może wybrać dla siebie najlepszą wersję filmu.

Warto poświęcić 110 minut na seans online?

Film Naciągacze to produkcja godna uwagi, która łączy w sobie elementy dramatu i kryminału. Historia trójkąta miłosnego i przestępczego intryguje i wciąga, a aktorska gra w wykonaniu tak znakomitych aktorów, jak Anjelica Huston czy John Cusack, jest bez wątpienia godna docenienia. Dlatego warto poświęcić 110 minut na seans online i samemu przekonać się o wartościach filmu.

Dobra wiadomość! Cały film Naciągacze możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli szukasz ciekawego filmu, który pochłonie Cię na dłuższą chwilę, to Naciągacze z pewnością są dla Ciebie. Film jest dostępny online, dzięki czemu możesz cieszyć się nim w każdej chwili, nawet bez wychodzenia z domu. Zapraszamy do oglądania i komentowania waszych wrażeń w sekcji komentarzy pod artykułem!