Nocne plemię (1990) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1990
102 min
6.5
Jeśli szukasz filmu o mrocznym klimacie, którym zostaniesz wciągnięty na samym początku i nie będziesz móc się oderwać od ekranu, to Nocne plemię jest dla...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1357
Teraz ogląda: 343

Wprowadzenie do całego filmu Nocne plemię.

Jeśli szukasz filmu o mrocznym klimacie, którym zostaniesz wciągnięty na samym początku i nie będziesz móc się oderwać od ekranu, to Nocne plemię jest dla Ciebie. Ten kultowy film to horror, fantasy oraz akcja w jednym. Powstał w 1990 roku w USA, a reżyserem jest Tim Lewis. W filmie występują Craig Sheffer, Anne Bobby, David Cronenberg i Charles Haid, którzy wcielają się w postaci pełne tajemnic i emocji. Akcja filmu toczy się w mitycznym świecie Midian, którego mieszkańcy to potwory ukrywające się przed ludzkością. Nocne plemię to jedna z tych produkcji, którą warto obejrzeć przynajmniej raz w życiu. Film dostępny jest online – zachęcamy do obejrzenia go już teraz!

Nocne plemię cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu toczy się w mitycznym świecie Midian, gdzie żyją potwory ukrywające się przed ludzkością. Młody chłopak Aaron Boone (Craig Sheffer) ma dziwne sny, w których ukazują mu się dziwne stworzenia wraz z miejscem, którego nigdy wcześniej nie widział. Próbuje zrozumieć co mu się wyświetla i ostatecznie trafia tam – do Midian, gdzie stworzenia żyją i mają swoje rodziny, kultury, obyczaje. Chcąc odkryć sekret tego miejsca, Aaron staje się jednym z członków Nocnego Plemienia. Kiedy człowiek z zewnątrz niechcący ujawnia miejsce zamieszkania potworów, zostaje rozpoczęta walka, którą trzeba wygrać za wszelką cenę.

Postacie fabularne

W głównej roli, jako Aaron Boone występuje Craig Sheffer. Jego partnerką w filmie jest Anne Bobby, która wciela się w postać Lori Winston, psychoterapeutki i dziewczyny Boone’a. David Cronenberg gra postać Dr. Decker, seryjnego mordercy, który próbuje zabić Boone’a aż do momentu, w którym sam zostaje skonfrontowany z potworami w Midianie. Charles Haid wciela się w Kapitana Howdy’a, a Hugh Quarshie w detektywa Joyce’a.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Nocne plemię?

Nocne plemię zostało wyreżyserowane przez Tima Lewisa, który zrealizował wiele filmów grozy o tajemniczej i mrocznej atmosferze. Wśród jego filmów znajdują się takie produkcje jak Wyścig z czasem, Death Machine czy The Black Cat.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie występują aktorzy tacy jak Craig Sheffer, Anne Bobby, David Cronenberg, Charles Haid, Hugh Quarshie, Hugh Ross, Doug Bradley, Catherine Chevalier, Malcolm Smith i Bob Sessions. Craig Sheffer znany jest m.in. z filmów Jakub, Zła krew, czy Z górników też się smieją, a Anne Bobby z produkcji Born on the Fourth of July, Challenge of a Lifetime czy N.Y.P.D Blue. David Cronenberg to kanadyjski reżyser i aktor, słynący ze swoich niskobudżetowych filmów grozy. Charles Haid to amerykański aktor i reżyser, który wystąpił m.in w serialu Policjanci z Miami.

Gdzie obejrzeć Nocne plemię online?

Film Nocne plemię jest dostępny do obejrzenia online na wielu platformach, między innymi na Vider, CDA, czy Zalukaj. Zachęcamy również do skorzystania z wyszukiwarki filmów opartej na stronie alekino.net, gdzie bezpośrednio odnajdziesz praktycznie każdy film, który chcesz obejrzeć.

Nocne plemię z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Dla widzów z Polski film Nocne plemię jest dostępny w kilku wersjach językowych, w tym z polskim lektorem, napisami oraz wersją z polskim dubbingiem. Każdy znajdzie coś dla siebie, a dzięki dostępności filmu w języku polskim, seans stanie się jeszcze bardziej przyjemny i angażujący.

Warto poświęcić 102 minuty na seans online?

Jeśli interesuje Cię świat mrocznych tajemnic i dziwnych stworzeń, Nocne plemię z pewnością przypadnie Ci do gustu. Ta kultowa produkcja to horror, fantasy oraz akcja w jednym. W filmie wysoka jakość special effectów i doskonale zrealizowane postaci wzbudzą wiele emocji. Jeśli lubisz filmowe produkcje pełne adrenaliny, nie możesz przegapić Nocnego Plemienia. To jedna z tych produkcji, którą warto obejrzeć przynajmniej raz w życiu.

Dobra wiadomość! Cały film Nocne plemię możesz obejrzeć online już teraz!

Nocne plemię to film, którego nie może przegapić żaden miłośnik gatunku horror, akcja czy fantasy. Zachęcamy do obejrzenia całego filmu online, który jest dostępny na wielu platformach, między innymi na Vider, CDA, czy Zalukaj. Warto poświęcić te 102 minuty i wsiąknąć w świat Midianu, aby zrozumieć tajemnicze historie potworów, które ukrywają się przed ludzkością. Podziel się swoją opinią o filmie w sekcji komentarzy pod tym artykułem i dołącz do grona fanów Nocnego Plemienia już teraz!