Nikt nie jest doskonały (1990) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1990
90 min
5.5
Nikt nie jest doskonały to komedia romantyczna, która odniosła duży sukces na rynku filmowym. Film opowiada historię Stephena Parkera, świeżo upieczonego studenta, który zakochuje się...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1928
Teraz ogląda: 201

Wprowadzenie do całego filmu Nikt nie jest doskonały

Nikt nie jest doskonały to komedia romantyczna, która odniosła duży sukces na rynku filmowym. Film opowiada historię Stephena Parkera, świeżo upieczonego studenta, który zakochuje się bez pamięci w atrakcyjnej Shelly. Niestety dziewczyna nie zwraca na niego uwagi, ponieważ skupia się wyłącznie na przystojnym i pewnym siebie osiłku, Bradzie. Stephen postanawia przebrać się za dziewczynę i zdobyć przyjaźń Shelly w ten sposób. Film pełen jest humoru i sympatycznych postaci, a także przesłania, że nikogo nie powinno się oceniać po wyglądzie czy pozorach.

Nikt nie jest doskonały cały film – najważniejsze informacje o fabule

Film Nikt nie jest doskonały rozgrywa się na terenie college’u i opowiada historię Stephena Parkera, który zakochuje się w Shelly, dziewczynie z drużyny tenisowej. Niestety, dziewczyna nie dostrzega jego uroków i skupia się na przystojnym osiłku z drużyny, Bradzie. Stephen postanawia przebrać się za dziewczynę i w ten sposób zdobyć jej uwagę. Zostaje powierniczką Shelly i otrzymuje szansę, aby zyskać jej przyjaźń.

Postacie fabularne

W filmie występuje wiele interesujących postaci. Przede wszystkim mamy głównego bohatera, Stephena Parkera, który zakochuje się w Shelly. Shelly to dziewczyna, której Stephen bardzo pragnie, ale nie ma na nią szans. W filmie pojawia się także przyjaciel Stephena, który namawia go do przebrania się za dziewczynę. Dodatkowo, na ekranie widzimy wiele innych postaci, takich jak członkowie drużyny tenisowej, profesorowie oraz inni studenci.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Nikt nie jest doskonały?

Film Nikt nie jest doskonały został wyreżyserowany przez Roberta Kaylora, uznanego reżysera, który w swojej karierze zrealizował wiele interesujących filmów. Kaylor znany jest z tego, że potrafi wydobyć z aktorów to, co najlepsze, co widać w Nikt nie jest doskonały.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Nikt nie jest doskonały zobaczymy m.in. Chada Lowe jako Stephena Parkera, Gail O’Grady w roli Shelly oraz Patricka Breona. Aktorzy ci są znani z wielu innych produkcji filmowych i cieszą się dużą popularnością wśród widzów. Ich talenty aktorskie pobudzają wyobraźnię i pozwolą na wczucie się w rolę bohaterów.

Gdzie obejrzeć Nikt nie jest doskonały online?

Film Nikt nie jest doskonały można obejrzeć online na vider, cda i zalukaj. Polecamy również wyszukiwarkę filmów alekino.net, która umożliwia obejrzenie filmu w jakości HD i z polskim lektorem.

Nikt nie jest doskonały z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Film Nikt nie jest doskonały jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Dzięki temu każdy widz będzie mógł wybrać swoją ulubioną wersję językową. Lektor pozwoli na pełne wczucie się w akcję i poznanie postaci, a napisy pomogą w przypadku języka angielskiego.

Warto poświęcic 90 minut na seans online?

Nikt nie jest doskonały to zabawny, pełen życia i przesycony humorem film, który na pewno umili każdą wieczorną rozrywkę. To produkcja, która pozwoli zrelaksować się i przyniesie wiele ciepłych emocji. Nikt nie jest doskonały to film, który trafi do widzów w każdym wieku. Warty zobaczenia – warto poświęcić 90 minut na jego oglądanie.

Dobra wiadomośc! Cały film Nikt nie jest doskonały możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli szukasz ciekawego, humorystycznego filmu, który umili ci wolny wieczór, Nikt nie jest doskonały to idealna propozycja. Dzięki dostępności online możesz obejrzeć produkcję w dowolnym miejscu i czasie. Zachęcamy do obejrzenia filmu już teraz i podzielenia się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem.