Opowieści z ciemnej strony (1990) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1990
93 min
6.2
Film Opowieści z ciemnej strony to horror, komedia, fantasy i thriller w jednym. Produkcja powstała w 1990 roku w Stanach Zjednoczonych. Jest to film opowiadający...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1193
Teraz ogląda: 126

Wprowadzenie do całego filmu Opowieści z ciemnej strony

Film Opowieści z ciemnej strony to horror, komedia, fantasy i thriller w jednym. Produkcja powstała w 1990 roku w Stanach Zjednoczonych. Jest to film opowiadający trzy groźne historie, które wyjaśniają jedno – niesprawiedliwość czasami spotyka tych, którzy nie zasługują na nią.

W filmie występują wiele znane osobistości, m.in.: Debbie Harry, Matthew Lawrence, David Forrester i Christian Slater. Film wyreżyserował John Harrison. Czas trwania filmu to 93 minuty.

Opowieści z ciemnej strony zdobyły wiele fanów na całym świecie. Dostęp do jego obejrzenia online jest łatwy i wygodny, więc nie ma lepszego czasu, aby zacząć oglądać go już teraz!

Opowieści z ciemnej strony cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu toczy się w czasie trwania jednej nocy. Trzem bohaterom zostają opowiedziane trzy straszne historie przez chłopca, który przebywa w posiadłości jednej z postaci.

W pierwszej historii młoda studentka sztuki zostaje porwana przez potwora i uwięziona w jego kryjówce. W swojej walce o przetrwanie postanawia stawić czoło bestii.

Drugą historią jest opowieść o uwięzionej czarownicy, która stara się przeżyć po tym, jak zamknęła w swoim piecu dziecioroba młodej pary i została schwytana przez władze.

Trzecia historia to opowieść o farmerze, który niesłusznie zostaje oskarżony o śmierć swojej żony i trafia do piekła, aby stawić czoła demonowi, który zsyła na niego wiele okropności.

Postacie fabularne

W filmie Opowieści z ciemnej strony występuje wiele postaci. Debbie Harry gra czarownicę, która opowiada trzy opowieści. Matthew Lawrence i Christian Slater grają dwóch przyjaciół uwięzionych w historii drugiej. David Forrester wciela się w rolę studentki sztuki.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Opowieści z ciemnej strony?

Film Opowieści z ciemnej strony został wyreżyserowany przez Johna Harrisona. Autor ten znany jest przede wszystkim ze swojego udziału w produkcji filmów telewizyjnych – m.in.: „Twin Peaks” (1990) i „Drodzy biali ludzie” (2017). jego kariera rozpoczęła się jednocześnie z rozwojem wykorzystania efektów specjalnych na dużą skalę, dzięki czemu ze swoich produkcji zrobił spektakularnie rozbudowane widowiska.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Opowieści z ciemnej strony pojawia się wiele znanych aktorów. Debbie Harry to znana piosenkarka i aktorka, która zagrała w wielu filmach, m.in.: „Krzyczący klaun” (1991) czy „Gra na sentimentach” (1988). Matthew Lawrence zagrał główną rolę w filmie „Plaże” (1988), natomiast Christian Slater to aktor znany z filmów takich jak, „Z żyjącymi trupami” (2000) czy „Robak” (1993). W filmie wystąpił także David Forrester, który jest znany z roli w serialu „Matlock”.

Gdzie obejrzeć Opowieści z ciemnej strony online?

Opowieści z ciemnej strony są dostępne online na różnych platformach, takich jak Vider, CDA, czy Zalukaj. Wszystkie wersje filmu są dostępne z polskimi napisami, dubbingiem i lektorem. Najlepiej jednak skorzystać z wyszukiwarki filmów, takiej jak Alekino.net, aby znaleźć najlepszą opcję dla siebie.

Opowieści z ciemnej strony z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cały film Opowieści z ciemnej strony jest w pełni dostępny w polskiej wersji. Opcje obejmują polski lektor, polskie napisy i polski dubbing. Każdy znajdzie dla siebie odpowiednią opcję, aby cieszyć się oglądaniem filmu bez przeszkód.

Warto poświęcic 93 minut na seans online?

Jest wiele powodów, dla których warto obejrzeć całkowicie film Opowieści z ciemnej strony. Po pierwsze, jest to film, który łączy w sobie kilka gatunków filmowych – dzięki czemu zadowoli osoby o różnych gustach filmowych. Po drugie, obsada aktorska jest na najwyższym poziomie. Po trzecie, niesamowite efekty specjalne i suspens podczas filmu zrobią wrażenie nawet na najbardziej wymagających widzach.

Dobra wiadomośc! Cały film Opowieści z ciemnej strony możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jesteś fanem horrorów, czarnego humoru i fantasy, to film Opowieści z ciemnej strony z pewnością cię zainteresuje. Znajdziesz w nim wszystko, czego potrzebujesz – wspaniałych aktorów, niesłychane efekty specjalne i trzy groźne historie, które z pewnością nie dadzą ci zasnąć po nocach. Obejrzyj film już teraz na Viderze, CDA czy Zalukaju. Zachęcamy także do podzielenia się swoją opinią o filmie w sekcji komentarzy pod tym artykułem.