Nina (2018) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2018
130 min
6.1
Nina to polski film z 2018 roku w reżyserii Olgi Chajdas. Jest to piękna i poruszająca historia o nieoczekiwanej miłości, skomplikowanych wyborach i umiejętności wypełniania...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3940
Teraz ogląda: 264

Wprowadzenie do całego filmu Nina.

Nina to polski film z 2018 roku w reżyserii Olgi Chajdas. Jest to piękna i poruszająca historia o nieoczekiwanej miłości, skomplikowanych wyborach i umiejętności wypełniania pustki. Film opowiada historię trzydziestoparoletniej nauczycielki, Niny, która szuka surogatki, ponieważ sama nie może mieć dzieci. Wydaje się, że idealną kandydatką do tej roli będzie pozornie szczęśliwa dwudziestopięciolatka Magda, która nie ma zobowiązań i bawi się życiem. Nina zakochuje się w kobiecie, która mogłaby urodzić jej dziecko. Co stanie się dalej? Czy uda się spełnić nie tylko marzenie o dziecku, ale również o miłości?

Najważniejsze informacje o filmie

Film Nina to produkcja polska z 2018 roku, trwająca 130 minut. Gatunki, w jakich zostaje zakwalifikowany, to dramat oraz romans. W rolach głównych występują: Julia Kijowska (Nina), Eliza Rycembel (Magda) i Katarzyna Gniewkowska (Renata). Reżyserią filmu zajęła się Olga Chajdas.

Istnieją dwa warianty polskiej wersji językowej: lektor i dubbing. Film jest dostępny online, a popularność zdobył wśród widzów na całym świecie.

Postacie fabularne

Główną bohaterką filmu Nina jest trzydziestoparoletnia nauczycielka o imieniu Nina (Julia Kijowska). Wraz z mężem, Wojtkiem, szukają surogatki, która urodziłaby dla nich dziecko. Poznają pozornie szczęśliwą i beztroską dwudziestopięciolatkę Magdę (Eliza Rycembel), która zapowiada się na idealną kandydatkę w roli surogatki. Lecz młoda kobieta zaczyna wprowadzać zamęt w życiu Niny, kiedy ta odkrywa, że czuje do niej coś więcej niż tylko wdzięczność.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Nina?

Reżyserem filmu Nina jest Olga Chajdas. Jest to polska reżyserka, scenarzystka i producentka filmowa. Studiowała reżyserię filmową na Łódzkiej Szkole Filmowej, a także brała udział w programie Erasmus na Uniwersytecie w Tel Awiwie. Jest znana przede wszystkim z krótkometrażowych filmów: „Najpiękniejsze fajerwerki ever” oraz „Za ścianą”. „Nina” jest jej debiutem fabularnym.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Główne role w filmie „Nina” zagrały takie aktorki jak:
– Julia Kijowska – polska aktorka filmowa i teatralna, zadebiutowała w filmie „Smacznego, telewizorku!” z 1998 roku, od tamtej pory obsadzana była w wielu produkcjach
– Eliza Rycembel – polska aktorka filmowa, zdobywczyni nagrody dla najlepszej aktorki podczas MFF w Gijón w 2016 roku
– Katarzyna Gniewkowska – polska aktorka filmowa i telewizyjna, zagrała m.in. w serialu „Przepis na życie”.

Gdzie obejrzeć Nina online?

Film „Nina” jest dostępny online na stronach takich jak vider, cda, czy zalukaj. Można również skorzystać z wyszukiwarki filmów alekino.net.

Nina z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cały film „Nina” jest dostępny z polskim lektorem, co umożliwia jeszcze większy komfort oglądania dla widzów z Polski. Istnieje również opcja obejrzenia filmu z napisami lub dubbingiem w języku polskim.

Warto poświęcić 130 minut na seans online?

Film „Nina” to piękna i poruszająca historia, która na pewno porwie widzów. Warto zobaczyć ją już tylko dla wspaniałej kreacji głównej bohaterki, Julii Kijowskiej, ale również dla subtelnej atmosfery filmu, który zostaje długo w pamięci. Warto zainwestować 130 minut czasu na ten film i przekonać się, czy miłość zawsze ma happy end.

Dobra wiadomość! Cały film Nina możesz obejrzeć online już teraz!

Nie czekaj dłużej, obejrzyj piękny i poruszający film „Nina” już teraz online! Zdecyduj się na wersję językową, która najbardziej Ci odpowiada i ciesz się wspaniałą produkcją. Zachęcam również do podzielenia się swoją opinią o filmie w sekcji komentarzy pod tym artykułem – czy warto było poświęcić 130 minut na piękne obrazy i wspaniałych aktorów? Oceń sam!