Naga broń 2½: Kto obroni prezydenta? (1991) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1991
85 min
6.9
Jeśli lubisz klasyczne filmy komediowe, pełne absurdalnych sytuacji i kpin z różnych aspektów życia, to Naga broń 2½: Kto obroni prezydenta? na pewno przypadnie Ci...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2178
Teraz ogląda: 272

Wprowadzenie do całego filmu Naga broń 2½: Kto obroni prezydenta?

Jeśli lubisz klasyczne filmy komediowe, pełne absurdalnych sytuacji i kpin z różnych aspektów życia, to Naga broń 2½: Kto obroni prezydenta? na pewno przypadnie Ci do gustu. To film, który bawił już całe pokolenia i wciąż jest równie popularny jak kilkadziesiąt lat temu. Produkcja ta powstała w 1991 roku, a reżyserem był David Zucker, znany między innymi z tworzenia filmów o podobnym klimacie, np. Airplane! czy Scary Movie.

Główną postacią filmu jest Frank Drebin, którego wciela w siebie Leslie Nielsen. Frank jest nie tylko oficerem policji, ale i uwielbiającym zagadki detektywem, któremu wszystko się udaje. Razem z nim do walki przeciwko planom przestępczych rusza ekipa niewiarygodnych osobowości, którzy wspólnie muszą obronić prezydenta przed katastrofalnymi skutkami działań Quentina Hapsburga.

Czy uda się ich misja? Przekonaj się oglądając cały film Naga broń 2½: Kto obroni prezydenta?.

Naga broń 2½: Kto obroni prezydenta? cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych, gdzie toczy się plotka o planowanym zamachu na prezydenta. Quentin Hapsburg, zły geniusz, wymyślił sposób na rozwillęcenie swojego transportowego biznesu, który ma nastąpić po zabójstwie urzędnika. Główna postać – Frank Drebin – zostaje wysłana przez władze do namierzenia Hapsburga, zanim zdoła on zrealizować swój przerażający plan.

Drebin oraz grupa policjantów, w której skład wchodzi także panowie: Nordberg, kapitan Hocken i panna Jane, nie mają jednak łatwej misji. Podczas tego pełnego absurdu i dziwnych wypadków zabawnego filmu, Drebin stanie w obliczu wielu ciężkich pytań: jak powstrzymać Hapsburga? Jak bronić prezydenta? I co naprawdę kryje się pod tajemniczą fabułą?

Nie brak tu przede wszystkim zabawnych sytuacji, dowcipów i kpin z każdego elementu życia.

Postacie fabularne

W filmie Naga broń 2½: Kto obroni prezydenta? pojawiają się następujące postacie:
– Frank Drebin – oficer policji
– Quentin Hapsburg – przebiegły przestępca
– Jane – nieodparta, gorąca kobieta, która składa Drebinowi wiele trudnych pytań podczas akcji
– Nordberg – pechowy policjant, który zawsze staje nie na swoim miejscu
– Kapitan Hocken – nieustraszony policjant, przyjazna dusza, ale i dobry dowódca sztuczki
– prezydent – bohater niezwykle ważny dla fabuły, który zawsze staje na straży pokoju w kraju.

Wszyscy oni tworzą niesamowity, pełen humoru i dziwacznych sytuacji świat.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Naga broń 2½: Kto obroni prezydenta??

Reżyserem Naga broń 2½: Kto obroni prezydenta? jest David Zucker. To nie tylko twórca filmów o podobnym klimacie, ale także producent i scenarzysta, który zasłynął między innymi zdjęciami do Airplane! i Scary Movie. Podczas swojej kariery David wyreżyserował wiele filmów podobnego typu, uzyskując miano kina klasy B.

Zucker jest znany z dziwnego poczucia humoru i niekonwencjonalnych pomysłów, które często przyciągają uwagę widzów. To właśnie dzięki niemu i jego niebanalnym pomysłom, Naga broń 2½: Kto obroni prezydenta? stała się jednym z jego największych sukcesów.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Wpływ na sukces filmu nie miałby charakter bez niesamowitej obsady aktorskiej. W filmie występuje wiele znanych twarzy, a do najważniejszych należą:
– Leslie Nielsen (Frank Drebin) – zawsze pozytywna osoba, właśnie dzięki swojej bezkompromisowej i nieustępliwej postawie zyskał sympatię ludzi.
– Priscilla Presley (Jane) – amerykańska aktorka, najbardziej znana z wszystkich Elvisa Presleya.
– George Kennedy (kapitan Hocken) – amerykański aktor, który jest znany z wielu filmów stanowiących klasykę kina.
– O.J. Simpson (Nordberg) – piłkarz amerykański, ale także aktor i prezenter telewizyjny, zdobył sławę w latach 70-tych.
– Robert Goulet (Quentin Hapsburg) – piosenkarz i aktor, którego głęboki głos i urok sprawił, że w kilku produkcjach filmowych zagrał m.in. z Elvisem Presleyem.

Wszyscy oni znakomicie wcielili się w swoje role, a dzięki ich talentom cały film jest pełen humoru i emocji.

Gdzie obejrzeć Naga broń 2½: Kto obroni prezydenta? online?

Jeśli szukasz sposobu na obejrzenie cały film online, z pewnością miło Cię zaskoczę – można to zrobić w wielu miejscach!. Możesz obejrzeć cały film na portalu Vider, CDA lub Zalukaj.

Dodatkowo, jeśli chcesz znaleźć więcej filmów podobnego typu, warto zerknąć na alekino.net – to portal z setkami ciekawych tytułów.

Naga broń 2½: Kto obroni prezydenta? z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeśli nie znasz języka angielskiego lub po prostu wolisz obejrzeć film z polskim dubbingiem lub napisami, to również masz taką możliwość. Jeden z ciekawszych tytułów dostępnych z polskim lektorem to właśnie Naga broń 2½: Kto obroni prezydenta?. Znajdziesz na stronach powyżej wersję z polskim dubbingiem lub z napisami.

To świetny sposób, by dzieci oraz osoby, które nie znają języka angielskiego lub słabo go rozumieją, mogły zrozumieć fabułę i poznać bohaterów z tej zabawnej produkcji.

Warto poświęcic 85 minut na seans online?

Oczywiście, że tak! Naga broń 2½: Kto obroni prezydenta? to klasyka, która rozśmieszyła całego świata już wiele lat temu, a wciąż udało jej się utrzymać na szczycie filmowej klasyki. Jest to produkcja, która przynosi wiele śmiechu i humoru – czego teraz tak bardzo potrzebujemy. Naprawdę warto poświęcić 85 minut i zanurzyć się w świecie Franka Drebin, Quentina Hapsburga, prezydenta i innymi szalonymi bohaterami. W ten czas zapomnisz o codzienności i odejdziesz od rzeczywistości, przeżywając doskonałe chwile z filmem.

Dobra wiadomośc! Cały film Naga broń 2½: Kto obroni prezydenta? możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się na obejrzenie Naga broń 2½: Kto obroni prezydenta?, a zainteresowało Cię to, co napisałam powyżej, koniecznie obejrzyj ten film! Jest to klasyka, która musi pojawić się na liście każdego miłośnika filmów klasycznych produkcji komediowych.

Obejrzyj go zarówno dla zabawy, jak i dla przeżycia niezapomnianej przygody na ekranie. Po obejrzeniu całości koniecznie podziel się swoją opinią o filmie w sekcji komentarzy. Będzie nam bardzo milo, jeśli przekonasz się, że warto obejrzeć Naga broń 2½: Kto obroni prezydenta? online już teraz! Razem z Frankiem Drebinem przeżyjesz niesamowitą przygodę i zabawisz się w doborowym towarzystwie.