Opowieść podręcznej (1990) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1990
108 min
6
Opowieść podręcznej to film, który zachwycił widzów w 1990 roku, a teraz ma szanse zrobić to ponownie, dzięki popularności w internecie. To kombinacja dramatu i...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1348
Teraz ogląda: 110

Wprowadzenie do całego filmu Opowieść podręcznej.

Opowieść podręcznej to film, który zachwycił widzów w 1990 roku, a teraz ma szanse zrobić to ponownie, dzięki popularności w internecie. To kombinacja dramatu i science-fiction, osadzona w niedalekiej przyszłości, gdzie w Republice Gilead młode kobiety są szkolone na tzw. „służebnice Boga”, które mają rodzić dzieci dla mężczyzn z najwyższych kręgów władzy. Film jest reżyserią Volker Schlöndorffa, a w obsadzie można znaleźć takie nazwiska jak Natasha Richardson, Faye Dunaway, Robert Duvall czy Aidan Quinn. Po ponad 30 latach od premiery filmu, Opowieść podręcznej jest dostępna w Internecie i warto obejrzeć ten kultowy obraz online.

Opowieść podręcznej-cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu rozgrywa się w totalitarnej Republice Gilead, utworzonej na terenie Stanów Zjednoczonych, niedaleko przyszłości. Kate, mężatka i matka kilkuletniej Jill, zostaje schwytana podczas próby ucieczki do Kanady. Jej mąż Luke zostaje zastrzelony, córkę zabierają policjanci, a Kate zostaje internowana w specjalnym obozie, gdzie szkoli się młode kobiety na „służebnice Boga”. Kate trafia do rezydencji szefa bezpieczeństwa narodowego, któremu ma urodzić dziecko w zastępstwie żony Sereny Joy. Film przedstawia walkę Kate z dumą i władzą szefa bezpieczeństwa narodowego, aby odzyskać swoje życie i wolność.

Postacie fabularne

W filmie występuje kilka postaci, w tym główna bohaterka Kate, jej mąż Luke oraz córka Jill. Poza tym pojawiają się również inni bohaterowie, którzy są integralną częścią fabuły. Lydia, przełożona Kate w obozie, i Serena Joy, żona szefa bezpieczeństwa narodowego, są dwoma ważnymi postaciami. Każda z postaci wprowadza specyficzne elementy do historii, tworząc fantastyczną opowieść.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Opowieść podręcznej?

Reżyserem filmu jest Volker Schlöndorff, znany niemiecki reżyser filmowy i teatralny. W swojej karierze zdobył nagrodę Amerykańskiego Instytutu Filmowego i Oscara dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego za film „Blaszany bębenek”. Schlöndorff jest również autorem ponad 30 filmów, które zostały docenione przez krytyków i widzów na całym świecie.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Opowieść podręcznej zobaczymy takie gwiazdy jak Natasha Richardson, Faye Dunaway, Robert Duvall czy Aidan Quinn. Natasha Richardson, która wciela się w główną rolę Kate, zaczynała swoją karierę jako aktorka teatralna. Faye Dunaway to jedna z najważniejszych aktorek Hollywood, a jej osiągnięcia obejmują takie filmy jak „Bonnie i Clyde” i „Siła marzeń”. Robert Duvall to uznany aktor charakterystyczny, który zdobył Oscara za rolę w filmie „Apocalypse Now”. Aidan Quinn to aktor charakteryzujący się wszechstronnością – zagrał zarówno w dramatach, jak i filmach akcji.

Gdzie obejrzeć Opowieść podręcznej online?

Cały film Opowieść podręcznej można obejrzeć online za darmo na wielu stronach, takich jak vider, cda czy zalukaj. Można również skorzystać z wyszukiwarki filmów, jaką oferuje alekino.net, gdzie wystarczy wpisać tytuł filmu, a strona pokaże, gdzie jest on dostępny.

Opowieść podręcznej z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Film Opowieść podręcznej jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Dla widzów, którzy preferują dany sposób odtwarzania, film jest dostępny w każdej z wersji, umożliwiając maksymalną wygodę podczas oglądania.

Warto poświęcic 108 minut na seans online?

Opowieść podręcznej to nie tylko kultowy film, ale również niezwykła opowieść o młodej kobiecie walcącej o swoją wolność i prawo do wyboru. To film o sile ludzkiego charakteru, który porusza i inspiruje. Dlatego warto poświęcić 108 minut na seans online i przekonać się samemu, dlaczego ten film tak bardzo podbił serca widzów.

Dobra wiadomośc! Cały film Opowieść podręcznej możesz obejrzeć online już teraz!

Opowieść podręczna to klasyczny film, który zachwyca do dziś. Dzięki dostępności filmu w Internecie, możesz obejrzeć ten kultowy obraz online już teraz. To emocjonująca i wciągająca historia, która z pewnością zasługuje na Twoją uwagę. Obejrzyj go online i podziel się swoją opinią w sekcji komentarzy poniżej.