Ostry Poker w Małym Tokio (1991) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1991
79 min
6.1
Ostry Poker w Małym Tokio to niesamowita akcja, która przyciągnęła uwagę widzów na całym świecie. Film został wyprodukowany w 1991 roku przez Marka L. Lestera,...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 6338
Teraz ogląda: 210

Wprowadzenie do całego filmu Ostry Poker w Małym Tokio

Ostry Poker w Małym Tokio to niesamowita akcja, która przyciągnęła uwagę widzów na całym świecie. Film został wyprodukowany w 1991 roku przez Marka L. Lestera, a główne role zagrali Dolph Lundgren, Brandon Lee, Cary-Hiroyuki Tagawa oraz Tia Carerre. Akcja filmu rozgrywa się w Japonii, gdzie dwóch policjantów – jeden z pochodzenia Amerykanin, drugi Japończyk – muszą połączyć siły, aby pokonać potężną organizację Yakuza, która planuje podbój Ameryki.

Ostry Poker w Małym Tokio jest obecnie dostępny online w wielu serwisach – Sprawdź najważniejsze informacje o filmie, dowiedz się, gdzie możesz go obejrzeć i czemu warto poświęcić na niego 79 minut.

Ostry Poker w Małym Tokio – cały film: najważniejsze informacje o fabule

Film ten to dzieło wojenno-akcyjne, którego akcja rozgrywa się w Japonii. Yakuza, organizacja podziemna kierująca się surowym kodeksem honoru, planuje podbój Ameryki. Na pomoc ruszają dwa zupełnie różni policjanci – jeden z pochodzenia Amerykanin, drugi Japończyk. Ich zadaniem jest odkryć plany Yakuzy i pokonać przestępców przed ich atakiem na Zjednoczone Stany.

Postacie fabularne

Główne role w filmie Ostry Poker w Małym Tokio zagrali:
– Dolph Lundgren jako policjant Chris Kenner
– Brandon Lee jako policjant Johnny Murata
– Cary-Hiroyuki Tagawa jako boss yakuzy Yoshida
– Tia Carrere jako dziewczyna Kenshiro
– Philip Tan jako Funekei Yoshida
– Rodney Kageyama jako Sato
– Ernie Lively jako Vinnie
– Renee Griffin jako Angel
– Reid Asato jako Kenner jako dziecko
– Takayo Fischer jako matka Kennera

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Ostry Poker w Małym Tokio?

Reżyserem filmu Ostry Poker w Małym Tokio jest Mark L. Lester. Znany jest on przede wszystkim z reżyserii wielu innych naprawdę udanych produkcji takich jak „Ktoś musi umrzeć”, „Kommando”, „Klasa 1999” czy „White Rush” w których pojawili się m.in. Arnold Schwarzenegger, George C. Scott, czy Patrick Swayze.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Ostry Poker w Małym Tokio to film, w którym pojawiły się znane osobistości takie jak Dolph Lundgren, Brandon Lee, Cary-Hiroyuki Tagawa oraz Tia Carerre. Lundgren znany jest z takich filmów jak „Rocky IV”, „Uniwersalny Żołnierz” czy „Toxic Avenger”. Brandon Lee, syn Bruce’a Lee, z kolei zrył serca widzów dzięki swojej roli w filmie „Ptaki ciernistych krzewów”. Cary-Hiroyuki Tagawa znany jest przede wszystkim z roli Shanga Tsunga w filmie pod tytułem „Mortal Kombat” oraz z roli z Nanjō w „Pięknej Dostawczyni”. Tia Carrere natomiast stała się popularna dzięki swoim rolom w „Wayne’s World 1 & 2”, a także w „True Lies”.

Gdzie obejrzeć Ostry Poker w Małym Tokio online?

Film można obejrzeć na wielu serwisach online takich jak vider, cda czy zalukaj. Warto jednak pamiętać, że niektóre z tych stron mogą być nielegalne i warto poszukać bardziej legalnych alternatyw. Wyszukiwarka filmów – alekino.net – może być dobrym wyborem dla wszystkich, którzy chcą obejrzeć film w legalny sposób.

Ostry Poker w Małym Tokio z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Ostry Poker w Małym Tokio jest dostępny z polskim lektorem oraz w wersji z napisami i dubbingiem. Każda z dostępnych opcji pozwoli ci na błyskawiczne zrozumienie fabuły filmu.

Warto poświęcic 79 minut na seans online?

Jeśli lubisz filmy akcji i z klimatem wojenno-przestępczym, to koniecznie musisz obejrzeć Ostry Poker w Małym Tokio. Kultowa już produkcja, która rozgrzeje do czerwoności każdego miłośnika gatunku. Akcja, morderstwa, zdrada, pościgi – jest to idealny film na spędzenie wolnego wieczoru.

Dobra wiadomość! Cały film Ostry Poker w Małym Tokio możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jeszcze nie widziałeś Ostrzego Pokera w Małym Tokio, to dzięki temu artykułowi, masz szansę naprawić swój błąd. Film dostępny jest online w wielu serwisach, aż wreszcie jest dostępny dla wszystkich, którzy lubią tego typu produkcje. Jeśli już go obejrzysz, koniecznie podziel się swoją opinią na temat filmu, aby pomóc innym osobom w decyzji, czy warto go obejrzeć!