Narzeczony na niby (2018) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2018
112 min
5.1
Narzeczony na niby to film, który opowiada historię Kariny, a zarazem przedstawia temat, z którym wielu z nas miało do czynienia - miłość do niewłaściwej...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2845
Teraz ogląda: 65

Wprowadzenie do całego filmu Narzeczony na niby.

Narzeczony na niby to film, który opowiada historię Kariny, a zarazem przedstawia temat, z którym wielu z nas miało do czynienia – miłość do niewłaściwej osoby. Produkcja ta wciąga nas w świat związkowych perypetii, które z łatwością potrafią zdominować nasze życie. W rolach głównych zobaczymy Julię Kamińską oraz Piotra Stramowskiego, poprowadzeni przez reżysera Bartosza Prokopowicza. Film Narzeczony na niby zebrał pozytywne recenzje, co sprawiło, że stał się bardzo popularny wśród widzów. Teraz możesz obejrzeć go online w domowym zaciszu.

Narzeczony na niby cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu Narzeczony na niby rozgrywa się w Warszawie, gdzie Karina (Julia Kamińska) – właścicielka sklepu z sukienkami ślubnymi, planuje wziąć ślub ze swoim ukochanym Rafałem (Tomasz Karolak). Niestety, plany pary zostają zakłócone, gdy okazuje się, że mężczyzna wpada w kłopoty finansowe i ucieka pozostawiając Karinę samą ze swoim problemem. Kobieta staje przed trudnym wyborem – zrezygnować z marzeń o ślubie czy udawać przed światem, że wszystko idzie po jej myśli? Postanawia zrobić coś zupełnie innego – wynajmuje aktora (Piotr Stramowski), aby ten udawał jej narzeczonego. Zabawnym skutkiem okazuje się, że kolejne osoby zaczyna przyciągać do siebie coraz to nowych, fantastycznych mężczyzn. W końcu prawda wychodzi na jaw, a bohaterowie będą musieli wyjaśnić swoje nieco skomplikowane związki.

Postacie fabularne

W filmie Narzeczony na niby występują następujący bohaterowie:
– Karina (Julia Kamińska) – właścicielka sklepu z sukienkami ślubnymi, która ma problemy z narzeczonym i wynajmuje aktora, aby ten udawał ją narzeczonego.
– Kuba (Piotr Stramowski) – wynajęty przez Karinę aktor, który z czasem zaczyna się w nią zakochiwać.
– Monia (Sonia Bohosiewicz) – przyjaciółka Kariny, która stała się ofiarą krótkiego związku z Rafałem.
– Rafał (Tomasz Karolak) – dotychczasowy narzeczony Kariny, który niespodziewanie znika i pozostawia swoją przyszłą żonę samej z problemem.
– Andżelika (Barbara Kurdej-Szatan) – klientka Kariny, która wpada na pomysł, by pomóc przyjaciółce w ukryciu prawdziwej natury jej związku.
– Mikołaj (Mikołaj Roznerski) – młody fotograf, który zwraca uwagę na Karinę i staje się jednym z jej wielbicieli.
– Krzysztof (Janusz Chabior) – wspólnik Rafała, który przyczynia się do kłopotów swojego przyjaciela.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Narzeczony na niby?

Reżyserem filmu Narzeczony na niby jest Bartosz Prokopowicz, który swoją karierę na ekranie rozpoczął tworząc krótkie filmy i reklamy. Prokopowicz zasłynął przede wszystkim z reżyserii komediowego serialu „Krew z krwi”, gdzie widzowie pokochali zabawnych i ciepłych bohaterów. Narzeczony na niby to kolejna, udana komediowa produkcja pod jego okiem.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W obsadzie filmu Narzeczony na niby główne role zagrały takie gwiazdy, jak:
– Julia Kamińska, która gra Karinę.
Aktorka zawodowo związana jest z teatrem, ale znana jest również z ról filmowych oraz serialowych. Wzięła udział m.in. w takich produkcjach, jak „Julia”, „M jak miłość” czy „Rodzinka.pl”.
– Piotr Stramowski, który wcielił się w postać aktora wynajętego przez Karinę (Kubę).
Aktor znany jest między innymi ze swojej roli w serialu „Druga szansa”. W ciągu ostatnich lat zrobił spory postęp w karierze filmowej, zdobywając uznanie krytyków.
– Sonia Bohosiewicz, przyjaciółkę Kariny, Monię.
Aktorka zagrała w takich filmach, jak „Złoty środek” czy „Popiół i diamenty”. Widzowie kojarzą ją przede wszystkim z roli Róży w serialu „M jak miłość”.
– Piotr Adamczyk, grający jednego z bohaterów.
Aktor od lat związany jest z polskim kinem, wziął udział w takich produkcjach, jak „Nigdy nie mów nigdy”, „Królowie śródmieścia” czy „Świnki”.

Gdzie obejrzeć Narzeczony na niby online?

Jeśli jesteś ciekawy, co zrobi Karina, aby ukryć przed światem kłopoty ze swoim narzeczonym, możesz obejrzeć film Narzeczony na niby online. Jest dostępny na wielu platformach streamingowych wraz z lektorem, napisami czy polskim dubbingiem. Bez wychodzenia z domu, możesz skorzystać z takich stron, jak Vider, CDA czy Zalukaj. Warto również skorzystać z wyszukiwarki filmów – alekino.net, gdzie z łatwością znajdziesz i obejrzysz cały film online.

Narzeczony na niby z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeżeli chcesz poczuć się jak w kinie i usłyszeć dialogi w polskiej wersji językowej, wybierz opcję z lektorem lub dubbingiem. Dzięki temu będziesz mógł docenić aktorstwo znanego duetu – Juli Kamińskiej i Piotra Stramowskiego, a także tempo rozwijającej się historii. Dla miłośników kinematografii online udostępniona jest również możliwość oglądania z napisami. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Warto poświęcic 112 minut na seans online?

Absolutnie tak! Film Narzeczony na niby to produkcja, która bawi widownię od pierwszej minuty, niosąc ze sobą pozytywną energię i dużo śmiechu. To historia o poszukiwaniach miłości i wpadaniu w skomplikowane sytuacje, w której z łatwością odnajdą się wszyscy zakochani, a także ci, którzy potrzebują poprawy humoru. To propozycja dla tych, którzy szukają lekkiego seansu, ale też cenią sobie dobry humor i romantyczne motywy.

Dobra wiadomośc! Cały film Narzeczony na niby możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się obejrzeć Narzeczonego na niby online, to warto podjąć taką decyzję i przekonać się, dlaczego ta komedia zyskała uznanie wśród widzów i krytyków. Warto poświęcić 112 minut na seans full komediowej produkcji, która pełna jest zabawnych perypetii, a przy tym jest łatwo dostępna dla wszystkich zainteresowanych. Zachęcamy do obejrzenia filmu Narzeczony na niby online i podzielenia się swoją opinią w sekcji komentarzy.