Pilecki (2015) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2015
80 min
3.8
Film Pilecki to historia, która powinna dotrzeć do każdego człowieka. Opowieść o Rotmistrzu Witoldzie Pileckim, który z własnej woli dał się zamknąć w niemieckim obozie...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1194
Teraz ogląda: 143

Wprowadzenie do całego filmu Pilecki

Film Pilecki to historia, która powinna dotrzeć do każdego człowieka. Opowieść o Rotmistrzu Witoldzie Pileckim, który z własnej woli dał się zamknąć w niemieckim obozie koncentracyjnym w Auschwitz, by wysyłać do aliantów raporty o sytuacji więzionych tam ludzi, jest jednym z najważniejszych dzieł w polskiej kinematografii. Film zyskał ogromną popularność i jest dostępny online dla każdego zainteresowanego.

Pilecki cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu Pilecki rozgrywa się w Polsce, w czasach II wojny światowej. Opowiada o wyjątkowej postaci Rotmistrza Witolda Pileckiego, który dobrowolnie przeniósł się do niemieckiego obozu koncentracyjnego w Auschwitz, aby wysyłać do aliantów raporty o sytuacji więzionych tam ludzi. Pilecki to historia niezwykłej odwagi i poświęcenia, która zostanie na zawsze w pamięci.

Postacie fabularne

W filmie Pilecki występują liczne postacie historyczne oraz fikcyjne, które pojawiają się na ekranie w różnych momentach. W filmie zobaczymy m.in. samego Rotmistrza Witolda Pileckiego, a także innych oficerów AK, których zadaniem było pomaganie więzionym w Auschwitz i wysyłanie raportów do aliantów.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Pilecki?

Reżyserem filmu Pilecki jest Miroslaw Krzyszkowski. To polski reżyser filmowy, który wyreżyserował wiele innych ważnych dzieł, takich jak „Chłopiec na galopującym koniu”, czy „Koniec świata w Ciechocinku”. Krzyszkowski jest uznanym twórcą, który swoim filmom potrafił nadać doskonałą atmosferę i wciągnąć widza w historię, którą opowiada.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Pilecki występują znakomici aktorzy. Na ekranie zobaczymy m.in. Małgorzatę Kowalską, Marcina Kwaśnego, Piotra Głowackiego, Andrzeja Pileckiego, Martę Kontny, Michała Kocurek, Jakuba Kosiniaka, Mateusza Korsaka i Zbigniewa Adamczyka. Każdy z nich w swojej karierze zagrał wiele ważnych ról i przyczynił się do rozwoju polskiej kinematografii.

Gdzie obejrzeć Pilecki online?

Cały film Pilecki można obejrzeć online na wielu platformach, w tym na viderze, cd-action oraz zalukaj. Jeśli szukasz wysokiej jakości obrazu i dźwięku, polecamy korzystanie z wyszukiwarki filmów – alekino.net. Tam znajdziesz wiele innych ważnych dzieł polskiej kinematografii, które warto zobaczyć.

Pilecki z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Film Pilecki jest dostępny w polskiej wersji językowej, w tym z lektorem, napisami i dubbingiem. Każda opcja pozwala na wspaniałe doświadczenie obejrzenia tego ważnego dzieła kinematografii.

Warto poświęcić 80 minut na seans online?

Tak, warto całkowicie poświęcić swoje 80 minut, aby zobaczyć ten film. Historia, którą opowiada, jest nie tylko ważnym wypadkiem z polskiej historii, lecz także dziełem, które dostarcza ogromnych emocji i wzruszeń. Prawdziwa opowieść o odwadze, poświęceniu i miłości do ojczyzny. Film Pilecki to obowiązkowy pozycja dla każdego miłośnika polskiej kinematografii.

Dobra wiadomość – cały film Pilecki możesz obejrzeć online już teraz!

Polecamy obejrzenie tego wspaniałego dzieła kinematografii już teraz. Jest to historia, która powinna docierać do jak największej liczby ludzi. Zrób sobie przysługę i zobacz film, który na długo zapadnie Ci w pamięć. Daj znać w komentarzach, co myślisz o filmie.