Ono (2004) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2004
101 min
5.9
Ono to polski film z gatunku dramat, który został wyprodukowany we Francji i wyreżyserowany przez Małgorzatę Szumowską w 2004 roku. Główną rolę w filmie gra...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2030
Teraz ogląda: 85

Wprowadzenie do całego filmu Ono.

Ono to polski film z gatunku dramat, który został wyprodukowany we Francji i wyreżyserowany przez Małgorzatę Szumowską w 2004 roku. Główną rolę w filmie gra Małgorzata Bela, a obok niej występują Marek Walczewski, Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Barbara Jonak, Marcin Brzozowski, Andrzej Chyra, Anna Radwan, Eryk Lubos, Jacek Laszczkowski oraz Maciej Maleńczuk.

Ono opowiada historię dziewiętnastoletniej Ewy, która w wyniku jednego związków w dyskotece zachodzi w ciążę. Początkowo wypiera się dziecka i przygotowuje pieniądze na zabieg aborcyjny, jednak zostaje okradziona przez punka Michała. W pewnym momencie przypadkowo dowiaduje się, że płód w brzuchu matki słyszy. Początkowo nieśmiało, potem coraz odważniej, „rozmawia” z nienarodzonym dzieckiem. Za pomocą dźwięków stara się opowiedzieć mu, jak wygląda świat. Dziewczyna uczy dziecko, czym jest świat, a sama – samotna, wychowana w domu zdominowanym przez oschłą, wyniosłą matkę – odkrywa go razem z nim. Sobie i jemu zadaje pytanie: „Czy warto żyć?”.

Film Ono odniósł wiele sukcesów, był pokazywany na wielu festiwalach filmowych oraz zdobył wiele nagród. Obecnie jest dostępny do obejrzenia online na wielu platformach streamingowych.

Jeśli szukasz emocjonującego i wciągającego filmu, który zostawia wiele do myślenia – Ono będzie idealnym wyborem. Przez całe 101 minut filmu z pewnością nie będziesz się nudził, a zakończenie z pewnością Cię zaskoczy.

Ono cały film – najważniejsze informacje o fabule

W filmie Ono akcja rozgrywa się w Polsce, a dokładniej w Warszawie. Fabuła skupia się na losach dziewiętnastoletniej Ewy, która w wyniku jednego ze związków w dyskotece zachodzi w ciążę. Początkowo Ewa wypiera się dziecka i postanawia przeprowadzić aborcję. Jednak po tym, jak zostaje okradziona przez Michała, zaczyna wyrzucać swoje negatywne emocje na dziecko, które nosi w swoim brzuchu. Wkrótce odkrywa, że dziecko zdaje sobie sprawę z jego otoczenia i zaczyna z nim rozmawiać, ucząc go, jak wygląda świat.

W filmie pojawiają się także inne postaci, takie jak oschła matka Ewy, upartego Michała, czy kochająca babcia, która z czasem staje się jednym z najbliższych jej ludzi.

Postacie fabularne

– Ewa – główna bohaterka filmu, dziewiętnastoletnia dziewczyna, która w wyniku jednego ze związków w dyskotece zachodzi w ciążę. Na początku wypiera się dziecka, ale z czasem zaczyna z nim rozmawiać i uczyć go, jak wygląda świat.
– Matka Ewy – oschła i wyniosła kobieta, która nie rozumie córki i jej sytuacji. Często kłóci się z nią i nie daje jej poczucia bezpieczeństwa i wsparcia.
– Michał – punk, który okrada Ewę, ale z czasem staje się dla niej ważną osobą i jednym z najbliższych jej ludzi.
– Babcia – kochająca kobieta, która staje się wsparciem dla Ewy i pojawia się w jej życiu, gdy najbardziej jej to potrzeba.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Ono?

Film Ono został wyreżyserowany przez Małgorzatę Szumowską, polską reżyserkę i scenarzystkę. Szumowska jest znana głównie ze swoich filmów o tematyce społecznej i psychologicznej, często ukazujących problematykę związana z życiem codziennym. Jej filmy zdobywały wiele nagród na międzynarodowych festiwalach filmowych i były pokazywane na całym świecie.

Niektóre z najbardziej znanych filmów Małgorzaty Szumowskiej to: „Body/Ciało”, „W imię…”, „Twarz”, czy „Cicha Noc”.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Ono występują następujący aktorzy:

– Małgorzata Bela – w roli Ewy
– Marek Walczewski – w roli ojca dziecka
– Teresa Budzisz-Krzyżanowska – w roli matki Ewy
– Barbara Jonak – w roli babci
– Marcin Brzozowski – w roli Michała
– Andrzej Chyra – w roli lekarza
– Anna Radwan – w roli pielęgniarki
– Eryk Lubos – w roli księdza
– Jacek Laszczkowski – w roli ochroniarza
– Maciej Maleńczuk – jako piosenkarz

Małgorzata Bela jest jedną z najbardziej znanych polskich aktorek młodego pokolenia. Zagrała już w wielu filmach, m.in. „Czarny czwartek”, „Bogowie”, czy „Body/Ciało”.

Gdzie obejrzeć Ono online?

Film Ono możesz obejrzeć online na stronach takich jak vider, cda, czy zalukaj. Możesz także skorzystać z wyszukiwarki filmów – alekino.net. Obejrzenie całego filmu jest całkowicie darmowe i nie wymaga rejestracji.

Ono z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeśli wolisz oglądać filmy z lektorem, na niektórych platformach możesz znaleźć Ono z polskim lektorem lub dodatkowo z napisami lub dubbingiem. Decyzja należy do Ciebie, ale warto wypróbować każdą opcję i wybrać tę, która najbardziej Ci odpowiada.

Warto poświęcić 101 minut na seans online?

Tak, warto! Film Ono to poruszająca historia, która z pewnością zostanie w pamięci na długi czas. To film dla każdego, kto poszukuje filmu, który da do myślenia i poruszy serce.

Dobra wiadomość! Cały film Ono możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli szukasz dobrego filmu, który dostarczy Ci emocji i da do myślenia, Ono z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zachęcamy do obejrzenia całego filmu online już teraz!

Jeśli już obejrzałeś Ono, nie zapomnij podzielić się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem. Chętnie poznamy Twoją opinię!