Ostatnia akcja (2009) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2009
95 min
5.2
Wprowadzenie do całego filmu Ostatnia akcja. Ostatnia akcja to polski film z 2009 roku, który łączy w sobie cechy komedii oraz kryminału. Produkcja ta opowiada...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3398
Teraz ogląda: 101

Wprowadzenie do całego filmu Ostatnia akcja.

Ostatnia akcja to polski film z 2009 roku, który łączy w sobie cechy komedii oraz kryminału. Produkcja ta opowiada historię Mateusza Zubera, kelnera pracującego w klubie należącym do mecenasa Szarego. Po tym, jak chłopak staje w obronie koleżanki, zostaje zwolniony z pracy. Chcąc odzyskać swoją należną wypłatę, udaje się on do klubu, gdzie zostaje dotkliwie pobity. Trafia do szpitala, a jego dziadek, były akowiec i uczestnik powstania warszawskiego, postanawia wymierzyć sprawiedliwość gangsterom. Ale czy ta akcja zakończy się sukcesem? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w filmie Ostatnia akcja, którego reżyserem jest Michał Rogalski.

Film Ostatnia akcja zdążył w Polsce zyskać dużą popularność, a widzowie, którzy z różnych powodów nie mogli obejrzeć go w kinie, mogą teraz cieszyć się jego dostępnością online. Dlatego zachęcamy wszystkich, którzy jeszcze nie widzieli Ostatniej akcji, do obejrzenia jej już teraz.

Ostatnia akcja cały film – najważniejsze informacje o fabule

Fabuła filmu Ostatnia akcja rozgrywa się w Polsce. Głównym bohaterem jest kelner Mateusz Zuber, który pracuje w klubie należącym do mecenasa Szarego. Pewnego dnia staje on w obronie koleżanki, za co zostaje zwolniony z pracy. W trosce o swoją należną wypłatę, chłopak postanawia udać się do klubu, gdzie zostaje dotkliwie pobity przez gangsterów. Skrzywdzony trafia do szpitala, a jego dziadek, były akowiec i uczestnik powstania warszawskiego, postanawia wymierzyć sprawiedliwość gangsterom. Wspierany dawymi kolegami z czasów powojennych, dziadek Mateusza planuje ostatnią akcję. Czy uda im się zgładzić gangsterów i odzyskać sprawiedliwość?

Postacie fabularne

W filmie Ostatnia akcja występują następujące postacie fabularne:

– Mateusz Zuber (grany przez Witolda Skarucha) – kelner w klubie należącym do mecenasa Szarego.
– Mecenas Szary (grany przez Mariana Kociniaka) – właściciel klubu i przestępca.
– Dziadek Mateusza (grany przez Jana Machulskiego) – były akowiec i uczestnik powstania warszawskiego, który chce wymierzyć sprawiedliwość gangsterom w imię swojego wnuka.
– Koleżanka Mateusza (grana przez Karolinę Gorczyca) – dziewczyna, którą Mateusz chce obronić przed gangsterami.
– Comisario Major (grany przez Wojciecha Siemiona) – policjant, który usiłuje umorzyć śledztwo.
– Doktor (grany przez Lecha Ordona) – lekarz, który leczy Mateusza po pobiciu.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Ostatnia akcja?

Reżyserem filmu Ostatnia akcja jest Michał Rogalski. Jest to polski filmowiec, znany przede wszystkim z reżyserii takich filmów jak Mniejsze zło i Nie ma boga oprócz Allah. Jego filmy cechują się interesującym podejściem do tematu oraz wysokim poziomem reżyserii.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Ostatnia akcja występują znani i lubiani aktorzy, takie jak Jan Machulski, Barbara Krafftówna, Marian Kociniak, Witold Skaruch, Lech Ordon, Alina Janowska, Wojciech Siemion, Piotr Fronczewski, Karolina Gorczyca oraz Małgorzata Potocka.

Jan Machulski to legenda polskiego kina, znany widzom przede wszystkim z ról w filmach Wielki Szu czy Seksmisja. Barbara Krafftówna to kolejna legenda polskiego kina, znana widzom przede wszystkim z ról w filmie Panienki i Wnuczki. Marian Kociniak to aktor teatralny i filmowy, którego widzowie znają przede wszystkim z ról w filmach C.K. Dezerterzy i Zmiennicy. Witold Skaruch to inny znakomity aktor, który wystąpił m.in. w filmach Wielki Szu i Kariera Nikodema Dyzmy. Reszta aktorów to z kolei młodsze pokolenie gwiazd polskiego kina.

Gdzie obejrzeć Ostatnia akcja online?

Film Ostatnia akcja jest dostępny online m.in. na stronach Vider, CDA oraz Zalukaj. Zachęcamy również do skorzystania z wyszukiwarki filmów – alekino.net.

Ostatnia akcja z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Film Ostatnia akcja jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Każdy widz może więc wybrać dla siebie odpowiednią opcję. Dzięki temu, nawet osoby, które nie znają języka angielskiego, będą mogły bez trudu śledzić fabułę filmu.

Warto poświęcić 95 minut na seans online?

Na pewno warto! Ostatnia akcja to film z ciekawą, wartką fabułą, który umili nam 95 minut czasu. Dodatkowo, dzięki znakomitej obsadzie, historia przedstawiona w filmie nabiera jeszcze większej mocy. Zachęcamy do obejrzenia Ostatniej akcji już teraz.

Dobra wiadomość! Cały film Ostatnia akcja możesz obejrzeć online już teraz!

Podsumowując, Ostatnia akcja to wciągający, pełen akcji i humoru film, który z całą pewnością warto obejrzeć. Dzięki dostępności filmu online, każdy widz może obejrzeć go w domowym zaciszu. Zachęcamy do skorzystania z tej okazji, a po seansie, do podzielenia się swoją opinią w sekcji komentarzy.