Następne 48 godzin (1990) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1990
93 min
5.9
Następne 48 godzin to film z gatunku akcji i kryminału wyreżyserowany przez Waltera Hilla. Jest to kontynuacja kultowego filmu z 1982 roku pt. 48 godzin...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 6362
Teraz ogląda: 83

Wprowadzenie do całego filmu Następne 48 godzin

Następne 48 godzin to film z gatunku akcji i kryminału wyreżyserowany przez Waltera Hilla. Jest to kontynuacja kultowego filmu z 1982 roku pt. 48 godzin i pojawienie się na ekranach nie mógł przynieść niczego innego jak tylko wiele emocji i niespodzianek. W filmie występują Eddie Murphy i Nick Nolte, którzy powracają jako Reggie Hammond i Jack Cates. Mafia wyznacza nagrodę za głowę Reggiego, co prowadzi do burzliwych wydarzeń i pościgu za głównym dealerem narkotyków. Film jest połączeniem akcji, dramatu, komedii i thrillera, dzięki czemu nie nudzi i trzyma widza w napięciu przez cały czas seansu. Następne 48 godzin to obowiązkowy film dla fanów kina akcji i kryminału.

Film ma ocenę PT1H33M17S, jego produkcja ma miejsce w Stanach Zjednoczonych w 1990 roku, a jego czas trwania to 93 minuty.

Następne 48 godzin można obejrzeć online na stronach takich jak: Vider, Cda czy Zalukaj. Jego popularność jest wynikiem dynamicznej akcji, świetnego aktorstwa i nieustającego napięcia. Zachęcamy do obejrzenia tego filmu online i przekonania się o jego wartości.

Następne 48 godzin cały film – najważniejsze informacje o fabule

Film rozgrywa się w San Francisco, gdzie Jack Cates (Nick Nolte) i Reggie Hammond (Eddie Murphy) łączą siły, aby odnaleźć głównego dealera narkotyków. Jednak na ich drodze staje mafijna organizacja, która wyznacza nagrodę za głowę Reggiego. Część akcji dzieje się w więzieniu, gdzie Hammond musi zmierzyć się z przeciwnikami i udowodnić swoją niewinność. Przez cały czas bohaterowie starają się odnaleźć dealerów, ratować swoje życie i przetrwać kolejne 48 godzin.

Postacie fabularne

W filmie występują:
– Eddie Murphy jako Reggie Hammond – były skazaniec, który jest na wolności i pomaga Jackowi Catesowi w poszukiwaniach dealera narkotyków
– Nick Nolte jako Jack Cates – policjant z San Francisco, który potrzebuje pomocy Reggiego w rozwiązaniu sprawy
– Brion James jako Ben Kehoe – członek mafijnej organizacji, która zleca zaatakowanie Reggiego
– Kevin Tighe jako Blake Wilson – szef policyjnego wydziału przeciwdziałania narkotykom
– Ed O’Ross jako Frank Cruise – główny dealer narkotykowy, którego bohaterowie usiłują odnaleźć
– David Anthony Marshall jako Willie Hickok – poborca podatkowy, który pomaga bohaterom uciec z więzienia
– Andrew Divoff jako Cherry Ganz – członek gangu pracujący dla Cruise’a
– Bernie Casey jako Kirkland Smith – były współwięzień Reggiego, pomaga mu wyjść z więzienia
– Brent Jennings jako Tyrone Burroughs – policjant i były partner Jacka Catesa
– Ted Markland jako Malcolm Price – policjant i kolega Jacka Catesa

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Następne 48 godzin?

Reżyserem filmu Następne 48 godzin jest Walter Hill – amerykański reżyser, scenarzysta i producent filmowy. Hill zyskał uznanie krytyków dzięki swoim filmom, takim jak Driver, Wojownicy, Długi pożegnalny i Good guys wear black. Był także producentem filmów takich jak Alien III, Dzikie serce czy Deadwood. Hill specjalizuje się w filmach akcji i westernach. Jest uważany za jednego z najbardziej wpływowych reżyserów w historii kina, a jego styl został wykorzystany w wielu produkcjach po jego sukcesie.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Następne 48 godzin możemy podziwiać takich aktorów jak Eddie Murphy, Nick Nolte, Brion James i Kevin Tighe. Eddie Murphy zyskał sławę dzięki swoim rolom w takich filmach jak Dr Dolittle, Nutty Professor czy Coming to America. Nick Nolte z kolei kojarzony jest z takimi filmami jak Nieugięty, Hotel Rwanda czy Warrior. Brion James i Kevin Tighe również grali w wielu popularnych produkcjach, takich jak Blade Runner i Trzeci stopień.

Gdzie obejrzeć Następne 48 godzin online?

Film Następne 48 godzin można obejrzeć online na stronach takich jak Vider, Cda czy Zalukaj. Warto skorzystać również z wyszukiwarek filmów, takich jak Alekino.net.

Następne 48 godzin z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Film Następne 48 godzin jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Każdy widz może wybrać sposób seansu, który mu odpowiada najlepiej i cieszyć się wspaniałym widowiskiem. Dzięki takiemu rozwiązaniu film jest bardziej zrozumiały dla publiczności polskiej i nie utrudnia oglądania.

Warto poświęcic 93 minut na seans online?

Zdecydowanie warto! Następne 48 godzin to idealny film dla miłośników kina akcji i kryminału. Emocjonująca fabuła i świetne role aktorskie sprawiają, że film nieustannie trzyma widza w napięciu. Dodatkowo, doskonale ukazuje dynamiczną i niebezpieczną rzeczywistość amerykańskich miast, co z pewnością przyciągne uwagę widzów. Oglądanie tego filmu to gwarancja doskonałej rozrywki.

Dobra wiadomośc! Cały film Następne 48 godzin możesz obejrzeć online już teraz!

Następne 48 godzin to film, który warto zobaczyć. Fabuła pełna jest niespodziewanych zwrotów akcji, a aktorstwo Eddiego Murphy’ego i Nicka Nolte’go jest niesamowite. Film jest dostępny online na stronach takich jak Vider, Cda czy Zalukaj, a także na Alekino.net. Zachęcamy do obejrzenia całego filmu i podzielenia się własną opinią w sekcji komentarzy. To wspaniałe widowisko, które na pewno Was nie zawiedzie!