Oddział Delta 2 (1990) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1990
111 min
4.9
Oddział Delta 2 to film akcji z 1990 roku, w którym Chuck Norris ponownie wciela się w porucznika Scotta McCoya. Tym razem McCoy ma za...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1038
Teraz ogląda: 85

Wprowadzenie do całego filmu Oddział Delta 2

Oddział Delta 2 to film akcji z 1990 roku, w którym Chuck Norris ponownie wciela się w porucznika Scotta McCoya. Tym razem McCoy ma za zadanie zniszczyć narkotykowe imperium Ramona Cota. Film jest znany z pięknie sfilmowanych scen walki oraz niezwykle brawurowych i niekonwencjonalnych akcji. Oddział Delta 2 to kontynuacja filmu z 1986 roku, który zyskał dużą popularność. Film jest dostępny online na różnych platformach, a jego obejrzenie jest jedynie kilka kliknięć od nas.

Oddział Delta 2 cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu rozgrywa się w Ameryce Południowej, gdzie amerykańscy agenci z oddziału Delta zostają uwięzieni przez narkotykowego bossa, Ramona Cotę. McCoy i jego drużyna przystępują do akcji, aby ostatecznie zniszczyć imperium Coty oraz uwolnić zakładników.

Postacie fabularne

W filmie występują m.in. Chuck Norris jako porucznik Scott McCoy, Billy Drago w roli Ramona Cota, John P. Ryan jako pułkownik Nick Alexander, Richard Jaeckel jako generał Taylor i Begonya Plaza w roli Ines.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Oddział Delta 2?

Film Oddział Delta 2 wyreżyserował Aaron Norris, amerykański aktor i reżyser. Aaron Norris jest znany ze swoich filmów akcji, takich jak Bractwo Wilków czy No Retreat, No Surrender 2.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Oddział Delta 2 występują: Chuck Norris, znany ze swoich ról w filmach akcji, Billy Drago, który zagrał w filmie Nietykalni oraz John P. Ryan, amerykański aktor filmowy i telewizyjny.

Gdzie obejrzeć Oddział Delta 2 online?

Cały film Oddział Delta 2 jest dostępny online na różnych platformach, takich jak vider, cda czy zalukaj. Zachęcamy również do skorzystania z wyszukiwarki filmów – alekino.net.

Oddział Delta 2 z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Dla widzów, którzy wolą oglądać filmy z polskim lektorem, Oddział Delta 2 jest dostępny z polskim lektorem, napisami oraz dubbingiem. Każda opcja pozwoli cieszyć się filmem w sposób, który będzie dla widza najlepszy.

Warto poświęcić 111 minut na seans online?

Bez wątpienia warto poświęcić ponad 1,5 godziny na seans filmu Oddział Delta 2. Film przyciąga widzów nie tylko z powodu świetnie wyreżyserowanych scen akcji, ale również za sprawą obsady aktorskiej oraz wciągającej fabuły. Obejrzenie filmu to gwarancja świetnie spędzonego czasu.

Dobra wiadomość! Cały film Oddział Delta 2 możesz obejrzeć online już teraz!

Oddział Delta 2 to film, który wypełni emocjami każdego widza. Obejrzenie tego filmu online to świetna okazja, by poczuć się jak bohaterowie filmu w centrum akcji. Zachęcamy do obejrzenia filmu i podzielenia się z nami swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem.