Palimpsest (2006) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2006
79 min
5.8
Czy zdarzyło Ci się zadać sobie pytanie, co jest prawdziwe, a co tylko złudzeniem? Film "Palimpsest" porusza właśnie ten temat. To thriller, który wprowadza nas...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 4047
Teraz ogląda: 84

Wprowadzenie do całego filmu Palimpsest

Czy zdarzyło Ci się zadać sobie pytanie, co jest prawdziwe, a co tylko złudzeniem? Film „Palimpsest” porusza właśnie ten temat. To thriller, który wprowadza nas w świat policyjnego śledztwa po morderstwie. Akcja filmu osadzona jest w środowisku artystycznym, gdzie pojawiają się intrygi, układy i emocje. Film ten jest wyprodukowany w Polsce, reżyserem jest Konrad Niewolski, a w obsadzie występują znakomici aktorzy, takie jak Andrzej Chyra, Magdalena Cielecka, czy Robert Gonera. „Palimpsest” to film pełen niepokoju, zagęszczonej atmosfery i niesamowitych wizualnych doznań. Czy to opowieść o tym, jak zmysły wprowadzają nas w błąd, czy może historia pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji? Zdecyduj sam i obejrzyj „Palimpsest” już teraz online na Vider, CDA lub Zalukaj.

Palimpsest cały film – najważniejsze informacje o fabule

Film „Palimpsest” to pełna tajemnic thrillerowa opowieść, która rozgrywa się w świecie sztuki. Akcja filmu toczy się w czasach współczesnych w małym miasteczku, gdzie dochodzi do morderstwa. W rolę sprawcy wciągnięte są osoby z najbliższego otoczenia ofiary. Inspektor, prowadzący dochodzenie, zostaje wplątany w gęstwe intryg, zmuszając go do podejmowania bijących na alarm decyzji. W trakcie śledztwa pojawiają się coraz to nowe motywy, a policjant musi zmierzyć się z rodzącą się dziwną intuicją wyszukującą skryte znaczenie z pozoru nieistotnych sygnałów.

Postacie fabularne

W filmie „Palimpsest” pojawiają się następujące postaci:
– Inspektor (Andrzej Chyra) – prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa, ale za wszelką cenę szuka prawdy, pomimo że zbłądził w labiryntach swojego umysłu i zaczyna tracić kontakt z rzeczywistością.
– Magdalena (Magdalena Cielecka) – piękna artystka, malarka, która po zabójstwie staje się podejrzaną.
– Robert (Robert Gonera) – przyjaciel Magdaleny, związany z branżą filmową, który jest obiektem uczuć policjanta.
– Piotr (Tomasz Sapryk) – reżyser filmowy, którego nazwisko pojawia się w trakcie dochodzenia.
– Ciotka (Anna Seniuk) – starsza kobieta, która ucieka do własnego świata, nie chcąc zdradzić własnych sekretów.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Palimpsest?

Reżyserem filmu „Palimpsest” jest Konrad Niewolski, który swoją karierę zaczynał od reżyserii seriali i filmów krótkometrażowych, a w 2007 roku otrzymał nagrodę w kategorii: „Debiut Roku” na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. W swojej karierze wyreżyserował takie filmy jak „Carrie Pilby” (2016), „Wołyń” (2016), „Niania” (2014) czy też „Wszystko co kocham” (2009).

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie „Palimpsest” występują następujący aktorzy: Andrzej Chyra, Magdalena Cielecka, Robert Gonera, Tomasz Sapryk, Henryk Talar, Adam Ferency, Arkadiusz Jakubik. Andrzej Chyra to jeden z najpopularniejszych aktorów polskiego kina, znanego z takich filmów jak „Świnki”, „Matka Teresa od kotów”, czy też „Body/Ciało”. Magdalena Cielecka to aktorka, która w Polsce jest kojarzona z przede wszystkim z rolą w filmie „Ile wazy kon trojanski”. Henryk Talar wystąpił w serialach takich jak „O mnie się nie martw” czy „Komisarz Alex”, powracając też na deski teatru. Robert Gonera wraca przed kamerę po trzyletniej przerwie, wcześniej znany z roli w serialu „Oficerowie”.

Gdzie obejrzeć Palimpsest online?

Film „Palimpsest” możesz obejrzeć w internecie na Vider, CDA oraz Zalukaj. Jeśli nie wiesz, którą stronę wybrać, koniecznie skorzystaj z wyszukiwarki filmów – alekino.net. Tam możesz znaleźć wiele ciekawych tytułów, w tym „Palimpsest”, który jest tam dostępny w wysokiej jakości.

Palimpsest z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeśli wolisz oglądać filmy z lektorem, to dobrym wyborem będzie obejrzenie „Palimpsest” z polskim lektorem. Dla osób ceniących sobie oryginalne dźwięki pozostaje oferowany dubbing, a dla fanów napisów – angielskie tłumaczenie. Każdy może wybrać swoją ulubioną wersję językową i cieszyć się niezwykłym światem filmowego thrilera.

Warto poświęcic 79 minut na seans online?

Definitywnie warto! „Palimpsest” to film wciągający, pełen zaskakujących zwrotów akcji i niespotykanej atmosfery. W trakcie seansu możesz poczuć, że jesteś częścią śledztwa, a zagadka morderstwa zostanie rozwikłana wraz z tokiem zdarzeń. To emocjonujący film, który zapewni Ci dwie godziny intensywnego i niezapomnianego thrillerowego klimatu.

Dobra wiadomość! Cały film Palimpsest możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli lubisz thrillery, pełne niepokoju, zagęszczonej atmosfery i niesamowitych doznań wizualnych, to „Palimpsest” jest dla Ciebie. Obejrzyj cały film online na Vider, CDA lub Zalukaj, a przekonasz się, że warto poświęcić 79 minut na seans. Ciekawa fabuła, doskonała gra aktorów i intrygujące tło artystyczne sprawią, że długo będziesz pamiętać ten film. A jeśli już obejrzałeś „Palimpsest”, podziel się z nami swoją opinią w sekcji komentarzy poniżej.