Pan Przeznaczenie (1990) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1990
110 min
6.4
Pan Przeznaczenie to film fantastyczny, komediowy, z elementami romansu i sci-fi. Produkcja została wydana w 1990 roku w Stanach Zjednoczonych i wyreżyserowana przez Jamesa Orra....
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1838
Teraz ogląda: 180

Wprowadzenie do całego filmu Pan Przeznaczenie

Pan Przeznaczenie to film fantastyczny, komediowy, z elementami romansu i sci-fi. Produkcja została wydana w 1990 roku w Stanach Zjednoczonych i wyreżyserowana przez Jamesa Orra. W rolach głównych występują Jim Belushi, Michael Caine, Linda Hamilton oraz Jon Lovitz. Film trwa 110 minut i jest dostępny online w polskiej wersji językowej. Pan Przeznaczenie zdobył wiele nagród, a także cieszył się popularnością wśród widzów. Jeśli jeszcze nie widziałeś tego filmu, to koniecznie musisz go zobaczyć.

Pan Przeznaczenie – najważniejsze informacje o fabule

Film Pan Przeznaczenie rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych i opowiada historię zwykłego człowieka, Larry’ego Burrowsa, którego życie zmienia się po spotkaniu z tajemniczym Panem Przeznaczeniem. Dziwny mężczyzna pojawia się w jego życiu, oferując mu możliwość wymiany jego obecnej egzystencji na życie, o którym zawsze marzył. Larry przyjmuje propozycję i zostaje przeniesiony do wspaniałej rezydencji, dostaje piękną żonę i jeździ najdroższymi samochodami. Jednak szybko zaczynają pojawiać się problemy i Larry zdaje sobie sprawę, że nowe życie nie jest tak idealne, jak mu się wydawało. Zdesperowany chce wrócić do swojego dawnego życia, ale to już nie będzie łatwe.

Postacie fabularne

– Larry Burrows (grany przez Jima Belushiego) – główny bohater, który po spotkaniu z Panem Przeznaczeniem zostaje przeniesiony do nowego, wymarzonego życia, lecz szybko odkrywa, że nie jest ono takie idealne;
– Pan Przeznaczenie (grany przez Michaela Caine’a) – tajemniczy mężczyzna, który oferuje Larry’emu wymianę jego egzystencji na życie, o którym zawsze marzył;
– Ellen Burrows (grana przez Lindę Hamilton) – żona Larry’ego, którą otrzymuje wraz z nowym życiem, lecz czy ich miłość jest prawdziwa?
– Mike (grany przez Jona Lovitza) – przyjaciel Larry’ego, który pomaga mu odnaleźć się w nowym życiu.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Pan Przeznaczenie?

Reżyserem filmu Pan Przeznaczenie jest James Orr. To amerykański reżyser, scenarzysta i producent filmowy. James Orr zajmuje się przede wszystkim produkcją komedii i filmów familijnych. Jest znany przede wszystkim z filmów takich jak „Trzy męskie dzieci” (1990) czy „Papcio Chmiel” (1995), które odniosły duży sukces w kinach. Orr jest uznawany za mistrza w tworzeniu filmów komediowych, które łączą w sobie nutkę romantyzmu oraz poruszają ważne problemy społeczne.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Pan Przeznaczenie w rolach głównych występują Jim Belushi (Larry Burrows), Michael Caine (Pan Przeznaczenie), Linda Hamilton (Ellen Burrows) oraz Jon Lovitz (Mike). Jim Belushi to amerykański aktor komediowy, znany przede wszystkim z serialu „Szpital na perypetiach” oraz filmów takich jak „Łapówka” czy „K-9”. Michael Caine to legenda kina, wielokrotnie nagradzany aktor, znany z występów w takich filmach jak „Batmana” czy „Harry’ego Pottera”. Linda Hamilton to aktorka, która zyskała popularność dzięki roli Sarah Connor w filmie „Terminator”. Jon Lovitz to aktor, komik oraz scenarzysta, znany ten m.in. z filmu „Big Daddy”.

Gdzie obejrzeć Pan Przeznaczenie online?

Cały film Pan Przeznaczenie możesz obejrzeć online na wielu stronach, takich jak vider, cda czy zalukaj. Jeśli jednak chcesz znaleźć najlepszą jakość filmu, warto skorzystać z wyszukiwarki filmów jak na przykład alekino.net.

Pan Przeznaczenie z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeśli wolisz oglądać filmy z polskim lektorem, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – cały film Pan Przeznaczenie jest dostępny z polskim lektorem, jak również z opcją dubbingu i napisów. Jeśli ktoś nie lubi lektora, to może wybrać napisy. To biedzie wygodne rozwiązanie dla każdego widza, niezależnie od jego preferencji.

Warto poświęcić 110 minut na seans online?

Oczywiście, że tak! Film Pan Przeznaczenie to ciekawa, zabawna i pełna niespodzianek produkcja, która na pewno nie pozwoli Ci się nudzić. Film zachwyca nie tylko świetną obsadą, ale i momentami, które rozśmieszają, wzruszają i skłaniają do refleksji. To produkcja, która zadowoli wszystkich, którzy lubią dobry humor, ale także ciekawą i intrygującą fabułę.

Dobra wiadomość! Cały film Pan Przeznaczenie możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli nie widziałeś jeszcze filmu Pan Przeznaczenie, to koniecznie musisz nadrobić zaległości i poświęcić 110 minut na seans online. To film, którego na pewno nie będziesz żałować. Zachęcamy Ciebie do obejrzenia tego filmu online i do podzielenia się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem.