Pacific Heights (1990) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1990
102 min
6.4
"Pacific Heights" to amerykański thriller z 1990 roku, w reżyserii Johna Schlesingera. Główną rolę w filmie grają Melanie Griffith i Matthew Modine, którzy kupują wymarzony...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1951
Teraz ogląda: 151

Wprowadzenie do całego filmu Pacific Heights

„Pacific Heights” to amerykański thriller z 1990 roku, w reżyserii Johna Schlesingera. Główną rolę w filmie grają Melanie Griffith i Matthew Modine, którzy kupują wymarzony dom w San Francisco i wynajmują dolne piętro czarującemu Carterowi Hayes’owi, granemu przez Michaela Keatona. Niestety, jak się okazuje, Carter to nie tylko niepłacący czynszu i niechętny wyprowadzeniu lokator, ale także manipulujący i szantażujący mieszkańców. „Pacific Heights” to trzymające w napięciu dzieło, które wciąga widza od pierwszej do ostatniej minuty. Czy warto obejrzeć ten film? Oto wszystko, co musisz wiedzieć jako potencjalny widz.

Film jest bardzo popularny i dostępny online na stronach takich jak vider, cda, zalukaj czy alekino.net. Obejrzenie całego filmu online to świetny sposób na spędzenie wieczoru w domowym zaciszu.

Pacific Heights cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu rozgrywa się w San Francisco, w wymarzonym domu Drake’a (Matthew Modine) i Patty (Melanie Griffith). Para wynajmuje dolne piętro swojego domu Carterowi (Michael Keaton), który z początku wydaje się być idealnym lokatorem. Jednak szybko okazuje się, że Carter nie zamierza płacić czynszu, a także nie chce wyprowadzić się. Postanawia barykadować się w swoim pokoju i zacząć nękać pozostałych mieszkańców. Prawo jest bezradne wobec jego zachowania.

Postacie fabularne

W „Pacific Heights” występuje kilka ważnych postaci. Melanie Griffith wciela się w Patty, Matthew Modine gra Drake’a, a Michael Keaton jest Carterem Hayesem. Ponadto w filmie pojawiają się Mako, Laurie Metcalf, Carl Lumbly, Dorian Harewood, Luca Bercovici i Tippi Hedren.

Patty i Drake to młode małżeństwo, które właśnie kupiło wymarzony dom w San Francisco. Carter, który zostaje ich lokatorem, wydaje się być ideał dla pary. Jest grzeczny, miły i kulturalny. Jednak gdy zaczyna nękać pozostałych mieszkańców domu, odkrywa się jego mroczna strona.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Pacific Heights?

Film „Pacific Heights” został wyreżyserowany przez Johna Schlesingera, brytyjskiego reżysera, który zyskał sławę dzięki filmom takim jak „Midnight Cowboy” i „Marathon Man”. Schlesinger był znany ze swojego wszechstronnego talentu i pełnego emocji stylu reżyserowania. Zmarł w 2003 roku, ale jego dorobek filmowy do dzisiaj stanowi inspirację dla młodszych pokoleń filmowców.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W „Pacific Heights” występują Melanie Griffith, Matthew Modine, Michael Keaton, Mako, Laurie Metcalf, Carl Lumbly, Dorian Harewood, Luca Bercovici i Tippi Hedren. Melanie Griffith jest znana z takich filmów jak „Milioner z przypadku” i „The Bonfire of the Vanities”. Matthew Modine zagrał w produkcjach takich jak „Full Metal Jacket” i „Vision Quest”, a Michael Keaton był m.in. Batmanem w „Batmanie” Tima Burtona. Wszyscy aktorzy świetnie odgrywają swoje role i wciągają widza w świat filmu.

Gdzie obejrzeć Pacific Heights online?

Film „Pacific Heights” jest dostępny online na stronach takich jak vider, cda, zalukaj czy alekino.net. Na niektórych z nich można obejrzeć film z polskim lektorem lub napisami. Działają one bez zarzutu, dzięki czemu widz nie musi martwić się o jakość obrazu czy dźwięku.

Pacific Heights z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Część stron, na których można obejrzeć „Pacific Heights” online, oferuje film z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Dzięki temu polscy widzowie nie muszą znać języka angielskiego, by cieszyć się tym świetnym thrillerem. Wybierając odpowiednią opcję, widz może całkowicie zanurzyć się w fabule i cieszyć się filmem nieprzerwanie.

Warto poświęcić 102 minuty na seans online?

Oczywiście, że warto obejrzeć „Pacific Heights”! To film pełen napięcia, niezwykle trzymający w ryzach i wciągający od pierwszych kadencji. Widzowie będą mieli okazję śledzić nie tylko mroczną i niebezpieczną historię, ale też zobaczyć w akcji znakomitych aktorów i wyjątkowy styl reżyserii. Nie pomija to także scenografii, która ukazuje piękno San Francisco oraz świetnej muzyce, która dodaje dodatkowego napięcia.

Dobra wiadomość! Cały film Pacific Heights możesz obejrzeć online już teraz!

„Pacific Heights” to film, który przypadnie do gustu fanom thrillera i nie tylko. To doskonałe dzieło, które pozwala na oderwanie się od rzeczywistości na dwie godziny i wciągnięcie w świat filmowych wątków i emocji. Obejrzenie tego filmu online to świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zrelaksować się w domowym zaciszu i zanurzyć się w świat filmu. Co czekasz? Obejrzyj „Pacific Heights” już teraz i podziel się swoją opinią w komentarzach!