Nowicjusz (1990) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1990
102 min
6.4
Zapraszamy do świata włoskiej mafii w filmie "Nowicjusz". Film, który łączy w sobie elementy komedii i kryminału, opowiada historię Clarka Kellogga, studenta I roku nowojorskiej...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 6637
Teraz ogląda: 358

Wprowadzenie do całego filmu Nowicjusz.

Zapraszamy do świata włoskiej mafii w filmie „Nowicjusz”. Film, który łączy w sobie elementy komedii i kryminału, opowiada historię Clarka Kellogga, studenta I roku nowojorskiej szkoły filmowej, którego dobytek został ukradziony przez cwaniaczka Victora. Dzięki przypadkowej propozycji pracy u wuja Victora, don Carmine Sabatiniego, Clark wkracza w świat przemytu i podejrzewa, że chodzi o narkotyki. Jednak proceder don Carmine’a ma znacznie bardziej wyrafinowany charakter. Film zyskał sobie rzesze fanów dzięki swojej niebanalnej fabule, świetnej grze aktorskiej i reżyserii Andrewa Bergmana. Produkcja z 1990 roku jest dostępna online, na platformach takich jak Vider, CDA czy Zalukaj. Zachęcamy do obejrzenia „Nowicjusza” w polskiej wersji językowej z lektorem, napisami lub dubbingiem.

Nowicjusz cały film – najważniejsze informacje o fabule

Film „Nowicjusz” rozgrywa się w Nowym Jorku w latach 90. XX wieku. Clark Kellogg, student pierwszego roku nowojorskiej szkoły filmowej, zostaje okradziony przez Victora z całego dobytku. Dzięki przypadkowemu spotkaniu z wujem Victora, Carmine Sabatinim, Kellogg dostaje pracę polegającą na dostarczaniu tajemniczych paczek z lotniska. Clark podejrzewa, że ukrywają narkotyki, jednak proceder don Carmine’a jest bardziej wyrafinowany – chodzi o przemycanie zagadkowych zwierząt.

Postacie fabularne

W filmie występują takie postacie jak Clark Kellogg, grany przez Matthew Broderick, Victor, granego przez Bruno Kirby, Carmine Sabatini, którego wciela się Marlon Brando, Tina Sabatini gra Penelope Ann Miller oraz Steve Tyler, grany przez Franka Whaleya. W obsadzie znajdują się również takie nazwiska jak Kenneth Welsh, Richard Gant, Jefferson Mappin czy Maximilian Schell. Wszystkie te postacie tworzą barwny świat kryminalnej nowojorskiej mafii.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Nowicjusz?

Reżyserem filmu „Nowicjusz” jest Andrew Bergman. Amerykański scenarzysta, reżyser i producent znany jest między innymi z takich filmów jak: „Striptiz” z Demi Moore, „Honeymoon in Vegas” z Nicolasem Cage’em czy „Z kopyta” z Kevinem Klinem i Sigourney Weaver. Bergman jest również pisarzem i autorem bestsellerowego thrilleru „The Big Kiss-Off of 1944”. Jego umiejętności reżyserskie w „Nowicjuszu” dały nam doskonałą zabawę i niezwykle udany film.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W obsadzie filmu „Nowicjusz” występują takie nazwiska jak Marlon Brando, Matthew Broderick, Bruno Kirby, Penelope Ann Miller i Frank Whaley. Marlon Brando, którego aktorska kariera trwała ponad 60 lat, zagrał w filmach takich jak „Zapach kobiety”, „Ojciec chrzestny” czy „Słodki ptak młodości”. Matthew Broderick, gwiazda młodzieżowych komedii z lat 80. i 90. XX wieku, wystąpił również w takich filmach jak „Ferris Bueller’s Day Off” i „Godzilla”. Bruno Kirby z kolei zagrał w „Gorączce” czy „Miłość i wojnie”. Penelope Ann Miller, aktorka teatralna i filmowa, słynie z roli w „Artystce” i „Purpurowym różdżkarzu”. Frank Whaley, znany głównie z ról drugoplanowych, wystąpił w takich produkcjach jak „Pulp Fiction” i „Swingers”. Wszyscy razem tworzą barwny i niezapomniany zespół aktorski.

Gdzie obejrzeć Nowicjusz online?

Film „Nowicjusz” dostępny jest online na platformach takich jak Vider, CDA czy Zalukaj. Zachęcamy również do korzystania z wyszukiwarki filmów na stronie alekino.net, gdzie można znaleźć tysiące filmów, w tym również produkcji z lat 80. i 90.

Nowicjusz z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

„Nowicjusz” można obejrzeć online w polskiej wersji językowej. Film jest dostępny z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Opcja wyboru języka zwiększa komfort i przyjemność z oglądania filmu.

Warto poświęcić 102 minuty na seans online?

Oczywiście, że warto! „Nowicjusz” to film, który zaskoczy niejednego widza. Doskonały scenariusz, świetna gra aktorska, reżyseria i muzyka tworzą świetne dzieło, które potrafi wciągnąć na długo. Poświęć 102 minuty na seans online, a przekonasz się, że to dobry wybór.

Dobra wiadomośc! Cały film Nowicjusz możesz obejrzeć online już teraz!

Zachęcamy do obejrzenia filmu „Nowicjusz” online już teraz! Napisz swoją opinię o filmie w sekcji komentarzy pod tym artykułem. Przekonaj się, jak zabawna i jednocześnie wciągająca może być historia Clarka Kellogga i jego przygody z mafią. Film „Nowicjusz” to idealny wybór dla fanów kryminału i komedii.