Plagi Breslau (2018) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2018
93 min
5.9
Jeśli jesteś fanem kryminałów i lubisz wciągające thrillery, warto zwrócić uwagę na film "Plagi Breslau". Ten polski film pełen jest intryg, zwrotów akcji, i tajemniczych...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3058
Teraz ogląda: 94

Wprowadzenie do całego filmu Plagi Breslau

Jeśli jesteś fanem kryminałów i lubisz wciągające thrillery, warto zwrócić uwagę na film „Plagi Breslau”. Ten polski film pełen jest intryg, zwrotów akcji, i tajemniczych zdarzeń. Premiera miała miejsce w 2018 roku, a reżyserem tej produkcji jest znany i lubiany Patryk Vega. Główne role zagrały wielkie gwiazdy polskiej kinematografii, takie jak Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska i Tomasz Oświeciński. Film ten ma wspaniałą fabułę, która dostarczy wielu emocji i zachwyci każdego kinomana. Całkowity czas trwania wynosi 93 minuty, co pozwala na w pełni zanurzenie się w historię. „Plagi Breslau” to doskonała lekcja, jak kino dzisiaj powinno wyglądać. Naprawdę warto obejrzeć ten film! Co więcej, jest on dostępny online, a my podpowiemy Ci, gdzie go znaleźć.

Plagi Breslau cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu „Plagi Breslau” rozgrywa się we Wrocławiu. Od pewnego czasu miasto to dręczy seria brutalnych morderstw, za którymi stoi niezidentyfikowany sprawca. Policjantka Helena Ruś (Małgorzata Kożuchowska) prowadzi śledztwo w tej sprawie, ale z czasem zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że nie jest to pojedynczy sprawca. Z pomocą specjalistki od profilowania, Iwony Bogackiej (Daria Widawska), oddelegowanej przez CBŚP, policjantka przygląda się kolejnym ofiarom i próbuje rozwikłać zagadkę. Odnajdując ślady z przeszłości, Helena Ruś staje w obliczu szokujących odkryć.

Postacie fabularne

W filmie „Plagi Breslau” mamy wiele interesujących postaci. Przede wszystkim jest to policjantka Helena Ruś, która z pasją i oddaniem stara się rozwiązywać kolejne zagadki kryminalne. Obok niej widzimy Iwonę Bogacką, specjalistkę od profilowania, która pomaga policji w ustaleniu tożsamości sprawcy. Ważną postacią w filmie jest również partner Heleny, Bronson (Tomasz Oświeciński), ale także Andrzej Grabowski jako nadinspektor Julian Poźniak, Ewa Kasprzyk jako Teresa Kędzierska, Iwona Bielska jako Walentyna Nowicka, Maria Dejmek jako Maria Ruś i Katarzyna Bujakiewicz jako Patrycja Sztyber.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Plagi Breslau?

Za wyreżyserowanie filmu „Plagi Breslau” odpowiedzialny jest polski reżyser, scenarzysta i producent Patryk Vega. Vega jest znany z wielu innych filmów, takich jak „Botoks” czy „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. Jego filmy są zawsze bardzo dobrze oceniane, a widzowie zawsze oczekują od niego dużych emocji, wciągającej fabuły i doskonałej gry aktorskiej. Patryk Vega to bez wątpienia jedna z największych postaci polskiego kina, a jego filmy przyciągają rzesze widzów.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie „Plagi Breslau” możemy podziwiać wspaniałych aktorów. Helena Ruś, postać centralna, którą wspaniale zagrała Małgorzata Kożuchowska, to utalentowana policjantka, która czasem działa wbrew wszelkim regułom. Daria Widawska jako Iwona Bogacka to specjalistka od profilowania, która pomaga w śledztwie. Tomasz Oświeciński gra Bronsona, partnera Heleny w policji. Andrzej Grabowski jako nadinspektor Julian Poźniak to policyjny przełożony Heleny. Pozostałych bohaterów-współpracowników policjantów zagrali Filip Chajzer, Ewa Kasprzyk, Iwona Bielska i Maria Dejmek. Każdy z aktorów wyróżnił się w filmie, dzięki czemu całość prezentuje się doskonale.

Gdzie obejrzeć Plagi Breslau online?

Jeśli chcesz obejrzeć film „Plagi Breslau” online, możesz to zrobić na platformie Vider, Cda lub Zalukaj. Najlepiej jednak szukać filmu na wyszukiwarkach filmów, takich jak Alekino.net, gdzie znajdziesz wiele dobrych i legalnie dostępnych filmów. Obejrzenie filmu online pozwala na to, aby oglądać go w dowolnym miejscu i czasie, bez wychodzenia z domu.

Plagi Breslau z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cały film „Plagi Breslau” jest dostępny w polskiej wersji językowej, z lektorem lub z napisami. Dzięki temu każdy widz z Polski ma możliwość obejrzenia filmu i cieszenia się świetną jakością dźwięku i obrazu. To wspaniała okazja, żeby zobaczyć w pełni polską produkcję i poczuć się jak w kinie.

Warto poświęcić 93 minut na seans online?

Oczywiście! Film „Plagi Breslau” to doskonałej jakości polska produkcja, która wzbogaci Twój czas wolny i dostarczy wiele emocji. Jest to film pełen tajemnic i nieoczekiwanych zwrotów akcji, który na pewno nie rozwieje nudę. Dodatkowo, podobnie jak wiele innych produkcji Patryka Vegi, wzbudził on duże zainteresowanie wśród widzów i otrzymał pozytywne recenzje.

Dobra wiadomość! Cały film Plagi Breslau możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli chcesz poznać historię policjantki Heleny Ruś, zobaczyć Wrocław z innej, tajemniczej strony, i przeżyć niezapomnianą przygodę, koniecznie obejrzyj film „Plagi Breslau”. Wybierz najbardziej dogodną dla Ciebie platformę, odpal film i ciesz się emocjonującą fabułą. A po seansie, podziel się swoją opinią z nami i innymi widzami w sekcji komentarzy poniżej – czy film spełnił Twoje oczekiwania?