Niewygodny świadek (1990) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1990
97 min
6.6
Jeśli jesteś fanem klasycznych filmów akcji, przyjdź i obejrzyj Niewygodny świadek. To niesamowite dzieło akcji i kryminalnej intrygi, które zostało wyprodukowane w Stanach Zjednoczonych w...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2022
Teraz ogląda: 243

Wprowadzenie do filmu Niewygodny świadek

Jeśli jesteś fanem klasycznych filmów akcji, przyjdź i obejrzyj Niewygodny świadek. To niesamowite dzieło akcji i kryminalnej intrygi, które zostało wyprodukowane w Stanach Zjednoczonych w 1990 roku. W roli głównej występuje Gene Hackman, którego rolę można nazwać mistrzostwem – w latach 90. zdominował ekran jako najlepszy aktor kina akcji. Hackman jest prokuratorem okręgowym z Los Angeles, który musi skłonić do zeznań przeciwko mafii ukrywającego się w Kanadzie świadka, granej przez Anne Archer. Mafia wysyła zabójców, żeby uciszyli niewygodnego świadka. Rozgrywa się śmiertelna gonitwa, która przypomina zabawę kota z myszą.

Niewygodny świadek cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja w filmie rozgrywa się w pięknych, dzikich terenach Kanady. Prokuratura w Los Angeles dąży do ujęcia mafii, ale aby to się udało, musi zdobyć zeznania jednej z osoby związanej z chorą organizacją. Tą osobą jest Anne Archer, która ukrywa się w Kanadzie. Prokuratura wraz ze świadkiem musi przedostać się przez granicę do Stanów Zjednoczonych. Mafia jednak nie próżnuje i wysyła zabójców, aby zlikwidowali niewygodnego świadka. Na pociągu przemierzającym Kanadę rozpoczyna się walka o przetrwanie.

Postacie fabularne

W filmie Niewygodny świadek znajdziemy szereg znakomitych aktorów, a wśród nich Gene Hackman, Anne Archer, James B. Sikking, Harris Yulin, J.T. Walsh, M. Emmet Walsh, Susan Hogan, Nigel Bennett, J.A. Preston, B.A. 'Smitty’ Smith. Gene Hackman w roli głównej wciela się w postać prokuratora okręgowego z Los Angeles, który musi skłonić do zeznań przeciwko mafii ukrywającego się w Kanadzie świadka granej przez Anne Archer. Mafia wysyła zabójców, żeby uciszyli niewygodnego świadka.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Niewygodny świadek?

Film Niewygodny świadek został wyreżyserowany przez Roberta Lee. Robert Lee to twórca, który nie jest specjalnie znany w Polsce ani w Europie, ale zdołał wyreżyserować wiele ciekawych filmów, w tym ten, o którym chcemy tutaj mówić.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Oprócz Gene’a Hackmana, który został wspomniany już wcześniej, na ekranie zobaczymy Anne Archer, która zagrała w filmie Fatalne zauroczenie, za co została nominowana do Oskara. W rolę zamaskowanych zabójców wcielają się J.T. Walsh i M. Emmet Walsh, którzy zawsze skutecznie odgrywają takie role. Pozostali aktorzy, czyli James B. Sikking, Harris Yulin, Susan Hogan, Nigel Bennett, J.A. Preston i B.A. 'Smitty’ Smith, także zasługują na uwagę.

Gdzie obejrzeć Niewygodny świadek online?

Niewygodny świadek jest dostępny online na Vider, CDA i Zalukaj. Trafił do nas ze specjalną ofertą, aby byliśmy w stanie go obejrzeć za darmo we wspaniałej jakości HD. Znalezienie odpowiedniego źródła i obejrzenie filmu nie powinno zająć wiele czasu, szczególnie że można użyć wyszukiwarek filmowych, takich jak alekino.net.

Niewygodny świadek z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Film Niewygodny świadek jest dostępny z polskim lektorem, napisami oraz dubbingiem. To znaczy, że możemy cieszyć się ulubionym filmem w naszym języku. Każdy z widzów może wybrać swoją ulubioną opcję – wygodnie przeczytać napisy, słuchać polskiego lektora lub obejrzeć polski dubbing.

Warto poświęcic 97 minut na seans online?

Niewygodny świadek to film dla fanów gatunku. To jeden z najlepszych kryminałów i dzieł tragedii politycznej, które warto zobaczyć online. To niesamowity film akcji, który jest naprawdę warty naszego czasu.

Dobra wiadomośc! Cały film Niewygodny świadek możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli chcesz obejrzeć Niewygodny świadek, to świetnie. To znakomity film z wieloma cenionymi aktorami, w którym spektakularna akcja i pełen napięcia scenariusz łączą się w niesamowite dzieło. To jest jeden z tych filmów, które każdy powinien zobaczyć! Wracaj do niego wiele razy i zawsze jest to pełna przygoda! Zachęcamy do obejrzenia Niewygodny świadek już teraz i zostawienia swojej opinii w komentarzach.