Oczy szatana (1990) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1990
120 min
6.1
"Oczy szatana" to horror z 1990 roku, którego reżyserami są dwaj mistrzowie makabry - George A. Romero i Christine d’ArgentonD. Argento. Film składa się z...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2160
Teraz ogląda: 237

Wprowadzenie do całego filmu Oczy szatana

„Oczy szatana” to horror z 1990 roku, którego reżyserami są dwaj mistrzowie makabry – George A. Romero i Christine d’ArgentonD. Argento. Film składa się z dwóch części, które łączy obecność szatana. Opowiada on historię znanego fotografa, który z pasjonata zbrodni staje się mordercą, sadystą i zwyrodnialcem. W tym samym czasie umiera miliarder, którego żona oraz domowy lekarz spiskują, aby przejąć majątek. Nie cofną się przed niczym, nawet profanacją zwłok, nie wiedząc, że czasami zemsta przychodzi również zza grobu. W filmie zagrała obsada gwiazdorska, a wśród nich Harvey Keitel, Adrienne Barbeau, Ramy Zada, E.G. Marshall. Jeśli lubisz porządny horror, to koniecznie musisz zobaczyć „Oczy szatana”! Film dostępny jest online na portalach Vider, Cda, Zalukaj oraz za pośrednictwem wyszukiwarki filmów Alykino.net.

Popularność filmu i jego dostępność online

„Oczy szatana” to film, który wśród miłośników horrorów cieszy się sporym uznaniem. Dlatego nie powinno dziwić, że jest on łatwo dostępny. Bez wychodzenia z domu, możesz obejrzeć cały film online na wielu portalach filmowych. To świetna okazja, aby zobaczyć „Oczy szatana” w dowolnym miejscu i czasie.

Oczy szatana cały film – najważniejsze informacje o fabule

Miejsce akcji filmu to USA. Opowiada on historię znanego fotografa, który z pasjonata zbrodni staje się mordercą, sadystą i zwyrodnialcem, nie zdając sobie sprawy, że popycha go do tego jakaś siła. W tym samym czasie umiera miliarder, którego żona oraz domowy lekarz spiskują, aby przejąć majątek. Nie cofną się przed niczym, nawet profanacją zwłok, nie wiedzą, że czasami zemsta przychodzi również zza grobu.

Postacie fabularne

W filmie występują takie postacie jak Rod Usher (Harvey Keitel) – fotograf zajmujący się przestępstwami, który sam staje się mordercą; Emily (Adrienne Barbeau) – żona zmarłego miliardera; doktor Robert Hoffman (Tom Atkins) – domowy lekarz miliardera, który wspólnie z Emily spiskuje, aby przejąć majątek; Preston (E.G. Marshall) – ojciec Emily, który wierzy, że mąż wciąż jest z nimi; Annabel (Ram Zada) – córka miliardera, która chce pożegnać się ze zmarłym ojcem; Greta (Madeleine Potter) – asystentka Roda; Roderick Usher (John Amos) – brat Roda; doktor James P. Hatfield (John Turturro) – psychiatra Roda.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Oczy szatana?

Reżyserem „Oczu szatana” jest George A. Romero – amerykański reżyser, scenarzysta i producent filmowy. Znany jest przede wszystkim jako twórca filmów grozy, takich jak „Noc żywych trupów” czy „Dawn of the Dead”. Był także autorem scenariuszy do filmów „Pitfall” i „There’s Always Vanilla”. W swojej bogatej karierze napisał i wyreżyserował wiele filmów, które zdobyły uznanie krytyków i fanów kina. Romero zmarł w 2017 roku.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie „Oczy szatana” wystąpili m.in.:
– Harvey Keitel – amerykański aktor i producent filmowy. Wielokrotnie nominowany do nagrody Oscara za role w filmach „Lodowa burza”, „Pulp Fiction”, „Bugi” i „Złodziej Orchard Street”.
– Adrienne Barbeau – amerykańska aktorka, znana z ról w takich filmach jak „Gdzie jest moje ciało?”, „Droga do Chinatown” czy „Creepshow”.
– Ramy Zada – amerykański aktor, w swojej karierze wystąpił m.in. w filmie „Śmiertelna gorączka” oraz w popularnych serialach telewizyjnych, w tym „Melrose Place”.
– E.G. Marshall – amerykański aktor, znany z takich filmów jak „12 gniewnych ludzi”, „Fryzjer” czy „Sąsiedzi”.
– Tom Atkins – amerykański aktor, którego rolę w filmie „Noc żywych trupów” wielu fanów kina zna na pamięć.

Gdzie obejrzeć Oczy szatana online?

Film „Oczy szatana” możesz obejrzeć online na portalach Vider, Cda i Zalukaj. Jeśli jednak chcesz poszukać innych tytułów, możesz skorzystać z wyszukiwarki filmów na stronie Alykino.net. Dzięki temu masz szansę znaleźć wiele interesujących i ciekawych filmów, które będziesz mógł obejrzeć w dowolnym miejscu i czasie.

Oczy szatana z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Film „Oczy szatana” jest dostępny w polskiej wersji językowej. Możesz obejrzeć go z lektorem, napisami lub dubbingiem, w zależności od swoich preferencji. Dzięki temu seans filmowy będzie jeszcze bardziej przyjemny, a fabuła łatwiejsza do zrozumienia. Zachęcamy do obejrzenia tej wersji filmu.

Warto poświęcic 120 minut na seans online?

„Oczy szatana” to propozycja dla miłośników horrorów, którzy oczekują nie tylko dreszczów, ale i świetnie ułożonej fabuły oraz dobrej obsady. Warto zobaczyć ten film, który zapewni Ci ponad 2 godziny wspaniałej rozrywki. Ciesz się emocjami, jakie towarzyszą seansowi i przekonaj się, dlaczego „Oczy szatana” cieszą się tak dużą popularnością wśród widzów.

Dobra wiadomośc! Cały film Oczy szatana możesz obejrzeć online już teraz!

„Oczy szatana” to film, który z pewnością zapadnie Ci w pamięć. To horror na poziomie mistrzowskim, którego nie możesz przegapić. Dzięki dostępności w wielu serwisach online, zawsze będziesz mógł obejrzeć film „Oczy szatana” wtedy, gdy tylko masz na to ochotę. Zachęcamy do skorzystania z możliwości obejrzenia całego filmu online już teraz i podzielenia się swoją opinią na temat „Oczu szatana” w komentarzach pod tym artykułem.