Pół wieku poezji później (2019) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2019
102 min
6.5
Film "Pół wieku poezji później" to polska produkcja, która została wyreżyserowana przez Jakuba Nurzyńskiego. Premiera miała miejsce w roku 2019, a czas trwania filmu to...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 4215
Teraz ogląda: 412

Wprowadzenie do całego filmu Pół wieku poezji później

Film „Pół wieku poezji później” to polska produkcja, która została wyreżyserowana przez Jakuba Nurzyńskiego. Premiera miała miejsce w roku 2019, a czas trwania filmu to 102 minuty. Film należy do gatunku fantasy i opowiada historię, która dzieje się ćwierć wieku po pogromie rivijskim, kiedy to zostaje zaatakowane Kaer Morhen, stare siedliszcze wiedźminów z cechu Wilka. W rolach głównych występują Mariusz Drężek, Magdalena Różańska, Zbigniew Zamachowski i Marcin Bubółka.

Film zdobył bardzo pozytywne recenzje krytyków i okazał się być hitem w polskim kinie. Teraz jest dostępny również online, na platformach takich jak vider, cda czy zalukaj. Zachęcamy do obejrzenia „Pół wieku poezji później” i przekonania się, dlaczego film zdobył tak wiele pozytywnych opinii.

Pół wieku poezji później cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu „Pół wieku poezji później” rozgrywa się po wydarzeniach z Sagi, ćwierć wieku po pogromie rivijskim. Wtedy to zostaje zaatakowane Kaer Morhen, stare siedliszcze wiedźminów z cechu Wilka. Parę lat później z Aretuzy, świeżo odbudowanej szkoły czarodziejek, ucieka Ornella, podejrzewana o odnalezienie legendarnej Księgi Alzura. W pościg za renegatką rusza Triss Merigold. Z pomocą ma jej przyjść stary bard Jaskier, jego bękarci syn, Julian oraz poszukujący zemsty Lambert, ostatni zabójca potworów.

Postacie fabularne

W filmie „Pół wieku poezji później” występuje wiele interesujących postaci. Pojawią się m.in.:

– Triss Merigold, czarodziejka z Aretuzy, która rusza na poszukiwania Ornelli
– Jaskier, stary bard, który ma pomóc Triss w odnalezieniu renegatki
– Julian, bękarci syn Jaskra, towarzysz podróży Triss
– Lambert, ostatni zabójca potworów, który chce pomścić swoich towarzyszy z cechu Wilka i wyrusza na poszukiwania Ornelli
– Ornella, podejrzewana o odnalezienie legendarnej Księgi Alzura i uciekająca przed czarodziejkami z Aretuzy

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Pół wieku poezji później?

Reżyserem filmu „Pół wieku poezji później” jest Jakub Nurzyński. To młody i utalentowany twórca, który zdobył uznanie publiczności i krytyków za swoje filmy krótkometrażowe, takie jak „Zwykły bohater” czy „Ambassada”. „Pół wieku poezji później” to jego debiut fabularny i odniósł on z nim duży sukces.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie „Pół wieku poezji później” zobaczymy takich znakomitych aktorów jak Mariusz Drężek, Magdalena Różańska, Zbigniew Zamachowski czy Marcin Bubółka. Mariusz Drężek zagrał m.in. w takich filmach jak „Ojciec Mateusz” czy „Ciemno, prawie noc”. Magdalena Różańska była m.in. w obsadzie „Władcy pierścieni: Powrotu króla”. Zbigniew Zamachowski to znany aktor, wystąpił m.in. w filmie „Kogel-mogel”, a Marcin Bubółka zagrał m.in. w serialu „Komisarz Alex”.

Gdzie obejrzeć Pół wieku poezji później online?

Film „Pół wieku poezji później” można obejrzeć na wielu platformach online, takich jak vider, cda czy zalukaj. Jeśli szukasz dobrego, bezpiecznego i łatwego w obsłudze serwisu z filmami online, polecamy skorzystanie z wyszukiwarki filmów – alekino.net. Na tej stronie znajdziesz zarówno „Pół wieku poezji później”, jak i wiele innych ciekawych filmów do oglądania.

Pół wieku poezji później z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Dla tych, którzy wolą oglądać filmy z polskim lektorem lub napisami, mamy dobrą wiadomość – „Pół wieku poezji później” jest dostępne również w polskiej wersji językowej. Można wybrać pomiędzy lektorem, napisami lub dubbingiem. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcamy do obejrzenia „Pół wieku poezji później” w polskiej wersji językowej.

Warto poświęcic 102 minut na seans online?

Oczywiście, że warto! „Pół wieku poezji później” to film dla wszystkich fanów fantastyki, akcji i dobrej rozrywki. Jest to bardzo dobrze zrealizowany film, z ciekawą fabułą i świetną obsadą aktorską. To historia o wiedźminach, czarodziejach i potworach, której nie można przegapić. Zachęcamy do poświęcenia 102 minut na seans online i przekonania się, dlaczego „Pół wieku poezji później” zyskał tak wiele pozytywnych opinii.

Dobra wiadomośc! Cały film Pół wieku poezji później możesz obejrzeć online już teraz!

„Pół wieku poezji później” to film, który trzeba zobaczyć. To interesująca i emocjonująca opowieść o wiedźminach, czarodziejach i potworach. Cały film jest dostępny online, na platformach takich jak vider, cda czy zalukaj. Zachęcamy do obejrzenia „Pół wieku poezji później” już teraz i podzielenia się swoją opinią na temat tego filmu w sekcji komentarzy pod tym artykułem.