Pogrzeb kartofla (1990) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1990
96 min
7.1
Czy szukasz filmu, który poruszy Twoje serce i zmusi do refleksji? Jeśli tak, to film "Pogrzeb kartofla" jest idealny dla Ciebie. Film opowiada o byłym...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1680
Teraz ogląda: 157

Wprowadzenie do całego filmu Pogrzeb kartofla.

Czy szukasz filmu, który poruszy Twoje serce i zmusi do refleksji? Jeśli tak, to film „Pogrzeb kartofla” jest idealny dla Ciebie. Film opowiada o byłym więźniu obozu koncentracyjnego, który powraca do swojej miejscowości i budzi nieufność lokalnej społeczności. Fabuła jest pełna emocji, a aktorska gra wprost olśniewająca. Film wyreżyserowany został przez Jana Jakuba Kolskiego, a wśród obsady znaleźli się tacy aktorzy jak Franciszek Pieczka, Adam Ferency, Mariusz Saniternik. „Pogrzeb kartofla” to film, który warto zobaczyć, zwłaszcza że można to zrobić online.

Pogrzeb kartofla cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu rozgrywa się w małym miasteczku, do którego powraca były więzień obozu koncentracyjnego. Nie wszyscy mieszkańcy są jednak skłonni do akceptacji takiego powrotu, a bohater zostaje zepchnięty na margines społeczności. W miarę rozwoju akcji, okazuje się, że jego obecność wywołuje u ludzi różne emocje – od nieufności po zrozumienie i żal za dawne grzechy.

Postacie fabularne

W filmie „Pogrzeb kartofla” pojawia się kilka postaci, gdzie głównym bohaterem jest były więzień obozu koncentracyjnego, granego przez Franciszka Pieczkę. Wśród pozostałych aktorów warto wspomnieć także o Adamie Ferency, grającym jednego z mieszkańców miasteczka, i Mariuszu Saniterniku, który wciela się w postać młodego chłopca.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Pogrzeb kartofla?

Reżyserem filmu „Pogrzeb kartofla” jest Jan Jakub Kolski, jeden z najwybitniejszych polskich reżyserów. Bez wątpienia zyskał uznanie wśród widzów i krytyków, dzięki swojemu charakterystycznemu stylowi, który jest wyjątkowy w polskim kinie. Zdobył za swoje filmy kilkaset nagród i wyróżnień na festiwalach filmowych w Polsce i za granicą.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie „Pogrzeb kartofla” w rolach głównych występują takie gwiazdy w polskim kinie jak Franciszek Pieczka, Adam Ferency i Mariusz Saniternik. Franciszek Pieczka to jeden z najwybitniejszych polskich aktorów, wielokrotnie nagradzany za swoją działalność artystyczną. Adam Ferency to znany aktor filmowy, teatralny oraz telewizyjny, z kolei Mariusz Saniternik to młody aktor, którego kariera dynamicznie się rozwija. Wszyscy aktorzy zagrają w „Pogrzeb kartofla” niezapomniane role, które zostały docenione przez krytyków i widzów.

Gdzie obejrzeć Pogrzeb kartofla online?

Cieszysz się, że chcesz obejrzeć „Pogrzeb kartofla” online? Jest kilka stron, na których możesz obejrzeć ten film w sieci. Jednym z możliwych wyborów jest wyszukiwarka filmów – alekino.net. Ale jeśli preferujesz bezpośredni odtwarzacz filmów, to „Pogrzeb kartofla” można obejrzeć np. na Vider, CDA lub Zalukaj.

Pogrzeb kartofla z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Dla tych, którzy mają problem z językiem angielskim, dobrym rozwiązaniem będzie polski lektor, napisy bądź dubbing. Bez względu na to, z jakiej opcji skorzystasz, „Pogrzeb kartofla” z polskim lektorem to wciąż ta sama świetna historia, którą warto poznać i zobaczyć.

Warto poświęcic 96 minut na seans online?

Oczywiście, że warto. „Pogrzeb kartofla” to film pełen wzruszeń, emocji i refleksji. Ta historia na zawsze pozostanie w pamięci każdego widza. Ten film to idealna propozycja dla ludzi, którzy chcą przeżyć wiele, a jednocześnie dowiedzieć się czegoś o życiu i ludziach.

Dobra wiadomość! Cały film Pogrzeb kartofla możesz obejrzeć online już teraz!

Film „Pogrzeb kartofla” to niesamowita opowieść pełna emocji, w której bohaterowie przeżywają trudne chwile i muszą zmierzyć się ze swoimi wewnętrznymi demonami. Warto zobaczyć ten film, aby zrozumieć ludzką psychikę i emocje. Zachęcamy do obejrzenia całego filmu online już teraz i podzielenia się własną opinią o tym znakomitym dziele w komentarzach poniżej.